Баба Йога• 26 августа в 17:35
ЄДКІ єдиний держ кваліфікаційний іспит
Дівчата всім добра. В кого діти студенти здавали цього року ЄДКІ бакалаврів за спеціальністю Транспортні технології Автомобільний транспорт? Поділіться будь ласка враженнями. Та досвідом як готувалися? Може є якісь тести, тренажери на цей іспит? Дякую заздалегідь
Баба Йога
• 26 августа в 17:37
Син має здавати наступного року. Декан лякає що іспит дуже специфічний та важкий. Хотілося б почути живі відгуки щоб оцінити свої можливості