Кидаю курити• 25 августа в 16:22

Пішла від чоловіка. Дайте поради про перший період. Чого очікувати від психіки

Як в поганій історії. Пішла на оренду з дитиною.
Зараз штормить від ейфорії - нарешті все закінчилось до страху " а що тепер"
То танцюю то плачу.
Боюсь періоду коли погане забудеться і захочеться повернутись
Ондатрова шуба• 25 августа в 16:23
На аліменти подали?
Дівчина Гілмор• 25 августа в 16:23
Яке погане?
автор Кидаю курити • 25 августа в 16:24
Ответ дляОндатрова шуба
На аліменти подали?
Ще ні, і на розлучення ще не подавала. Перший тиждень одна.
автор Кидаю курити • 25 августа в 16:25
Ответ дляДівчина Гілмор
Яке погане?
Відсутність підтримки
Дівчина Гілмор• 25 августа в 16:26
Ответ дляКидаю курити
Відсутність підтримки
Чиєї?
автор Кидаю курити • 25 августа в 16:26
Ответ дляДівчина Гілмор
Чиєї?
Чоловіка звісно
Да ладно• 25 августа в 16:26
Ви працюєте?
Дівчина Гілмор• 25 августа в 16:27
Ответ дляКидаю курити
Чоловіка звісно
Перечитала текст. Звісно, вас буде по первам шатать із сторони в сторону. Але пам´ятайте, що ви пішли не від хорошого ставлення і ментальне здоровя ваше і вашої дитини найважливіше
автор Кидаю курити • 25 августа в 16:27
Ответ дляДа ладно
Ви працюєте?
І сміх і гріх. Завжди працювала. Але думала що без нього не проживу.
Дійшла до стадії що буду хліб з водою їсти. Але вже не буду надіятись що завтра все зміниться
Я_и_моя_собака• 25 августа в 16:29
Дайте время себе успокоиться. Неважно сколько это будет длиться. Месяц или год. Главное чтобы Вы полностью успокоились. А потом уже принимайте решения в какую сторону Вам двигаться дальше.
Если есть работа, то не все так страшно как Вы себе представляете. Ребенок подрастет, Вы будете свободны, будете заниматься своими делами.
По сути в таких браках женщина всегда одна. Просто есть физическое наличие мужа рядом. Но это два совершенно чужих человека. Лучше какое то время побыть одной, чем всю жизнь прожить не с тем.
автор Кидаю курити • 25 августа в 16:29
Ответ дляДівчина Гілмор
Мене очікування вимотивувало. Я все надіялась що зміниться.
Зараз в мене немає підтримки. Але я вже не вимотую себе очікваннями
Santander• 25 августа в 16:29
Це його квартира дошлюбна чи чому ви пішли?
автор Кидаю курити • 25 августа в 16:31
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Так. Ви все вірно описали. Дитина вже підліток, самостійна.
Зараз колотить так що до мігрені. Зараз до працюю день, і піду містом кілометри намотувати
Я_и_моя_собака• 25 августа в 16:31
Ответ дляКидаю курити
Ваши ожидания были напрасными. Вы итак потратили на него свое время впустую. Больше не нужно этого делать. Вы же жили как-то до него. Точно также живите и дальше. Но с ребенком. Вы работаете, все ок. Чего Вы боитесь?
Латексне альтер ЕГО• 25 августа в 16:32
Ответ дляКидаю курити
Відсутність підтримки
Главное, чтоб денег хватало.
автор Кидаю курити • 25 августа в 16:32
Ответ дляSantander
Я тут колись створювала теми.
Ми впо.
Пішла бо вже вимотало очікування що колись він прокинеться і почне жити.
Я_и_моя_собака• 25 августа в 16:33
Ответ дляКидаю курити
Это пройдет. По своему опыту могу сказать что все проходит со временем. Поначалу тяжело от того, что осознаешь что столько времени терпела то, что терпеть не нужно было ни дня по сути. Жаль себя, понимаешь какой дурой была и все такое.
Но это состояние проходит со временем. Могу сказать что не все так страшно как Вам кажется сейчас.
Давно без алко• 25 августа в 16:34
Вас так шарахає з крайнощів в крайнощі. Якщо Ви так само на емоціях приймали рішення про розлучення, то чекайте на погані результати.
Я_и_моя_собака• 25 августа в 16:35
Ответ дляДавно без алко
А что, женщина не имеет права принять решение о разводе самостоятельно? Я принимала его самостоятельно в свое время. По итогу поняла что все правильно сделала. Не пожалела ни дня о своем решении.
Будьте так ласкаві• 25 августа в 16:35
З мого досвіду двох розлучень скажу, що колишній вас ще здивує😂😂😂
автор Кидаю курити • 25 августа в 16:35
Ответ дляЯ_и_моя_собака
В данний випадок я не можу контролювати свій стан. Мене всю трусить. Я з ним прожила з моїх 20 до 43років. Не так все просто
Я_и_моя_собака• 25 августа в 16:36
Ответ дляБудьте так ласкаві
Будет показывать кого она потеряла, это да))))
автор Кидаю курити • 25 августа в 16:36
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Главное, чтоб денег хватало.
Він мені в шлюбі гроші не давав
Куплю орехи• 25 августа в 16:36
Ответ дляКидаю курити
Він мені в шлюбі гроші не давав
Я б в такому випадку точно подала на аліменти
Будьте так ласкаві• 25 августа в 16:37
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ні. Своєю нікчемністю. Що, ой, як не дарма, пішла від нього.
Я_и_моя_собака• 25 августа в 16:37
Ответ дляКидаю курити
Він мені в шлюбі гроші не давав
Ну так чего Вы паритесь? Денег не давал, поддержки не было.... Я ж говорю, просто физическое наличие мужчины рядом. Щоб всі бачили що він існує.
Так не должно быть.
автор Кидаю курити • 25 августа в 16:38
Ответ дляДавно без алко
Цікаво, про які погані результати ви говорите?
Давно без алко• 25 августа в 16:38
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Де Ви взагалі взяли про ’не имеет права’?
Шеллар• 25 августа в 16:39
Ответ дляКидаю курити
Відсутність підтримки
А вона була? Моя думка що ні, бо жінка в сорок років маючи реальну підтримку від чоловіка в нікуди з дитиною не піде. Звичка повірю, а у підтримку та кохання ні.
автор Кидаю курити • 25 августа в 16:39
Ответ дляБудьте так ласкаві
Цікаво. Чого очікувати?
Ми поділили майно справедливо.
Мені дитина, йому машина