Элька-Карамелька• 26 августа в 00:31

Заспокойте будь ласка

Сьогодні мою машину догнала інша машина.Наче головую не вдарилася,але можливо трохи об підголовник.
Це було увечері.Зараз дуже піднявся тиск.
Раніше таке також бувало.Але зараз дуже переживаю за це.тиск був дуже високий.до сих пір трохи трясе.
На струс мозку це ж не схоже…..ще якраз місячні мають бути на днях…і було дуже холодно,а через пару днів знову жара.
Накрутила себе
Біток чи ефір?• 26 августа в 00:32
В будь-якому випадку зараз лягайте спати, вам потрібен відпочинок, а зранку - до лікаря!
волосатое стекло• 26 августа в 00:33
Шею чуть цокануло. Достаньте любое яйцо и против часовой спиральками с головы до ног выкатайте себя, яйцо под дерево вынесите
автор Элька-Карамелька • 26 августа в 00:33
Ответ дляБіток чи ефір?
Трясе,не можу заснути
Дівчина Гілмор• 26 августа в 00:33
Накрутила того і тиск скочив. Тошнить? Є запаморочення? Гул в вухах?
Хочу в БАНю• 26 августа в 00:33
Ответ дляЭлька-Карамелька
Трясе,не можу заснути
просто шок и стресс
автор Элька-Карамелька • 26 августа в 00:34
Ответ дляволосатое стекло
Та наче ні.Зоб Ви розуміли я стояла на світлофорі червоному.і ззаду машина вʼїхала._Там не велика швидкість була
Ответ дляДівчина Гілмор
Та наче ні
Хочу в БАНю• 26 августа в 00:34
я когда в отбойник влетела - неделю тошнило ( без сотрясения) - паника и шок
волосатое стекло• 26 августа в 00:34
Ответ дляЭлька-Карамелька
Яйцо куринное в помощь. На такое и с холодильника пойдет
Біток чи ефір?• 26 августа в 00:34
Ответ дляволосатое стекло
Та куди під дерево зараз людина піде?
автор Элька-Карамелька • 26 августа в 00:35
Ответ дляволосатое стекло
???
Дівчина Гілмор• 26 августа в 00:35
Ответ дляЭлька-Карамелька
Та наче ні
Тоді стрес, випийте 100 гр коняку і лягайте спати. Якщо завтра буде погано, підете до лікаря
автор Элька-Карамелька • 26 августа в 00:36
Ответ дляДівчина Гілмор
Я не пʼю взагалі ніколи
Дівчина Гілмор• 26 августа в 00:36
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я не пʼю взагалі ніколи
Заспокійливе випийте
Манка Я• 26 августа в 00:37
Утро вечера - мудренее. Но утром к Врачу! И не нервничайте лишний раз! Берегите себя
Скоро_вчера• 26 августа в 00:37
Дуже высокий тис яркий маме? При струмі мозку мене не тошнило, але дуже боліла голова, що обезбодюючі не допомагали. Я ще й 3 дні на роботу в тому стані ходила. Звернулася і трампунк лише через те, що мала їхати на відпочинок. Діагностували струс, виписали ліки і я з ними і з воротом на шиї поїхала на ’відпочинок’
автор Элька-Карамелька • 26 августа в 00:39
Ответ дляДівчина Гілмор
Заспокійливе випийте
Випила 20 крапель корвалдину.Не допомагає
автор Элька-Карамелька • 26 августа в 00:40
Ответ дляСкоро_вчера
160-170 десь.
І дуже трусило.Зараз наче не трусе,а в роті сухо і трішки трусе
Хочу в БАНю• 26 августа в 00:40
Ответ дляЭлька-Карамелька
12.40
ложитесь спать
не накручивайте себя
Скоро_вчера• 26 августа в 00:42
Ответ дляЭлька-Карамелька
160-170 десь.
Ого. То мабуть очно через стрес.
Дівчина Гілмор• 26 августа в 00:42
Ответ дляЭлька-Карамелька
160-170 десь.
Чаю солодкого випийте
автор Элька-Карамелька • 26 августа в 00:42
Ответ дляХочу в БАНю
12.40
ложитесь спать
не накручивайте себя
Дякую.
Це капець усе в один день
автор Элька-Карамелька • 26 августа в 00:43
Ответ дляСкоро_вчера
Ого. То мабуть очно через стрес.
Та я наче не нервувала.Усі живі і здорові,а машина,то кусок заліза
Хочу в БАНю• 26 августа в 00:44
Ответ дляЭлька-Карамелька
Дякую.
Це капець усе в один день
завтра поштормит, и послезавтра
а через год и не вспомните
волосатое стекло• 26 августа в 00:45
Ответ дляБіток чи ефір?
Та куди під дерево зараз людина піде?
Уж недалеко от дома найдет
Забагаловка• 26 августа в 00:46
У вас був викид кортизолу, адреналіну, зараз всі ці гормони мають стабілізуватися в організмі, можуть бути залишкові явища. А на якій швидкості був удар? Для струсу не обов´язково у щось вдаряться, мозок може і об черепну коробку ’струситися’ якщо був дуже різкий маневр.
автор Элька-Карамелька • 26 августа в 00:52
Ответ дляЗабагаловка
Я стояла на червоний.А водій позаду побачив,що на лівій полосі машини поїхали(вони поїхали бо прямо був зелений),і собі почав їхати.А ми в правій полосі стоїмо,бо нам червоний.
Я стояла і нікого не чіпала
Вакцениро Вона• 26 августа в 08:08
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну вы и впечатлительная 🤦‍♀️ Я стояла на перекрестке на светофоре, спустившись с горки. У КамАЗа, спускавшего за мной, что-то случилось и он с горы въехал в меня. Покаталась на эвакуаторе и еще на свидание к парню сбегала. Молодость не пережевывает проблемы 🤷‍♀️