ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 августа в 23:28

Фотоепіляція: чи можна чоловікам в інтимній зоні

Вітаю. Власне, цікавить, чи можна використовувати фотоепілятор в паховій зоні чоловікам? Особливо, якщо шкіра там більш пігментована. Волосся темне
Куплю орехи• 25 августа в 23:35
А що кажуть вашому чоловіку на чоловічому форумі?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 25 августа в 23:35
категорично ні! Яйця зсхонусться і член змнешиться! ви шо!!!
Спішу - перекидаюсь• 25 августа в 23:42
Вам что, тяжело его волосню в рот брать? Мужчинам для чего там волосы удалять?
Уравнобешенная• 25 августа в 23:49
На темной коже фэ малоэффективен
ТочноБудет• 26 августа в 00:11
Зачем? Чтобы жена не ушла?
автор ИНЬэтовамниЯНЬ • 26 августа в 00:50
Ответ дляУравнобешенная
На темной коже фэ малоэффективен
Дякую за відповідь по суті питання ❤️
Гитта Ягг• 26 августа в 04:10
Категорически нет. Им нельзя никакие тепловые процедуры в зоне бикини. И конкретно фотоэпиляцию тоже нельзя. Это всегда подчеркивается врачами.
И шею им тоже нельзя обрабатывать фотожпилятором ( в смысле женщинам тоже, но у нас там ничего не растет, так что это никому в голову не придет).
tereska• 26 августа в 16:53
Хай пробує, але бере не китайське барахло за 100 доларів. І ще це процедура регулярна, у кожного свій час на зріст волосини з луковиці.
Мені він в паховій зоні був болючим та малоефективним, кожному своє, але варто спробувати.
Чоловіки і шугаринг роблять в паховій зоні, і лазером прибирають ті газони усюди, і тримером, кому як.