Попа как у Кардашьян• 25 августа 2025

Куди будете їхати з Польщі?

Скасують 800+, а ще й безкоштовну медицину.
державна медицина для одного це 750 злотих в міс. На двох з дитиною 1500 злотих в місяць неможливо платити, ще й мінус 800 злотих.
В яку країну будете їхати?
де медицина безкоштовна?
зняти житло можу, але ще +20 тис грн платити за медицину просто неможливо
Все будет, но потом• 26 августа 2025
Ответ дляТочноБудет
Мань, ты что ли?
А что кроме мань больше никого на форуме нет ?
автор Попа как у Кардашьян • 26 августа 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Ви не має е право працювати ремоут і не платити податок
Який? Залежить від доходу (я ж не знаю ваш) але десь не менше 35% і плюс приватна ( о ви не працюєте на нім контракті) медстрахівка. Вона дуже дорога 600-800 євриків на місяць
значить Німеччина відпадає. шукаєм далі)
Цигарний шланг• 26 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
так а як же виплати?
Які виплати ви про що взагалі?
Ви думаєте що працюватимете тихенько і ще за вас держава буде піклуватися?
Зфіга?
Цигарний шланг• 26 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ніде не маєте права працювати і не платити податок
За це кримінальна відповідальність
Це дуже серйозне порушення
Послушная• 26 августа 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Где то 5-10% не работают. Живут за счёт пассивного дохода или кто то содержит.
А студентів українських в ті 5% не врахували ? Їх там значна а кількість чи вони не варті медичних послуг.
ТочноБудет• 26 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
так а як же виплати?
Выплаты тем, кто на социале!!! Вы можете, конечно, оформиться через лагерь, потом вас поселят в деревне какой-то и пытаться работать онлайн. Втихаря. Но заставят учить язык или работать. Поэтому я спрашивала вас, как вы собираетесь онлайн работать, если привязаны по работе ко времени? На курсы ходить обязаны. Или на работу. После курсов тоже на работу.
ТочноБудет• 26 августа 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
С таким узнаваемым бредом только ты
Ответ дляЦигарний шланг
За це кримінальна відповідальність
Це дуже серйозне порушення
податок платиться в країні виникнення доходу, а не двічі
Йосип_молодий• 26 августа 2025
Нікуди не їду. Працюю, плачу податки. Та й всі мої знайомі теж нікуди не збираюся.
Цигарний шланг• 26 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А ви цікава))) ок уроки просвітництва на сьогодні все
Почитайте про податкове резиденстао щоб не було по ім вам сюрпризів
Ответ дляЙосип_молодий
мабуть не самі, а з чоловіком.
або діти більші
ТочноБудет• 26 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Через 183 дня. А вы уверены, что вашей зарплаты хватит тогда на налоги в Германии и полностью за свой счет жить?
Дівчина Гілмор• 26 августа 2025
Цікаво, скільки ви заробляєте в Україні щоб покрити аренду в Польщі, це ж приблизно тисяч 30 і плюс продукти, одяг, розваги
Все будет, но потом• 26 августа 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Сори просто для интереса - есть какой то документ об этом? Я не встречала такое, подписана на многие каналы
Германия перестала принимать после других стран , вот недавно были топовые темы .
Зараз на дієті• 26 августа 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
У мене сусіди працюють онлайн, у всіх страховка приватна польска люксмед, їм пофігу
та канешна
був у нас такий розумний з приватною страховкою люксмед
а тут набряк квінке трапився вдома
так от швидка, приймальне відділення лікарні типу неотложка, аналізи і укол дексаметазону - все це не покривається приватною страховкою
як і перебування у державному шпиталі
Це вам не Україна
заплатив за таку поїздочку знайомий ( у гривнях) 12 тис

моя мама потрипила з ковідом у держ.лікарню - день в лікарні 3000 злотих - палата і лікування
Уявляте з апендицитом якимсь чи ще з чимось...
Люксмед у поляків працюючих йде на додаток до державного мед.страхування а не замість
Цигарний шланг• 26 августа 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
Топовые темы ровно ничего не значат
Хайп можно разогнать на всем
Есть документы какие то?
woman Warrior• 26 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
я не працюю, бо з дитиною, маю онлайн роботу.
все, на вихід нас?
почему на выход?
платите за аренду, платите за медпомощь, если она вам нужна, и сидите себе, продление на пребывание есть.
Вас гонят?
Все будет, но потом• 26 августа 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Топовые темы ровно ничего не значат
Хайп можно разогнать на всем
Есть документы какие то?
Ну наверное есть , у меня этого документа точно нет , так как я давно тут . И эта тема меня не интересует .
Простецкая• 26 августа 2025
Удалено администрацией...
Садоводница• 26 августа 2025
А працювати не дано? Тоді і 800+ і медицина
woman Warrior• 26 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
дуже багато працюють онлайн на Україну
або батько в Україні, а в Польщі мама з дитиною
ну ок, папа в Украине перечисляет жене с ребенком деньги, если они хотят сидеть в стране, ничего не делая для нее.
woman Warrior• 26 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
в мене онлайн робота з України
вот там и лечитесь тогда.
А как вы хотели?
Йосип_молодий• 26 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
мабуть не самі, а з чоловіком.
або діти більші
На щастя їм уже 15 і 9. Як починала працювати було 12 і 6, тому старша допомагала з молодшою. Ви можете вийти на 1/4 ставки і це повністю покриє страховку та дасть право на 800+. Тоді і на дитину буде час, і страховка буде, і 800+ не заберуть, та і всі лікарняні будуть офіційно оплачуватись.
Садоводница• 26 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
все, на вихід нас?
То оформлюйте польский фоп і платіть податки
Простецкая• 26 августа 2025
Если автор из тех украинцев, что всё потеряли из-за войны и вынуждены были уезжать в европу, то я таким желаю удачи и чтобы всё у них получилось, а те, кто сбежал в европу, пользуясь случаем и надобности особой не было в этом плюс ещё сдают по завышенным ценам жильё тем, что всё потерял, то это их проблемы, что поляки их хотят кинуть, пусть бегают теперь по европе в поисках очередной халявы.
Слава Українi• 26 августа 2025
Ответ дляПростецкая
Удалено администрацией...
Будем возвращатся в Украину. Там то все бэсплатно, и работать не надо.
Садоводница• 26 августа 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Те що я не наповнюю бюджет України з отриманих в Україні, а все що отримано не в Польщі, зливаю в Польщі. Що не зрозуміло?
То живіть в Україні. В Ужгороді наприклад, що не зрозуміло?
Садоводница• 26 августа 2025
Ответ дляБанан-барабан
Автор, открываете польский фоп и зп вам на польские счета начисляют. Много кто так делает.
А она по Украински хочет, не платить налоги
Все будет, но потом• 26 августа 2025
Ответ дляЦигарний шланг
По всем каналам было .
Адвокат Демченко
Садоводница• 26 августа 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Більшість працює на захисті, а не на візах чи картах. І їх теж стосується .
І що? Працюєш на захисті, показуєш піт і маєш 800+. Про карти або візи мова не йде