Ширли-Мырли• 25 августа в 13:50

Дерматолог допоможе вилікувати прищі?

Зявилися прищі 10 днів тому, самостійно не можу впоратись, стає ще гірше (
Наніч точкового намагалася левомеколь то тепер ще і чешеться(
Це профіль дерматолога чи гастро?
Дякую за поради.
Слобожаночка• 25 августа в 14:54
Ответ дляШирли-Мырли
Ні не відразу, через 10-12 днів після курсу в12.
То ж не впевнена чи через це
Ну все равно это странно. Сходите к врачу, который прописал данные препараты
автор Ширли-Мырли • 25 августа в 14:57
Ответ дляСлобожаночка
Прописала сімейна, ну от піду я скажу подивіться на мої прищі. Що вона зробить?
Мені вже потрібно з ними щось робити.
Записалася на завтра в приватну до дерматолога
Слобожаночка• 25 августа в 15:02
Ответ дляШирли-Мырли
Мені вже потрібно з ними щось робити.
Ну пусть вас посмотрит, хуже не будет.
Прыщи тоже разные бывают
автор Ширли-Мырли • 25 августа в 15:04
Ответ дляСлобожаночка
Ну пусть вас посмотрит, хуже не будет.
Прыщи тоже разные бывают
Піду до дерматолога, там є дерматоскоп. Хай вже він мене дивиться. Розкажу що приймала з препаратів.
А там вже по ситуації. Я вже чесно втомилася від всього (
Слобожаночка• 25 августа в 15:05
Ответ дляШирли-Мырли
Ну у вас прыщи 10 дней, а у кого-то они на постоянной основе. Не нойте )
автор Ширли-Мырли • 25 августа в 15:06
Ответ дляСлобожаночка
Така собі підтримка(
Знецінення проблеми людини.
Губи з філером• 25 августа в 15:06
Ответ дляШирли-Мырли
У Вас есть животные с которыми Вы в тесном контакте?
автор Ширли-Мырли • 25 августа в 15:06
Ответ дляГуби з філером
Немає
Слобожаночка• 25 августа в 15:08
Ответ дляШирли-Мырли
Така собі підтримка(
Знецінення проблеми людини.
Ну у каждого свои проблемы. Что вы ждете от анонимного форума, что вам тут диагноз поставят, даже не видя вас
Губи з філером• 25 августа в 15:09
Ответ дляШирли-Мырли
Немає
Но всё равно могут быть паразиты или глисты. Их где угодно можно подцепить. И потом они плодятся по всему организму, шевелятся, кожа реагирует, сыпь, зуд и с каждым днём всё больше пока не съедят организм.
автор Ширли-Мырли • 25 августа в 15:09
Ответ дляСлобожаночка
ні звісно, можливо у когось було подібне, чи про дерматолога наприклад , якщо проходить прийом. Ні слова, тільки якісь звинувачення в мій бік(
автор Ширли-Мырли • 25 августа в 15:10
Ответ дляГуби з філером
Не виключаю такого. Але виявити їх досить важко
Губи з філером• 25 августа в 15:12
Ответ дляШирли-Мырли
Как вариант можно всех уничтожить. Без разбора. На всякий случай. Но если что, я не врач. Я так рассуждаю и не призываю Вас именно так поступать.
автор Ширли-Мырли • 25 августа в 15:16
Ответ дляГуби з філером
Це велике навантаження на печінку та інші органи, тому почну з дерматолога.
Далі подивлюся аналіз на феритин чи ці препарати дали результат. Якщо не дали - то наступним буде гастроентеролог.

Де взяти на це все сил та купу коштів, це мрак.
Губи з філером• 25 августа в 15:19
Ответ дляШирли-Мырли

Если врачи поставят правильный диагноз, то это уже 90% успеха.
автор Ширли-Мырли • 25 августа в 15:19
Ответ дляГуби з філером
Це точно, це треба щоб пощастило
Губи з філером• 25 августа в 15:20
Ответ дляШирли-Мырли
Це точно, це треба щоб пощастило
Вы из какого населённого пункта?
автор Ширли-Мырли • 25 августа в 15:21
Ответ дляГуби з філером
Вы из какого населённого пункта?
Київ
Губи з філером• 25 августа в 15:22
Ответ дляШирли-Мырли
Київ
Сегодня в одной из тем советовали хорошего врача из Киева. Если хотите сейчас найду информацию.
автор Ширли-Мырли • 25 августа в 15:23
Ответ дляГуби з філером
Буду вдячна
Губи з філером• 25 августа в 15:27
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3745436?utm... https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3745436?utm... Врач Зинченко Анна
автор Ширли-Мырли • 25 августа в 15:29
Ответ дляГуби з філером
Дякую
Патріотка з дивану• 25 августа в 18:14
Погугліть алергічні прищі, вони відрізняються від інших.
Бережіть шкіру від сонця, спф обовʼязково.
У мене було таке після курсу лікування спини, було багато препаратів, тому не знаю, на що. Дерматолог-косметолог боролася курсом з проявами на шкірі, порадила пити щоранку атоксіл ложку на склянку води або ложку ентеросгелю. Так я пила десь місяць.
Після прищів пішла пігментація. Це вже на довго, тому спф обовʼязково.
Прищі зникли не дуже швидко, здається, місяці три я з ними була.
Може, щось забула, минуло 8 років.
автор Ширли-Мырли • 25 августа в 18:20
Ответ дляПатріотка з дивану
Може, щось забула, минуло 8 років.
Дякую велике що написали. Вчора пила таблетку від алергії та ентеросгель наніч.
В мене відчуття що кожного дня стан гірше (
Патріотка з дивану• 25 августа в 18:33
Ответ дляШирли-Мырли
Коли дерматолог проконсультує, спитайте, чи треба щось для підтримки печінки. Я щось приймала.
У гастроентеролога я проходила обстеження, робили гастроскопію та аналіз брали зі шлунку, там проблем не було. Здавала аналіз на кліщів, хоча лікарка казала, що не схоже на кліща. Просто я так само як ви переживала, хотіла швидше знайти причину.
Загалом лікування було місцеве, маски, креми… багато грошей залишила у косметолога, я ще й не дешевого обрала. Що не зробиш заради нормальної шкіри.
Вам швидкого одужання.
ФсеСама• 25 августа в 18:38
Я вилікувала їх тільки прийомом ретиноїдів, мені 45+, проблема була давно, то зʼявлялися, то не було. Що тільки не пробувала, дякую лікарю, допомогла.
автор Ширли-Мырли • 25 августа в 20:07
Ответ дляПатріотка з дивану
Вам швидкого одужання.
Щиро дякую вам!
YanaSultana• 26 августа в 09:10
Ответ дляШирли-Мырли
Але здати можна для загального аналізу, хоча мабуть треба біохімія крові, а не загальний аналіз
Главное Не занимайтесь самолечением идите в больницу
автор Ширли-Мырли • 26 августа в 14:42
Ответ дляYanaSultana
Сьогодні іду до дерматолога
автор Ширли-Мырли • 26 августа в 18:49
Відпишусь в темі може комусь буде корисним.
Була у лікаря, діагноз гіперфункція сальних залоз. Скоріше за все спровокували ліки. Призначено місцево мазь з антибіотиком та розчин борної кислоти розводити водою 1 до 2 та протирати. На 7 днів. А далі дивитись.