Кудлата хмаринка• 25 августа 2025

Чоловік кинув знайому у 52 роки

По мотивам теми нижче, я її знаю заочно, колись обговорювала подруга, що вона не доглядає за собою, а він чи капітан у моріходці чи хто, мені здавалось вона від заздрості пліткує
по типу голову не красить, ноги не бриє, лишня вага і типу як лисиця, ой не можна так, коли чоловік завідний і так при баблі. І ось кинув, пішов до коханки, а вона жодного дня не працювала особливо, прийшлось іти консьержкой і прибиральнице, хоча щось з майна залишилось, але гроші ж утікають
От вам і "казочки" про коханок і недоглятих жінок
Рожева юбка• 25 августа 2025
Это недавно произошло? Наверно такой стресс для женщины. Мир разрушился.. Как жаль
Яйцеголовая• 25 августа 2025
Мужчины сами наваливают нам хлопот. Мол ты ж все равно дома сидишь. Поэтому надо тоже уметь деньги зарабатывать и быть кем то в этой жизни, а не приставкой к мужу
Пищалка• 25 августа 2025
Ну так кто ей доктор, я возле себя тоже не хотела бы видеть неухоженное запущенное чучело
175см55кг19лет (она)• 25 августа 2025
Мораль такова: куйте железо не отходя от кассы: подарки, финподушка и прочее. Старый козел может отчалить в мир иной, хоть ты в панталонах, хоть в пеньюаре
постою_послушаю• 25 августа 2025
Ох, автор, столько триггеров вы закинули: и не работала всю жизнь, и ноги не брила, и седину не закрашивала и лишний вес...Залетит тема однозначно в топ.
Я одно только уточнить хотела:женщина ’типу як лисиця’ это как?
175см55кг19лет (она)• 25 августа 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Вы Олю сегодня не читали? Жрала видимо из мисок для котов и ежиков и срала во дворе
Сало не люблю• 25 августа 2025
И наверняка ходила в байковом халате и бигудЯх
автор Кудлата хмаринка • 25 августа 2025
Ответ дляпостою_послушаю
подруга як лисиця, хитро ручки потирала, що чоловік ту знайому кине
не подобаються мені такі заздрощі на рівномі місці
чому їй покоя не дає чужі ноги, сивина і лишня вага
зрозуміло що у 20 і у 50 різне саме тіло, хоч там би і були бриті ноги і пофарбована сивина
Справа ж не в цьому, я певна
Смайликівна• 25 августа 2025
Ответ дляПищалка
Типу від доглянутий не йдуть
Цикавенная• 25 августа 2025
Ответ дляПищалка
Так дело в том, что уходят от всяких и ко всяким. И вряд ли женщна совсем кж там как бармалей. Просто нашел другую и надо все спихнуть на не такую жену
Смайликівна• 25 августа 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Справа ж не в цьому, я певна
Іноді тіло в 50 може бути в рази привабливішим ніж в 20
Ответ дляЦикавенная
я от думаю, а може вона в депресії була, чи задовбалась що чоловік їй уваги не дає, не відчуває себе коханою то і нашо воно щось робити
Ответ дляСмайликівна
привабливішим так, але не здоровішим і не молодшим, якщо ми загалом про здорових людей кажемо
все одно шкіра на шиї, обличчі, гормони різні зовсім
у 30 до тебе доторкнулися і ти мокра уся внизу,а у 50 вже і не так
Цикавенная• 25 августа 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Вы реально думаете, что уходят из-за небритых ног? А сколько ушли от бритых, худых?
175см55кг19лет (она)• 25 августа 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
В 50 и трогать не надо, если приливы
Смайликівна• 25 августа 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
По здоров´ю те саме. Мені 49 і я даю фору молоді і на щорічних медобстеженням і на нормативах з фізо)
Ответ дляСмайликівна
ну ок, а у 60-65 думаєте те саме буде?
тіло не вічне, колись дає збої, хоч ти обвішайся тим спортом і здоровим харчуванням
той же Брайян Джонсон, ну не виглядає він у свої 50 на 20, на 45 може, але не на 20
ось той брайан, який робить все для своєї молодості з ранку до вечора, разом з 20 річним сином
автор Кудлата хмаринка • 26 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
а куди уходять? за емоціями, захватом? за красою, молодістю?
куди?
Пописанная парта• 26 августа 2025
а в мене знайомий кинув жінку яка суперуспішна бізнесвумен , і вигляд на всі 100%, пішов до звичайної домогосподарки ще й старшої
і?
Все буде Україна• 26 августа 2025
недоглятих -это каких?
ВЫВсеВрете• 26 августа 2025
Прям я під час нинішньої відпуски Геть розслабилася, але хоч добре виспалася ) бо останній рік-півтора було що робити. Чоловік то нічого не каже і дивиться все так же, але мені буває соромно перед ним за свій зовнішній вигляд у такі моменти. Вже беру себе в руки і на днях виходжу в люди
Маю рацію• 26 августа 2025
А я бросила мужа в 49
Ушла к другому, иностранец и моложе
Живу счастливо и все так же не работаю
Цикавенная• 26 августа 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
куди?
Сколько людей, столько и случаев. Кому арбуз, кому поросячий хвостик )
Ms. Iphone• 26 августа 2025
Ответ дляПищалка
Вам себя хватает?
175см55кг19лет (она)• 26 августа 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
куди?
То есть всем надо срочно на курсы аниматоров, чтоб дяденьку седовласого развлекать?
Ms. Iphone• 26 августа 2025
Ещё неизвестно, кому в этом случае повезло
tereska• 26 августа 2025
Так у нього у кожному порту по коханці і так було, а дружина була лише номінально. А прийшов до тієї, яка більш зручніша та голова не болить. Але битоауха почнеться і тут, а йому не привикать, кобелю, знайде іншу.
Ms. Iphone• 26 августа 2025
Наверное, нашел губастую утку с эпиляцией всего тела и т.д. Конечно же, это любовь
Коханозадовільна• 26 августа 2025
Ответ дляПищалка
Мой к такой ушёл, усы у неё, жирная, живот огромный, женщина мужик. Я так рыдаоа 2 года, теперь думаю, ну дура я была, так себе нервы и трепала.