Скокмоно - стокнуно• 25 августа в 14:47
Освіта в Польщі. В чому плюси?
Аби виїхати? Щодня ці повідомлення про ненависть до українців, ксенофобію. Та і якість освіти така собі… то чому ви туди відправляєте дітей?
( раніше теж розглядали цей напрямок, але тепер точно ні)
Я тут с краю постою• 25 августа в 15:43
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Але ж є інші краіни
наприклад? Польща сам бюджетна, якщо є кошти, їдуть далі
Зубожиння• 25 августа в 15:47
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ви читати вмієте?
Іде в 10. Бал свідоцтва має значення скрізь.
Навчання англійською.
Час на вибір є.
Навчання англійською.
Час на вибір є.
Читать умею.
раз вы все лучше знаете, то и не нуждаетесь в советах)
Трейдер кріпти• 25 августа в 15:53
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Але ж є інші краіни
У мене син. Інші країни не потягну фінансово. Польща близько. Зможу, хоча б, інколи навідувати його. Буде соц. стипендія. У мене родичі у Прльщі, в динстві часто їздили. Ця країна мені ближча.
На циголках• 25 августа в 16:02
Ответ дляЗамороженная селедка
Просто польский самый лёгкий язык для изучения Больше никаких плюсов нет говорю как человек 3 года проживший в Польше
Польский один из тяжёлых языков
Пацаааааааан• 25 августа в 16:05
Ответ для66сезон666серия
Тобто ви особисто провчилися в Ягелонці, AGH, Варшавській політехніці Лазарського, і т.д., тому сміливо заявляєте, що ні в чому, лише на підставі того, що ви живете в Польщі.
В Политехнике в Лодзи. Оно того не стоит. Можно найти лучше варианты
Гладиолус• 25 августа в 16:12
Ответ дляЗамороженная селедка
Понятно... Польского вы не знаете...
66сезон666серия• 25 августа в 16:17
Ответ дляПацаааааааан
Лодзь ще те ’містечко’, негативні враження , але то моя особиста думка.
Пацаааааааан• 25 августа в 16:19
Ответ для66сезон666серия
Согласна. Свой особый фабричный вайб😁
66сезон666серия• 25 августа в 16:20
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ок, тут все троль)))) а в чому сенс, не підкажете?
Середній бал атестата наразі 10,6
Англійська вільна
Іде в 10 кл
Обираємо країну
Середній бал атестата наразі 10,6
Англійська вільна
Іде в 10 кл
Обираємо країну
Забули до цього переліку вказати важливий момент, яку суму готові спокійно виділяти протягом 3-4 років, щоб обирати країну, оскільки вільна англійська не дає прям великого вибору для умовно ’безкоштовного’ навчання. Ну і 10,6 хороший бал але не той з яким прям можна спокійно обирати.
Скокмоно - стокнуно
• 25 августа в 16:57
Ответ для66сезон666серия
А який бал потрібно? 12,0?
А варіант підробітку студентами?
Джем Шакіри• 25 августа в 21:29
Ответ дляЗабагаловка
Харьков мед
я думала они только только дистанционно работают
Я тут с краю постою• 25 августа в 22:24
Ответ дляНа циголках
Польский один из тяжёлых языков
ага, саме тому українці, що ніколи його не вчили, можуть з перших днів перебування в Польщі спілкуватись на побутовому рівні, читати розклади, меню, правила, етикетки в магазинах... якщо польський важкий, що тоді казати про японський, албанський чи навіть угорський
Замороженная селедка• 26 августа в 03:17
Ответ дляГладиолус
Понятно... Польского вы не знаете...
Это к чему вообще? Польский проще для нас чем французский или немецкий
Замороженная селедка• 26 августа в 03:19
Ответ дляНа циголках
Польский один из тяжёлых языков
Для кого?
Гладиолус• 27 августа в 04:06
Ответ дляЗамороженная селедка
Ничего смешнее еще не читала
Замороженная селедка• 27 августа в 15:19
Ответ дляГладиолус
Ничего смешнее еще не читала
Да судя по всему читаете вы не много