Попа как у Кардашьян• 25 августа в 21:33

Куди будете їхати з Польщі?

Скасують 800+, а ще й безкоштовну медицину.
державна медицина для одного це 750 злотих в міс. На двох з дитиною 1500 злотих в місяць неможливо платити, ще й мінус 800 злотих.
В яку країну будете їхати?
де медицина безкоштовна?
зняти житло можу, але ще +20 тис грн платити за медицину просто неможливо
Мама Никитки-2• 26 августа в 06:55
Ответ дляЛастоноша
Закон зворотньоі дії немає
Давно подовжено перебування
Щоб закон набув сили його повинен підписати президент. Ви б не лізли туди, де геть нічого не тямите
Мама Никитки-2• 26 августа в 07:06
Ответ дляСизоока бестія
Удалено администрацией...
На жаль навіть така вичерпна і розгорнута відповідь не допоможе місцевим золотим рибкам зрозуміти шо відбувається
Наивная Хо• 26 августа в 07:24
Ответ дляПопа как у Кардашьян
медицину хоч би не відміняли
Це роблять щоб вирівняти права поляків і приїжджих. Адже поляк, який не працює і не платить податки не має доступу до безкоштовної медицини. А українцям надали такий доступ . І більшість побігли/поїхали за статусом укр щоб безкоштовно зробили дороговартісні операції та отримати лікування від онко та інших захворювань . Нічого не маю проти допомоги людям, якої вони потребують ( наприклад втратили житло і не мають іншого виходу). І ніколи не зрозумію тих , хто спеціально поїхав за цим , з благополучних регіонів , і катався до Польщі тільки за послугами . Деякі відзначилися тим, що своє житло здали і у Польщі всією родиною користувалися з програм допомоги біженцям . У перші дні війни у моєму містечку був концерт подяка від наших біженців : подали списки і місто . Всі ! Абсолютно всі учасники були з Львівщини і Франківщини , де в той час було абсолютно тихо і спокійно
Банан-барабан• 26 августа в 07:29
Ответ дляМама Никитки-2
Щоб залишити як є, треба подолати вето цього недоумка.
В Україні це 2\3 від складу депутатів, думаю в Польші подібне. А тим часом з 01.10 хлопцям відключать звʼязок на фронті. Тому що, то недорікувате продовжує жити в передвиборчій гонці.
Уже опровергли про старлинк.
автор Попа как у Кардашьян • 26 августа в 07:30
Ответ дляНаивная Хо
а для страховки може підійти робота на неповний день, якийсь мінімум ставки лише на вихідні?
Шмоточницаца• 26 августа в 07:30
Будем бастовать, и разнесём ту Польшу в хлам. Отменяют они...Отменялка не выросла.
Наивная Хо• 26 августа в 07:33
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Звісно так. Офіційна робота з відрахуваннями до Зусу. Але врахуйте, що на умові о злєценє можуть не платити до ЗУСу складку здровотну , щоб виплата була більша . Тому треба одразу домовлятися за податки
Скорая помощь• 26 августа в 07:48
Автор, а чому ви не хочете повернутись в Україну? Робота онлайн у вас є, винайміть житло в Західній частині України. Оренда буде дешевше ніж в Польщі.
Балаболка• 26 августа в 07:53
Ответ дляПопа как у Кардашьян
мова не лише про 800 злотих.
страхування для мами і дитини - це 1500 в місяць.
тому це виходить в мінус 2300 злотих, що майєе 30 тис. грн.
Думаєте мама, яка платить оренду і утримужє дитину має де знайти ще 30 тис грн?
Де такі страховки в Польщі? Ви при собі?
Балаболка• 26 августа в 07:54
Ответ дляПопа как у Кардашьян
дитина часто, і в лікарні була.
тому я дуже стресую через це. 1500 злотих в місяць в мене нема
Та не треба страховки за 1500.!Звідки Ви бере таку дурню?
Ку ка ку ка ку• 26 августа в 08:06
Ответ дляШмоточницаца
🫣Попробуйте
Запасная спина• 26 августа в 08:06
Ответ дляНаивная Хо
І в Німеччині такі ж списки)
Всі мої родичі з західної України поперли в перші дні війни. Жінки з дітьми. А потім якось чоловіки просочились.
17 людей виїхало загалом.

