Твоя подружайка• Изменено 25 августа в 21:09
Ви б реєструвались на СЗ, якби...?
Зрозуміла, що вже дозріла до стосунків, на роботі майже всі жінки, крім роботи ніде не буваю. Хочеться зустрічей, побачень, але зараз я реально не в формі, лишня вага, стреси, не той зовнішній вигляд. Коли я раніше з зайвою вагою сиділа на Тіндері мені писали ті хто мені не подобались, з тими хто подобався мені не було метчів, потім я схудла було не до цього всього, а зараз не знаю
Твоя подружайка
• 25 августа в 21:12
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
если вы в себе не уверены, хахалям это не понравится
Це ж і я схиляюсь до цієї думки
Хома з пастою• 25 августа в 21:21
Так если вы ничего из себя не представляете, кроме тела, то о чем с вами говорить? Хобби есть, интересы и тд?
Не внешностью единой
Твоя подружайка
• 25 августа в 21:21
Ответ дляОдинРазНадетое
Глупости какие. Главное, выставьте актуальные фото
З двома підбородками і пузом, оце мої актуальні фото на даний момент...селфі в мене гарні досить є
Дружная семейка• 25 августа в 21:23
Тут 2 варіанта- або приводьте себе до ладу, щоб красені лайкали, або знижуйте планку.
Чоловіки люблять очима, а потім вже все інше.
ОдинРазНадетое• 25 августа в 21:23
Ответ дляТвоя подружайка
Да лучше так. Чем обматерят Вас при встрече и нах пошлют
Твоя подружайка
• 25 августа в 21:23
Ответ дляХома з пастою
Не внешностью единой
Чому я нічого не представляю з себе? В мене є улюблена робота, хобі. Просто чоловіки спрчатку люблять очима, а вже потім на все інше дивляться
Твоя подружайка
• 25 августа в 21:24
Ответ дляОдинРазНадетое
Буває і таке?
Броніки для Моніки• 25 августа в 21:24
Конечно, знакомиться нужно везде и там тоже. Кто ж его знает где получится
ОдинРазНадетое• 25 августа в 21:25
Ответ дляТвоя подружайка
Буває і таке?
Мне многие мужчины о таком рассказывали
Твоя подружайка
• 25 августа в 21:25
Ответ дляБроніки для Моніки
Я надаю перевагу живим знайомствам ніж онлайн спілкуванню, але більшість часу на роботі проводжу
Твоя подружайка
• 25 августа в 21:26
Ответ дляЖінка з перцем
Шукайте роботу де переважає чоловічий колектив
Я люблю свою роботу)
Твоя подружайка
• 25 августа в 21:27
Ответ дляОдинРазНадетое
Мне многие мужчины о таком рассказывали
Да, чула теж історії, що висиавляють гарніші фото ніж є насправді, неприємно так, але щоб нах посилати це вже вкрай невиховано
Дружная семейка• 25 августа в 21:27
Ответ дляЖінка з перцем
В ТЦК, наловить собі за власним смаком
Броніки для Моніки• 25 августа в 21:28
Ответ дляЖінка з перцем
Я на такой работаю и почти все женаты)
Правда если бы и холостые были не начинала бы) Можно месяц-два повстречаться, а потом понять, что разные люди. Мне было бы сложно продолжать там работать после такого. И хорошо если мужчина адекватен и не будет рассказывать другим на работе подробности интимной близости.
Хома з пастою• 25 августа в 21:29
Ответ дляТвоя подружайка
Тоді пробуйте! Всі ми на любітєля
Жінка з перцем• 25 августа в 21:29
Ответ дляТвоя подружайка
Макіяж, догляд за собою і хороший настрій важливіший від фігури, любіть себе і не шукайте супер фото
Твоя подружайка
• 25 августа в 21:29
Ответ дляБроніки для Моніки
Я на такой работаю и почти все женаты)
До речі, я коли по роботі зустрічаю чоловіків більшість з них жонаті або і стосунках
В курсі діла• 25 августа в 21:30
Ответ дляТвоя подружайка
Показывайте уже)
Твоя подружайка
• 25 августа в 21:30
Ответ дляЖінка з перцем
Макіяж є, за собою доглядаю, люблю різні б´юті штучки, гарну косметику, білизну, одяг. А от з фігурою біда зараз
Твоя подружайка
• 25 августа в 21:31
Ответ дляВ курсі діла
Показывайте уже)
Можу тільки без обличчя😅
В курсі діла• 25 августа в 21:32
Ответ дляТвоя подружайка
Можу тільки без обличчя😅
Да ну, вы так интересно себя описали.)
Твоя подружайка
• 25 августа в 21:33
Ответ дляВ курсі діла
Да ну, вы так интересно себя описали.)
🤣🤣🤣🤣вм про підборіддя і пузо? Да я така є, жирна бо поїсти люблю, але люблю коли обличчя таке гарне з макіяжем, укладка
Броніки для Моніки• 25 августа в 21:38
Ответ дляТвоя подружайка
Так и есть) У тех, кто советует искать работу с мужским коллективом хочется спросить: на собеседовании интересоваться у работодателя количеством мужчин что бы понимать стоит туда трудоустраиваться или нет?) И какой % из них свободных, без отношений? ))
Твоя подружайка
• 25 августа в 21:39
Дівчата, не смійтесь тільки. Скидаю фото як виглядаю в одязі. Зрозуміло що це не ті фото які я хотіла на СЗ виставляти. А під одягом жир((
Пупс• 25 августа в 21:40
Ответ дляТвоя подружайка
Буває і таке?
Поставте себе на місце чоловіка. Ви побачили селфі, а людина прийшла на багато кг більша. В мене до речі таке було