Попа как у Кардашьян• 25 августа в 21:33
Куди будете їхати з Польщі?
Скасують 800+, а ще й безкоштовну медицину.
державна медицина для одного це 750 злотих в міс. На двох з дитиною 1500 злотих в місяць неможливо платити, ще й мінус 800 злотих.
В яку країну будете їхати?
де медицина безкоштовна?
зняти житло можу, але ще +20 тис грн платити за медицину просто неможливо
В яку країну будете їхати?
де медицина безкоштовна?
Сизоока бестія• 26 августа в 13:10
Ответ дляМама Никитки-2
Ви програму навроцького бачили? 0 реальностей 100% популізму
А старлінки саме в ветованому законні є, оплата за них, на яку ЄС гроші виділив. Но таким як ви пофіг, аби з довольствія не зняли.
Удалено администрацией...
Попа как у Кардашьян
• 26 августа в 13:13
Ответ дляСирОжино пирОжино
Принимают и после Польши.
Ну какрй гражданство? Его от 7-9 лет срок. А в Польше скоро и больше будет
а де приймають поближче? і де можна спокійно зняти квартиру, без підтвердження роботи?
Послушная• 26 августа в 13:16
Ответ дляНаивная Хо
Йти до Зусу або дивитися у кабінеті платника податків. На порталі PUE ZUS утворюєте сторінку ( треба підтвердити профілем зауфаним( як нема, то сходити до зусу, там зроблять ) або банківським рахунком), там будуть відображатися всі складки що платяться . Ще буває так, що не відображається вкладка “Șwiadczeniobiorca “, тоді треба написати лист у відділ допомоги сайту з проханням зробити її доступною ( цю вкладку).
Дуже вам вдячна. Тобто якщо умовно 01/08 він підписав договір, то десь в кінці вересня можна подивитися, які відрахування за нього здійснює роботодавець в своєму електронному кабінеті платника податків ?
ПультОт_БМВ• 26 августа в 13:16
Ответ дляШукаю стакан
А возможно ли найти такую работу в Польше, вот в чем вопрос
Она должна на бумаге быть, а является ли таковой
ПультОт_БМВ• 26 августа в 13:20
Ответ дляСирОжино пирОжино
Принимают и после Польши.
Да, просто условия жёстче и не всех
Попа как у Кардашьян
• 26 августа в 13:22
Ответ дляПультОт_БМВ
це що ходити по магазинах і клянчити таку роботу?...
фан L.O.S.T.• 26 августа в 13:24
Ответ дляСирОжино пирОжино
Если в немецком лагере лучше чем дома в Украине...То стоит подумать, а дом ли это? И за что боролись предки?🤔
Такой же вопрос зададут уже дети и внуки сегодняшнего поколения, это уже без сомнений. Так зачем это все?
парИла я парИла• 26 августа в 13:33
Ответ дляПопа как у Кардашьян
він чого в афігу? я читаю коментарі, які всі в захваті, що нарешті Польща для поляків
Ну вы сейчас серьёзно?
Попа как у Кардашьян
• 26 августа в 13:39
Ответ дляпарИла я парИла
Ну вы сейчас серьёзно?
я кажу те, що прочитала в коментарях фб
парИла я парИла• 26 августа в 13:41
Ответ дляПопа как у Кардашьян
я кажу те, що прочитала в коментарях фб
Окей.
Больше смысла нет вести разговор
Попа как у Кардашьян
• 26 августа в 13:42
Ответ дляпарИла я парИла
Окей.
Больше смысла нет вести разговор
а Ви можете довести свою думку і сказати, чому полякам не підходить це?
по поки крім здивувань нічого не читаю
парИла я парИла• 26 августа в 13:43
Ответ дляПопа как у Кардашьян
по поки крім здивувань нічого не читаю
Как вам сказать: сложно что-то донести человеку, который делает выводы по коментам в фб
И собирается искать работу в магазинах
Попа как у Кардашьян
• 26 августа в 13:43
Ответ дляпарИла я парИла
И собирается искать работу в магазинах
ну не всі такі круті як Ви директори компаній в Польщі
Попа как у Кардашьян
• 26 августа в 13:45
Ответ дляпарИла я парИла
И собирается искать работу в магазинах
ви навіть пояснити свою позицію не можете.
