Попа как у Кардашьян• 25 августа в 21:33

Куди будете їхати з Польщі?

Скасують 800+, а ще й безкоштовну медицину.
державна медицина для одного це 750 злотих в міс. На двох з дитиною 1500 злотих в місяць неможливо платити, ще й мінус 800 злотих.
В яку країну будете їхати?
де медицина безкоштовна?
зняти житло можу, але ще +20 тис грн платити за медицину просто неможливо
сЛАдКОежКА• 25 августа в 23:21
Ответ дляСизоока бестія
Кого в Польше интересует Украина и ее налоги? Платите налоги в Украине, ешьте туда за медпомощью
Представляете, так и делаю, несмотря на пока ещё имеющуюся страховку, к врачу попасть бесплатно нереально. Хожу или к частному или еду в Украину
Сизоока бестія• 25 августа в 23:22
Ответ дляНога на ногу
3 года люди сидят на халяве, ещё и возмущаються что, что то там убирают, у вас вообще совесть есть, а? Быстрее бы уже всё убрали, идите работайте, живите за свои, сколько вас можно кормить.
Кормилица нашлась
Цукрові вишні• 25 августа в 23:22
Ответ длясЛАдКОежКА
Те що я не наповнюю бюджет України з отриманих в Україні, а все що отримано не в Польщі, зливаю в Польщі. Що не зрозуміло?
Претензії незрозумілі. Фактично ви довгостроковий турист. Платите за те, що живете в Польщі. Хочете плюшки від бюджету країни - працюйте офіційно на цю країну і платіть податки.
Сизоока бестія• 25 августа в 23:22
Ответ длясЛАдКОежКА
Мне проще не получать 800 на ребенка, чем платить ежемесячно 1600 зус+8 налога+9.5 хоробовых
И не получать медпомощь. Ваш выбор. К чему тогда вопросы
сЛАдКОежКА• 25 августа в 23:23
Ответ дляКу ка ку ка ку
Я, например, плачу больше 3000 зл налогов, никуда не денешься
Ну у меня если открыть польский фон и получать на него деньги, а не в Украине, то у меня сожрется почти 45%. Мне проще потерять 800+, и страховку, которой и так невозможно пользоваться из за очередей
Сизоока бестія• 25 августа в 23:23
Ответ длясЛАдКОежКА
Я тоже оплачиваю частников, если не хочу долго ждать. И все так делают
Я тертий жук• 25 августа в 23:23
Ответ дляПопа как у Кардашьян
а мам, які працюють удаленно думаєте нема?
Есть частные клиники,вы что каждый день к врачу ходите,надо так заплатите 200 зл
Ластоноша• 25 августа в 23:23
Ответ длясЛАдКОежКА
Тоді не тільки мінус 800 дитячих
сЛАдКОежКА• 25 августа в 23:24
Ответ дляСизоока бестія
Это не мой выбор, ждать нефролога с апреля по декабрь, то извините за пол года сдохнуть можно недожлавшись этой самой бесплатной медицины по страховке
автор Попа как у Кардашьян • 25 августа в 23:25
Ответ дляЯ тертий жук
минулого року дитина лежала в лікарні
Иванка Бур• 25 августа в 23:25
Ответ дляЦукрові вишні
Ну так. Для Польщі ви не працюєте і податки не платите, логічно ж, що преференції для тих, хто наповнює бюджет.
если платить налоги в Польше и в Украине, то это 2-йное налогообложение.
сЛАдКОежКА• 25 августа в 23:25
Ответ дляЛастоноша
Тоді не тільки мінус 800 дитячих
Для меня только минус 800, медициной я не пользуюсь, так как полугодичные ожидания могут дороже обойтись чем обратиться к частному врачу
Ластоноша• 25 августа в 23:26
Ответ длясЛАдКОежКА
Тоді і ургенцію готуйтеся оплатити
Знайома чекала на маму - перетинала пішки кордон , маму штовхнули ( звісно без страховки їхала , бо ж на кордоні не перевіряють ) - перелом шийки стегна - рахунок 100.000 грн на наші
Шукаю стакан• 25 августа в 23:26
Ответ длясЛАдКОежКА
Я 800 никогда и не получала, а вот доступ к медицине как раз волнует
Жена аллигатора• 25 августа в 23:27
Ответ дляЛастоноша
https://www.gov.pl/web/ochrona/przedluzenie-obowia...
І за сьогодні.
Вето президента.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/karol-na...
сЛАдКОежКА• 25 августа в 23:27
Ответ дляЛастоноша
Тоді і ургенцію готуйтеся оплатити
Ну слушайте 100 тис грн, это не каждый день. Даже если в год 100 тыс, то это дешевле чем 1600+8%+9,5%ежемесячео.
Ластоноша• 25 августа в 23:28
Ответ дляЖена аллигатора
І за сьогодні.
Вето президента.
Закон зворотньоі дії немає
Давно подовжено перебування
Иванка Бур• 25 августа в 23:28
Ответ дляЦукрові вишні
Що там за медицина така, що плач та стогін за нею на весь форум сьогодні?
страховку можно купить, но если нужно по скорой, то все, хана, она не покрывает.
Цукрові вишні• 25 августа в 23:28
Ответ дляИванка Бур
Ну так в на початку року ж повертають податки за минулий рік.
Ну і в цілому потрібно вибрати. Не можна платити податки одній країні, а послуги вимагати від іншої.
Ну це типу як мужчинчик дитину зробить Тані, а аліменти платитиме Валі.
Королева спама• 25 августа в 23:29
Ответ дляШобВам_КакНам
У мене сусіди працюють онлайн, у всіх страховка приватна польска люксмед, їм пофігу
Люксмед не буде вас оперувати і ви не звернетесь туди у вихідний або якщо якийсь ургентний випадок,це треба у шпиталь.
Ластоноша• 25 августа в 23:29
Ответ длясЛАдКОежКА
Фаталістам видніше
Бо це мізер з тих рахунків які можливі , бо перелом це не найгірше
автор Попа как у Кардашьян • 25 августа в 23:29
Ответ дляКоролева спама
шпиталь - це тільки нфз?
дивно, що приватні страховки не покривають таке..
Ластоноша• 25 августа в 23:30
Ответ дляПопа как у Кардашьян
шпиталь - це тільки нфз?
Ви знов хочете платити одним ( приватним ) а отримувати від інших ?
Бойова• 25 августа в 23:30
В Україну їдьте.
Правда, виплати одиниці отримують.
Ну якось живемо
автор Попа как у Кардашьян • 25 августа в 23:31
Ответ дляЛастоноша
але є туристичні страховки дешеві, а туди все входить
Королева спама• 25 августа в 23:31
Ответ дляПопа как у Кардашьян
шпиталь - це тільки нфз?
Так,тільки нфз. У нас є і приватна медицина і нфз,то приватна це тільки якщо хочете швидко потрапити до вузького спеціаліста,але якщо щось сталося сьогодні і зараз то тільки шпиталь.
Ластоноша• 25 августа в 23:31
Ответ дляБойова
В Україну їдьте.
Правда, виплати одиниці отримують.
Ну якось живемо
І медицина і хороша
Всім форумом вічно хвалять на відміну від європейської
Королева спама• 25 августа в 23:32
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ви не можете купити туристичну страховку у Польщі для Польщі)
Бойова• 25 августа в 23:32
Ответ дляЛастоноша
І медицина і хороша
Головне, безкоштовна
Ластоноша• 25 августа в 23:33
Ответ дляБойова
Головне, безкоштовна
Це да