І в небо ревуть від щастя коли терміни перебування продовжували.
Тут, в Україні, жили так собі. Не дуже, як то кажуть, від зп до зп.
А в Німеччині розслабились прямо.
Сказали що вони не від ніщети поїхали, а від війни. На всякі там прості роботи не побіжать.
Сиділи до останнього на виплатах і тафелі.
Голодаю• 26 августа в 08:10
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Огорчу вас, Берлин вроде тоже маякует, что с октября система пособий Бюргергельд заканчивается, ей на смену придет какя-то новая, пока непонятная, но по принципу ’Кто не работает - тот не ест!’
Меня огорчать не нужно, я живу на другом континенте
Но, если вы думаете, что германия оставит голодать людей массово и выгонит на улицы, то нет, такого не будет никогда
Голодные бунты никому не нужны
Кроме украинцев, там хватает неработающих немцев и людей других национальностей
Остальное все - пугалки для наивных
Маска-0b9f• 26 августа в 08:17
Ответ дляСкорая помощь
Тут же 800 злотих не заплатять і медицини безкоштовної нема
Бадабум• 26 августа в 08:21
Ответ дляМаска-0b9f
Здесь дети только с 18 нужны для мобилизации, поэтому нет никакой помощи ни родителям ни детям-
Пухнасті штани• 26 августа в 08:26
Ответ дляПопа как у Кардашьян
в мене онлайн робота з України
Ну так і добре, що таких хитрожопих прижмуть.
Щоб українці нарешті перестали думати, що самі розумні й їм всі винні.
Тану на сонці• 26 августа в 08:30
Автор, вы каждый месяц, неделю должны ходить к врачу, сдавать анализы?
Садоводница• 26 августа в 08:31
Ответ длясЛАдКОежКА
Ну так, не найгірше. Але. Наприклад я за 3,5 роки жодного разу не скористалась безкоштовною медициною, бо довго чекати не варіант, ти все одно йдеш до приватного, ну а якщо говорити про більш глобально, то знову ж таки простіше їхати в Україну і починати лікування вже, ніж чекати пів року і недочекатись
А я достатньо багато скористалась, просто в вчасно записуйтесь. І терапевт. Я не готова по 350 злотих платити за терапевта
Пацелуйнитуда• 26 августа в 08:32
Ответ дляПухнасті штани
Якщо Україні припинять фінансову та військову допомогу теж скажете, що правильно прижали і що ніхто, нікому нічого не винен чи це інше?
Тану на сонці• 26 августа в 08:34
Как же хорошо жить в стране без выплат, не надо переживать что что-то отменят, заберут.
Сизоока бестія• 26 августа в 08:36
Ответ дляМама Никитки-2
К чему ваше сообщение? В диалоге шла речь о другом. В принципе, как и во всей теме вообще не о Старлинках.
Интересная у вас позиция. Выполнять свои предвыборные обещания это жить в предвыборной гонке
Чтоб все наши презики так делали, цены б им не было
Не боюся осуду• 26 августа в 08:39
Ответ дляПсихологічка
Сподіваюся, що українських біженців це стосуватися не буде. В них
багато програм для своїх німців, потрібних і не дуже, які можна порізати.
чому б це не стосувалось українських біженців?
Не боюся осуду• 26 августа в 08:40
Ответ дляПопа как у Кардашьян
я не працюю, бо з дитиною, маю онлайн роботу.
все, на вихід нас?
не на вихід, а на самозабезпечння.
Шукаю стакан• 26 августа в 08:45
Ответ дляПопа как у Кардашьян
значить Німеччина відпадає. шукаєм далі)
Тут одна пани Румынию хвалила, что жилье доступно по цене и мед страховка для украинцев есть. Я вот думаю теперь туда
Тро Нью-Йорку• 26 августа в 08:46
Ответ дляСирОжино пирОжино
Это удаленщики восновном. А мед страховки это уже ’веселее’. Но я не понимаю, разве Польша может идти против директивы ЕС? Выплаты и прочее это понятно, это их решение. А вот право на пребывание в стране и доступ к медицине, и рынку труда это вроде бы обязательная опция, которую диктует ЕС всем странам 🤔
Ці все можуть.
Вони вже платили штрафи з приводу неприйняття біженців. Досвід є
Antoninaya1• 26 августа в 08:48
Ответ дляШмоточницаца
Ой бастуйте, будь ласка. Нашим хлопцям на передовій дуже доречна буде свіжа, не втомлена допомога депортованих з Польщі чоловіків.
Тро Нью-Йорку• 26 августа в 08:49
Ответ дляПоЗиТиВнАя
На даний момент стосується всіх.
Мова не лише про 800+ і медицину, а про легальність перебування в Польщі .
Якщо не придумають щось до 30.09, то з 01.10 всі стануть нелегалами.
Навіть ті, хто працює.
Бо просто так працювати не можна буде.
Потрібна або робоча віза, або робити карту побиту .
Враховуючи черги до уженду , в такий термін вписатись неможливо.
Також це стосується всіх ФОП і фірм українців.
Для працюючих та ФОПів придумають
Наврядчи вони будуть рубити дерево, яке їх годує
Тро Нью-Йорку• 26 августа в 08:51
Ответ дляЯ вся ваша
На боці українців - любителів халяви? Боже мій, як зворушливо.
А ви на боці кого? Росіянців?
Треба ж вже ідентифікувати себе. Бо це вже не так зворушливо.
ТочноБудет• 26 августа в 08:56
Ответ дляПацелуйнитуда
Конечно никто никому ничего не должен. Или вы из тех, кто думает, что если бы не Украина, то война б уже в Польше была?
Залетна Я тут• 26 августа в 08:58
Ответ дляДелиВерка
Поеду в Марроко ослам хвосты крутить а шо поделать
там другі осли уже в гаремах чекають поповнення. (Чадру давно носили?)