я сказала, що бачила сотні коментарів поляків.
а ви не пояснили нічого
Скіфська пектораль• 26 августа в 13:47
Ответ дляШобВам_КакНам
У мене сусіди працюють онлайн, у всіх страховка приватна польска люксмед, їм пофігу
Вона не покриває серйозні випадки, операції і швидку пологи, рак, травми чи госпіталізацію. Льксмед це доповнення, там лише теорія, візити. Втручань там не зроблять. Без держ страхування краще не виходити з дому і не сідати за кермо
Скіфська пектораль• 26 августа в 13:57
Ответ дляПопа как у Кардашьян
шпиталь - це тільки нфз?
дивно, що приватні страховки не покривають таке..
Да
Теща дочки• 26 августа в 14:23
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Нигде, абсолютно нигде
Попа как у Кардашьян
• 26 августа в 14:36
Ответ дляТеща дочки
Так это реальность
якщо людина має гроші на оренду - чому не можна зняти?
ТочноБудет• 26 августа в 14:46
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Почему в Украине не хотите? Или вы с мужем там?
Бабульція• 26 августа в 14:47
никуда не буду уезжать, тут тихо и спокойно, и все понятно по законам))) нет такой бюрократии как в Германии, работать пошла через 10 дней как приехала. И ничего страшного в новом законе не вижу, свекровь пенсионерка, ее присоединим к своей страховке.
Любовь Калистратовна• 26 августа в 15:11
Ответ дляМама Никитки-2
24 серпня навроцький вето наклав. У вас новина -консерва
Ні, Ви все переплутали, як і автор посилання.
Закон про продовження тимчасового захисту продовжений Радою Євросоюзу до 4 березня 2027 року і є дійсним.
Навроцький наклав вето на внутрішній Закон Польщі.
Це два різні Закони. Тимчасовий Захист продовжено, але кожна країна Євросоюзу регулює умови тимчасового захисту на своїх власних умовах.
Тихомандражная• 26 августа в 15:13
Ответ дляСирОжино пирОжино
Где то 5-10% не работают. Живут за счёт пассивного дохода или кто то содержит.
Ну таксі далі житимуть, як і жили. Перейдуть в приватний сектор медицини.
Тихомандражная• 26 августа в 15:18
Ответ дляЛизочек
Я так понимаю, дело не в детских 800 злотых, детей может у людей и не быть вообще. А вот медицинская страховка на двоих 20 тыс каждый месяц, это вам не кот чихнул.
Так їх можна не платити. За 20 тисяч на місяць прекрасно вилікують тобі соплі і в приватній (не набагато дорожче ніж в Україні). Не знаю як хто, а в мене потреба в базовій медицині на рік 3-5 випадків, ну нехай навіть по півтори тисячі плюс ліки, не захмарні й гроші
Цигарний шланг• 26 августа в 15:19
Ответ дляПопа как у Кардашьян
сюр
Чего?
А вы б сдали квартиру «безработному»?
Попа как у Кардашьян
• 26 августа в 15:21
Ответ дляЦигарний шланг
Чего?
А вы б сдали квартиру «безработному»?
так не платить тоді виселяти. в чому проблема
Ластоноша• 26 августа в 15:23
Ответ дляМама Никитки-2
Щоб закон набув сили його повинен підписати президент. Ви б не лізли туди, де геть нічого не тямите
Навіть не знаю як коментувати це тотальне хамство і невігластво
Але стандартно так у всіх темах
Любовь Калистратовна• 26 августа в 15:23
Ответ дляТеща дочки
Нигде, абсолютно нигде
Не розказуйте)
Я не працюю + троє дітей. Орендуємо квартиру в Польщі за 3500зл, не рахуючи комунальних)
Ластоноша• 26 августа в 15:23
Ответ дляМама Никитки-2
В сша сказали ?