Попа как у Кардашьян• 25 августа в 21:33

Куди будете їхати з Польщі?

Скасують 800+, а ще й безкоштовну медицину.
державна медицина для одного це 750 злотих в міс. На двох з дитиною 1500 злотих в місяць неможливо платити, ще й мінус 800 злотих.
В яку країну будете їхати?
де медицина безкоштовна?
зняти житло можу, але ще +20 тис грн платити за медицину просто неможливо
Ластоноша• 26 августа в 15:24
Ответ дляИванка Бур
сор относится к бесплатное медицине, которую отменят?
Мова про безкоштовну медицину яка буде у кожного платника податків
Цигарний шланг• 26 августа в 15:24
Ответ дляПопа как у Кардашьян
так не платить тоді виселяти. в чому проблема
Проблема виселити
Тут все за договлром та офіційно
Навіть в Укр офіційно виселити досить складно
автор Попа как у Кардашьян • 26 августа в 15:25
Ответ дляИванка Бур
для непрацюючих відмінять
Ответ дляЦигарний шланг
Проблема виселити
Тут все за договлром та офіційно
жінку з дитиною в чужій квартирі легко виселити. я б боялась качати права
Иванка Бур• 26 августа в 15:26
Ответ дляПопа как у Кардашьян
для непрацюючих відмінять
а если непрацюющие - родители пожилые?
автор Попа как у Кардашьян • 26 августа в 15:26
Ответ дляИванка Бур
а если непрацюющие - родители пожилые?
думаєте навроцькому не все одно?
Иванка Бур• 26 августа в 15:27
Ответ дляЛастоноша
есть люди, которые все податки по возрасту уже оплатили.
Шмоточницаца• 26 августа в 15:29
Ответ дляКу ка ку ка ку
🫣Попробуйте
Лёхко.
Любовь Калистратовна• 26 августа в 15:31
Ответ дляЦигарний шланг
Чего?
А вы б сдали квартиру «безработному»?
А в чому проблема?
Є договір, є кауція (страхова оплата за місяць), є чіткий термін оплати оренди. Не оплатив вчасно? На вихід, кауція залишається власнику. Все.

Я не тільки винаймаю житло, я ще й здаю декілька приміщень багато років. Немає ніякого сенсу вимагати трудовий договір. Сьогодні людина роботу має, завтра - ні, або навпаки. Це пшик, а не гарантія оплати.

Ось в тих країнах, де держава активно закищає права орендарів, наприклад Канада, орендодавці справді надзвичайно обережні і навіть хочуть авансову оплату зразу за пів року.
Царівна Жабка• 26 августа в 15:33
Ответ дляСадоводница
По воеводству
Проще заплатить частнику, чем по записи НФЗ кататься по воевудству.
Ясно, что если случай не предусматривает какой-то операции и т.д.
А так выиграть можно только пару месяцев от силы...
Любовь Калистратовна• 26 августа в 15:37
Ответ дляЛастоноша
Закон зворотньоі дії немає
Давно подовжено перебування
Не підтверджено!
Рада ЄС продовжила тимчасовий захист до 2027 року, але це Загальний Закон по ЄС, а в кожній країні ЄС є внутрішні Закони, внутрішні умови. Польща ще нічого не продовжила і вносить зміни.
автор Попа как у Кардашьян • 26 августа в 15:38
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Не підтверджено!
а коли будуть ці зміни?
ТочноБудет• 26 августа в 15:40
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А вы попробуйте выселить в Польше или в Германии. Там закон на стороне арендаторов. Поэтому все хотят быть уверены, что человек платежеспособный.
Кстати, вы не отвечаете на вопрос почему-то: почему не хотите в Украине снимать раз онлайн работаете? И со страховкой мучаться не надо
Любовь Калистратовна• 26 августа в 15:42
Ответ дляПопа как у Кардашьян
а коли будуть ці зміни?
Ну скоро будуть.. Мусять щось зробити до 30 вересня, коли захист закінчиться.
Накладено вето на існуючий (продовжений) Закон, тобто на ті умови, які дійсні зараз. Вони його змінюють, а вже коли всі зійдуться на одному, то і затвердять.
Захист продовжать, Польща не піде проти ЄС. Просто вони продовжать цей статус вже з новими умовами.
Иванка Бур• 26 августа в 15:44
Ответ дляПопа как у Кардашьян
а де приймають поближче? і де можна спокійно зняти квартиру, без підтвердження роботи?
в Португалии можно работать онлайн в другой стране и там пока есть программа защиты беженцев. Наверное есть и другие страны.
автор Попа как у Кардашьян • 26 августа в 15:45
Ответ дляТочноБудет
бо я так хочу.
Любовь Калистратовна• 26 августа в 15:45
Ответ дляТочноБудет
З квартири, яку я знімаю, попередніх орендаторів виселили на раз-два, з двома малими дітьми.
Якісь бухаріки..., вдень спали, вночі гульбанили з гостями.
Статус Ква• 26 августа в 15:45
Ответ дляИванка Бур
а если непрацюющие - родители пожилые?
А за що вони живуть і як оплачують житло?
Садоводница• 26 августа в 15:47
Ответ дляЦарівна Жабка
Мне было проще подождать и съездить, так как на месте сделали узи рентген и выписали бесплатную реабилитацию. Случай был не срочный могла ждать. А если срочно, то есть ночная опека.
Я уже наелась частной медицины, визит к гастроентерологу ни о чем, за рецепт грубо говоря 500 злотых и направил на гастроскопию за 1000 злотых, могла и без его направления платно пойти. А по нфз никуда направить он не может.
Иванка Бур• 26 августа в 15:49
Ответ дляСтатус Ква
С взрослым ребенком вместе, он содержит. Это случай, когда родителы согласились выехать, уступили просьбам детей. Пенсия сами знаете какая. Помогают по дому.
Папа сейчас в больнице при СОРе лежит.
Цигарний шланг• 26 августа в 15:57
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А в чому проблема?

