Кидаю курити• 25 августа 2025
Пішла від чоловіка. Дайте поради про перший період. Чого очікувати від психіки
Як в поганій історії. Пішла на оренду з дитиною.
Зараз штормить від ейфорії - нарешті все закінчилось до страху " а що тепер"
То танцюю то плачу.
Боюсь періоду коли погане забудеться і захочеться повернутись
То танцюю то плачу.
Я_и_моя_собака• 25 августа 2025
Ответ дляКидаю курити
Ні. Я просила дитині стіл перевезти робочий. Не хоче. Він сидів і дивився як я тягала чемодани.
Жалеть и плакать за тем, кому пофиг родной ребенок - это признак дебилизма, уж извините. Кроме злости ничего не должно быть. Ни тоски ни жалости к такому.
Развернулась и ушла.
Ещё плакать за ним. Тьфу. Вы итак потратили на него много времени.
Развернулась и ушла.
Кидаю курити
• 25 августа 2025
Ответ дляВ шоколаде
вы жили на аренде вместе ?
И дитина это не майно. Ребенка должны обеспечивать оба ! А не я сама
Погоджуюсь. Можливо коли подам на аліменти тоді він почне ’ забезпечувати ’ дитину
Я_и_моя_собака• 25 августа 2025
Ответ дляКидаю курити
Узнаете много интересного о себе)))
Кидаю курити
• 25 августа 2025
Ответ дляВ шоколаде
Ясно, и как долго вы все тянули ?
Три роки як виїхали з окупації
Кидаю курити
• 25 августа 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Развернулась и ушла.
Я за ним і не плакала. Я плачу за самою собою що терпіла все це лайно.
Кидаю курити
• 25 августа 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Узнаете много интересного о себе)))
Цікаво, хіба це не нормально самому домовитись про аліменти?
В шоколаде• 25 августа 2025
Ответ дляКидаю курити
Так у него есть доход ? Или с чего алименты ? Вы пишите, что сама все тянули
Ондатрова шуба• 25 августа 2025
Ответ дляКидаю курити
Ще ні, і на розлучення ще не подавала. Перший тиждень одна.
Так а плануєте? Після того він сам миритись не захоче
Я_и_моя_собака• 25 августа 2025
Ответ дляВ шоколаде
Бывает так, что мужик работает, но денег на семью не даёт. Жены сами все тянут.
Нормальные люди даже не представляют что так бывает)), но к сожалению...
Кидаю курити
• 25 августа 2025
Ответ дляВ шоколаде
Доход є. Він мені гроші не давав
Я_и_моя_собака• 25 августа 2025
Ответ дляКидаю курити
Доход є. Він мені гроші не давав
Но машинку себе забрал. Контрацептив.
Кидаю курити
• 25 августа 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Менше всього хочу щоб він мирився
Планую звісно
Ондатрова шуба• 25 августа 2025
Ответ дляКидаю курити
А він дасть?
Ондатрова шуба• 25 августа 2025
Ответ дляКидаю курити
Менше всього хочу щоб він мирився
Планую звісно
Так а що заважає? Вже дні йдуть. Чи жалко його
Працює офіційно? Бронь?
ТихоЯ• 25 августа 2025
Ответ дляКидаю курити
Дивіться. Я саме тому і вирішила піти. Бо все самій легше коли в сім´ї двоє а не троє.
Аліменти звісно будуть. Мені потрібно пару днів видихнути
О таки драми в житті не вистачало.
Якщо чоловік невинний, то чекайте, скоро вас так накриє, що запам´ятаєте надовго.
Якщо не на все життя.
І те, що у вас зараз в ’дзеркалі старуха ізергіль’, теж запам´ятайте. Як найкращий свій вигляд.
Якщо не на все життя.
Я_и_моя_собака• 25 августа 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Тиждень не дає. Дитині дав?
Девочки, вы о чем? Я потеряла нить...)))
Кидаю курити
• 25 августа 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Працює офіційно? Бронь?
Не жалко. Просто я взяла два дні відпустки на переїзд. Зараз завал на роботі. Серпень закрию в з вересня займусь питанням
В шоколаде• 25 августа 2025
Ответ дляКидаю курити
Доход є. Він мені гроші не давав
😨 ого
Как вы жили с ним ?
Ондатрова шуба• 25 августа 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Про гроші. Автор жевріє надією, що буде давати. Вже тиждень окремо і 0 емоцій, в шлюбі теж не давав. Вона вірить, що буде платити, домовляться
Я_и_моя_собака• 25 августа 2025
Ответ дляВ шоколаде
😨 ого
Как вы жили с ним ?
Ну пишет же что ждала (годами) когда он станет не такой. А он не стал. Плачет теперь и боится на алименты подать чтобы он не обиделся случайно.
Кидаю курити
• 25 августа 2025
Ответ дляВ шоколаде
😨 ого
Как вы жили с ним ?
Ну он вище писали що мені драми не вистачає
В шоколаде• 25 августа 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Если з/п не в конверте, то что-то отсудит
А так ..
Я_и_моя_собака• 25 августа 2025
Ответ дляОндатрова шуба
От я об этом и написала. Будет она ждать пока дети на пенсию не пойдут.
Сливочная пенка• 25 августа 2025
автор ви така загадкова, він що вкрав щось, що за кримінал?
Ондатрова шуба• 25 августа 2025
Ответ дляВ шоколаде
А так ..
Отож. Навряд там офіційно
Кидаю курити
• 25 августа 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Бляха, я пару днів як пішла. В мене ще речі деякі не розпаковані.