Попа как у Кардашьян• 25 августа 2025
Куди будете їхати з Польщі?
Скасують 800+, а ще й безкоштовну медицину.
державна медицина для одного це 750 злотих в міс. На двох з дитиною 1500 злотих в місяць неможливо платити, ще й мінус 800 злотих.
В яку країну будете їхати?
де медицина безкоштовна?
зняти житло можу, але ще +20 тис грн платити за медицину просто неможливо
В яку країну будете їхати?
де медицина безкоштовна?
Послушная• 26 августа 2025
Ответ дляЛастоноша
Тільки непрацюючі мають питання до іншої країни якій жодної користі не принесли
Їдьте в Україну - найкраща медицина для вас нездорової
Перед тим як ото написати дурниці, варто включати мізки, особливо стосовно користі українців у Польщі.
За даними дослідження, проведеного провідною міжнародною аудиторською компанією Deloitte для Управління верховного комісара ООН у справах біженців, за минулі три роки внесок українців у польську економіку становив понад €75,7 млрд.
Для порівняння – за той самий період польський уряд витратив на підтримку наших біженців €7,16 млрд. Таким чином, неважко підрахувати, що Польща отримала від українських біженців удесятеро більше, ніж на них витратила.
Мама Никитки-2• 26 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
тобто Польща отримала гроші від ЄС на цільове для українців - і тепер їх забере собі? чи просто віддасть Європі, тільки щоб не пропускати через себе можливість медичної допомоги для ненависних українців?
Віддасть полякам. Оті 40 злотих хто отримував?
А свої 800+ українці віддали мінімум в десять разів за кожну дитину
Послушная• 26 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ви прям чітко назвали цифру, яку підтвердили міжнародні дослідження.
Мама Никитки-2• 26 августа 2025
Ответ дляТочноБудет
Это когда он такое сказал?
На виступі передвиборчій. Гугліть, побачите
Попа как у Кардашьян
• 26 августа 2025
Ответ дляПослушная
але полякам вже як рашикам промили мозги і вони тільки одне бачуть.
те, що кажуть по телевізору - те і думають..
недалеко заїхали получається
Мама Никитки-2• 26 августа 2025
Ответ дляПослушная
Я про це з 23 року пишу, коли пшеки українське зерно в багнюку висипали.
Вони за рахунок українців отримали набагато більше субвенцій і дотацій. Нагріли руки як захотіли, ще й суспільство збурюють проти українців. 24 серпня спостерігала за цим в Варшаві.
ПультОт_БМВ• 26 августа 2025
А мне интересно другое, ведь их нюансы нарушают международные конвенции прав человека и лишение медицины - грубое нарушение
Существует ли такая возможность украинцам массово подавать иски в европейский суд?
ПультОт_БМВ• 26 августа 2025
Ответ дляЖена аллигатора
50/50.
Швидше за все придумають.
Але ці всі закони переслідують зовсім іншу ціль . Через 2 роки в Польщі вибори до сенату і сейму. До цього часу більшість в руках опозиції і це дуже не подобається ПІС.
Президент переміг з мінімальними розривом, щоб забезпечити собі концентрацію законодавча+ виконавча влада, потрібно робити те, що обіцяли тари виборчій кампанії. Тобто, Польща для поляків.
Українці стали просто заручниками ситуації.
І так, вони можуть піти на конфронтацію з ЄС у справі біженців. Вже є прецеденти по інших питаннях.
Ніхто не буде відмовлятись приймати нас, просто поставлять такі умови, що люди самі виїдуть .
Ті, хто тут кричить і називається, що він працює і його це не стосується, помиляється
Стосується всіх із статусом укр .
Швидше за все придумають.
Стосується всіх із статусом укр .
Главное, чтобы эти основания польские страна социала приняла как невозможные и дала беженство и плюшки в своей стране
Умничка-помощничка• 26 августа 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
О как в шару вцепились Прямо клещами. Гнать в шею.