Я не знаю як у Польщі детально
Але у Німеччині вам треба такий пакет документів зібрати щоб хоча б запросили на показ, шо капець
Я працюю одна у родині (мама пенс і діти) то лише через знайомих німців вдалося зняти житло
А так навіть не запрпонували на перегляд
Кажуть ви лише одна працюєте а у вас діти мов нестабільно
Хоча в мене зп вище середньоі по німеччині
Я у шоці від цього але як є..
Це при тому що ціни вище 1500 євро на 2+ або 3 кімнатніі квартири…А від євроремонту там лише назва((((
Ластоноша• 26 августа в 15:59
Ответ дляИванка Бур
В Польщі ?
Ластоноша• 26 августа в 16:00
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Не підтверджено!
Буде як в ЄС
Спіть спокійно
автор Попа как у Кардашьян • 26 августа в 16:00
Ответ дляЛастоноша
В Польщі ?
тільки наші люди будуть так топити своїх.
тому все так у нас.
інші захищають , інші горою.
в нас аби в сусіда гірше
автор Попа как у Кардашьян • 26 августа в 16:01
Ответ дляЛастоноша
Буде як в ЄС
Спіть спокійно
а як в ЄС? медицина також тільки для вибраних?
Ластоноша• 26 августа в 16:02
Ответ дляПопа как у Кардашьян
тому все так у нас.
інші захищають , інші горою.
в нас аби в сусіда гірше
Тільки непрацюючі мають питання до іншої країни якій жодної користі не принесли
Їдьте в Україну - найкраща медицина для вас нездорової
Ластоноша• 26 августа в 16:02
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ви нереально така хвора що кругом одна медицина ?
Мова була про подовження захисту
автор Попа как у Кардашьян • 26 августа в 16:03
Ответ дляЛастоноша
Мова була про подовження захисту
попрошу вийти з цієї теми.
ідіть свій яд в інше місте розбризкуйте.
Послушная• 26 августа в 16:03
Ответ дляТихомандражная
Так їх можна не платити. За 20 тисяч на місяць прекрасно вилікують тобі соплі і в приватній (не набагато дорожче ніж в Україні). Не знаю як хто, а в мене потреба в базовій медицині на рік 3-5 випадків, ну нехай навіть по півтори тисячі плюс ліки, не захмарні й гроші
Знаєте, добре все, коли добре, а життя воно таке непередбачуване.
Послушная• 26 августа в 16:06
Ответ дляИванка Бур
Так, сор це опція NFZ, страхування мають всі, хто працює, за виключенням пенсіонерів, студентів (працюючих студентів до 26-ти), тих, хто працює дистанційно і не офрмив це, як польський JDG, люди, які мають пасивні доходи.