Скокмоно - стокнуно• 25 августа 2025
Освіта в Польщі. В чому плюси?
Аби виїхати? Щодня ці повідомлення про ненависть до українців, ксенофобію. Та і якість освіти така собі… то чому ви туди відправляєте дітей?
( раніше теж розглядали цей напрямок, але тепер точно ні)
Я тут с краю постою• 25 августа 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Але ж є інші краіни
наприклад? Польща сам бюджетна, якщо є кошти, їдуть далі
Зубожиння• 25 августа 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ви читати вмієте?
Іде в 10. Бал свідоцтва має значення скрізь.
Навчання англійською.
Час на вибір є.
Навчання англійською.
Час на вибір є.
Читать умею.
раз вы все лучше знаете, то и не нуждаетесь в советах)
Трейдер кріпти• 25 августа 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Але ж є інші краіни
У мене син. Інші країни не потягну фінансово. Польща близько. Зможу, хоча б, інколи навідувати його. Буде соц. стипендія. У мене родичі у Прльщі, в динстві часто їздили. Ця країна мені ближча.
На циголках• 25 августа 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Просто польский самый лёгкий язык для изучения Больше никаких плюсов нет говорю как человек 3 года проживший в Польше
Польский один из тяжёлых языков
Пацаааааааан• 25 августа 2025
Ответ для66сезон666серия
Тобто ви особисто провчилися в Ягелонці, AGH, Варшавській політехніці Лазарського, і т.д., тому сміливо заявляєте, що ні в чому, лише на підставі того, що ви живете в Польщі.
В Политехнике в Лодзи. Оно того не стоит. Можно найти лучше варианты
Гладиолус• 25 августа 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Понятно... Польского вы не знаете...
66сезон666серия• 25 августа 2025
Ответ дляПацаааааааан
Лодзь ще те ’містечко’, негативні враження , але то моя особиста думка.
Пацаааааааан• 25 августа 2025
Ответ для66сезон666серия
Согласна. Свой особый фабричный вайб😁
66сезон666серия• 25 августа 2025
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ок, тут все троль)))) а в чому сенс, не підкажете?
Середній бал атестата наразі 10,6
Англійська вільна
Іде в 10 кл
Обираємо країну
Середній бал атестата наразі 10,6
Англійська вільна
Іде в 10 кл
Обираємо країну
Забули до цього переліку вказати важливий момент, яку суму готові спокійно виділяти протягом 3-4 років, щоб обирати країну, оскільки вільна англійська не дає прям великого вибору для умовно ’безкоштовного’ навчання. Ну і 10,6 хороший бал але не той з яким прям можна спокійно обирати.
Скокмоно - стокнуно
• 25 августа 2025
Ответ для66сезон666серия
А який бал потрібно? 12,0?
А варіант підробітку студентами?
Джем Шакіри• 25 августа 2025
Ответ дляЗабагаловка
Харьков мед
я думала они только только дистанционно работают
Я тут с краю постою• 25 августа 2025
Ответ дляНа циголках
Польский один из тяжёлых языков
ага, саме тому українці, що ніколи його не вчили, можуть з перших днів перебування в Польщі спілкуватись на побутовому рівні, читати розклади, меню, правила, етикетки в магазинах... якщо польський важкий, що тоді казати про японський, албанський чи навіть угорський
Замороженная селедка• 26 августа 2025
Ответ дляГладиолус
Понятно... Польского вы не знаете...
Это к чему вообще? Польский проще для нас чем французский или немецкий
Замороженная селедка• 26 августа 2025
Ответ дляНа циголках
Польский один из тяжёлых языков
Для кого?
Гладиолус• 27 августа 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Ничего смешнее еще не читала
Замороженная селедка• 27 августа 2025
Ответ дляГладиолус
Ничего смешнее еще не читала
Да судя по всему читаете вы не много