ПультОт_БМВ• 26 августа 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
С деньгами отсуженными за моральный ущерб )
Умничка-помощничка• 26 августа 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Не. Паковать в начале пути
Ластоноша• 26 августа 2025
Ответ дляПослушная
Звісно в податках
А авторка сидить без оплати податків
Включіть мозок
А авторка сидить без оплати податків
Включіть мозок
ПультОт_БМВ• 26 августа 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Не. Паковать в начале пути
Когда поляки впускали инвалидов, матерей одиночек - они не оговаривали, что им нужны здоровые и работающие, а остальных в Германию.
Следовательно, этих людей использовали, а теперь выкидываются. Им должны за упущенную экономическую выгоду.
Речь идёт именно о тех, кто не может работать, а не не хочет .
Ластоноша• 26 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
недалеко заїхали получається
Так , ви дуже корисна Польщі працюючи на іншу країну - вона зрозуміє колись кого втратила
Ластоноша• 26 августа 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Ніхто не думав що війна на роки
Впустили одні з перших - з тваринами , відкрили свої домівки ( таборів на відміну від Німеччини було мізер ) , але ж - ураїнцям все не так
Попа как у Кардашьян
• 26 августа 2025
Ответ дляЛастоноша
я вже Вас просила піти з теми
Ластоноша• 26 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
я вже Вас просила піти з теми
Адмін тут ?
Тепер ясно чому в Польщі не працюєте
Попельшка• 26 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
захист у всіх до ВЕРЕСНЯ.
ці гади навіть на довгий термін не розглядали продовження, а лише до БЕРЕЗНЯ .
До березня 27 року, заспокойтеся і не флудіть
Зубная фея• 26 августа 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
А если перезаряд с Украины или смена фамилии на девичью+ новый паспорт?
В Бельгию украинцам только по биометрике, увы эти параметры сменить не возможно.
короткопамятна• 26 августа 2025
Ответ дляПослушная
Можливо ви порадите, яким чином шукати вузькопрофільних лікарів, щоб записатися на прийом. Син має скерування до офтальмолога і я щось не розумію, де і як шукати той ’прийом’, на сайті ’знаний лекарь’ тільки платні лікарі.
Зайдіть на сайт terminyleczenia і там шукайте вільні терміни і клініки. З досвіду скажу, що ті терміни всеодно зазвичай неактуальні, але дзвоніть і питайте, де є найшвидше
Теща дочки• 26 августа 2025
Ответ дляЗубная фея
Езжайте в Бельгию, там самые большие выплаты (1000 евро), но не знаю примут ли после Польши.
Кроме этого в бельгии больше ничего не платят и 1000 евро в бельгии вам не хватит даже на аренду жилья
Зубная фея• 26 августа 2025
Ответ дляТеща дочки
Вы сейчас в Бельгии?
Теща дочки• 26 августа 2025
Ответ дляПопа как у Кардашьян
якщо людина має гроші на оренду - чому не можна зняти?
Потому что найти жилье практично невозможно, и без рабочего контракта вам никто не здаст
ТочноБудет• 26 августа 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
З квартири, яку я знімаю, попередніх орендаторів виселили на раз-два, з двома малими дітьми.
Якісь бухаріки..., вдень спали, вночі гульбанили з гостями.
Ну да, приличные люди и поводов не давали. Я думала мы о нормальных людях говорим и по поводу оплаты, а не нарушения общественного порядка
Теща дочки• 26 августа 2025
Ответ дляТочноБудет
А вы попробуйте выселить в Польше или в Германии. Там закон на стороне арендаторов. Поэтому все хотят быть уверены, что человек платежеспособный.
Кстати, вы не отвечаете на вопрос почему-то: почему не хотите в Украине снимать раз онлайн работаете? И со страховкой мучаться не надо
Выселить без проблем, при задолженности в 3 месяца
ТочноБудет• 26 августа 2025
Ответ дляТеща дочки
И куда выселяют? )) Там год только бумаги слать будут
Теща дочки• 26 августа 2025
Ответ дляТочноБудет
Как написала при задолженности в 3 месяца документы подаются в суд, рассматриваются в течении недели и после судебного постановления даётся 14 дней. После этого выселение происходит с полицией. Все судебные издержки на арендуемого. Как раз работаю в этой сфере и этим занимаюсь