Хвильоватиша• Изменено 08 августа в 00:02

Нема з ким поділитись.

Пару років в шлюбі. Відносини не дуже, це якщо поверхнево. Звикла що все так і навіть вже не рефлексую. По певним причинам розлучитися зараз не можу. Вперше за декілька років мені сподобався чоловік і я наче йому . Бачу що починаю про нього думати. Знаю, що одружений точно, все розумію ...але вперше за пару років у мене щось йокнуло. Що б ви сказали на таке своїй подрузі? Мені 30 якщо що.
Привіт з ботойбіччя• 08 августа в 00:02
Це чоловік подруги? Чи до чого тут подруга?
Onyx83• 08 августа в 00:02
’Наташа, разберись со своей семьёй сначала и отношениями и не лезь в чужие’.
автор Хвильоватиша • 08 августа в 00:02
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ні. Яку б пораду дали їй
Сирожено_пирожено• 08 августа в 00:03
Слушай свое сердце, если запали обое друг на друга , то используй шанс.
Если бы были хорошие отношения что у тебя что у него в семьях ,такого бы не произошло.Так что нечего себя даже винить
Дівчина Гілмор• 08 августа в 00:03
Сказала би. Спочатку закінчи одні відносини перш ніж починати інші. З жонатими не зв´язуйся
Ms. Сама прямота• 08 августа в 00:04
Розлучитися зі своїм чоловіком. З одруженим навіть не починати нічого, перетерпіти.
Не худа ні разу• 08 августа в 00:04
Два года женаты, а уже писькострадания. Разводитесь, приведите мозги в порядок, а потом уже ищи новые отношения
adekvatna• 08 августа в 00:04
Ну, якщо ви готові піти від свого, то які гарантії що в той чоловік покине все заради вас? Шукайте вільного.
автор Хвильоватиша • 08 августа в 00:06
Ответ дляДівчина Гілмор
Знаєте я таких же установок була завжди і знаю що таке коханки і що за тим слідує. Але є пари знаю особисто, були одружені обоє, нещасливі, зійшлись і реально світяться. Ну там історії не про підгульнуть вийшли, а про кардинально змінити своє життя.
автор Хвильоватиша • 08 августа в 00:07
Ответ дляНе худа ні разу
6 разом, уже можно писькостаданить?)
Onyx83• 08 августа в 00:07
Ответ дляХвильоватиша
6 разом, уже можно писькостаданить?)
У вас другие данные в тексте.
автор Хвильоватиша • 08 августа в 00:08
Ответ дляOnyx83
У вас другие данные в тексте.
Які?
Дівчина Гілмор• 08 августа в 00:08
Ответ дляХвильоватиша
А ваш жонатий теж так налаштований рішуче? От чесно?
Сирожено_пирожено• 08 августа в 00:08
Ответ дляХвильоватиша
Робіть так як вам захочеться,життя одне.
Запасная спина• 08 августа в 00:08
Ответ дляХвильоватиша
6 разом, уже можно писькостаданить?)
Ну вы же почему-то вышли замуж, выбрали вашего мужа. При чём недавно.
Я бы посоветовала работать над текущими отношениями, стараться и договариваться. Вносить разнообразие, не плыть по течению.
Сало не люблю• 08 августа в 00:09
Подрузі б порадила, спершу розібратися з чоловіком. Адже важкі періоди бувають в усіх парах. Чомусь ви вийшли заміж саме за цього чоловіка, які його плюси? Які мінуси, чи можна щодо них знайти компроміс? А щодо інших людей та стосунків, на мою думку, чесно буде завершити одні стосунки та розпочати інші. Тут без варіантів. Із жонатими справи не мати, та не вірити в брехні, що розповідають жонаті чоловіки. Уявити себе на місці дружини брехуна-ловеласа. Автор, нехай вам щастить налагодити стосунки з чоловіком, якщо він того вартий.
Onyx83• 08 августа в 00:10
Ответ дляХвильоватиша
У вас этого может никогда и не произойти. Вы тому мужику можете не то, чтобы не быть нужны для следующих отношений, вы даже не в курсе его к вам отношения. ’я йому наче теж сподобалась’ - ни о чем в вашем контексте)
Onyx83• 08 августа в 00:11
Ответ дляХвильоватиша
Які?
Ну так вы уже исправили свой комментарий. Это же уже явно не актуально.
автор Хвильоватиша • 08 августа в 00:11
Ответ дляДівчина Гілмор
Та у нас немає відносин, яке рішуче я ж в адекваті))
Українська Мрія• 08 августа в 00:12
Я б сказала слово відповідальність !
Хочеш тра з іншим ? Розлучись все
Щось не спиться• 08 августа в 00:12
Ответ дляХвильоватиша
Тіште себе. Будете ще в більшій сраці
Морская свинка• 08 августа в 00:13
Боже ты мой, где-то йокнуло, а она уже пригласительные на свадьбу купила. Цирк какой-то. Он к Вам клеится или что? Почему решили, что Вы ему нравитесь?
Дівчина Гілмор• 08 августа в 00:13
Ответ дляХвильоватиша
Тоді думайте головою. Пораду я вам написала, і це реально як би я сказала своїй подрузі
Цветочница• 08 августа в 00:15
Ответ дляХвильоватиша
По-факту: посекситесь разок-другой и на этом все. Вернетесь страдать назад к своему мужику.
Если все таки оба серьезно настроены - разводитесь оба, меняйте свои жизни. Пока все попахивает обычным ’бл...вом’, извините. Это не любовь, а просто эмоции сейчас, ничего серьезного.
Головний кошак• 08 августа в 00:15
Сказала бы: ты из одних плохих отношений пытаешься сбежать в еще худшие для себя отношения. Тебе абсолютно точно будет плохо, если ты начнешь мутить с этим мужиком. Ты уверена что тебе это нужно?
Головний кошак• 08 августа в 00:16
Ответ дляМорская свинка
Какая разница?
Джавеліна• 08 августа в 00:16
Ответ дляДівчина Гілмор
А я навпаки б сказала, закінчи старі, коли почнутся нові.
Морская свинка• 08 августа в 00:17
Ответ дляГоловний кошак
Какая разница?
Большая. Подмигнуть пару раз и конкретные шаги делать- большая разница. На работе вообще многие флиртуют, на этом все.
Дівчина Гілмор• 08 августа в 00:17
Ответ дляДжавеліна
І як бігати на побачення з одного ліжка в друге?
автор Хвильоватиша • 08 августа в 00:18
Ответ дляДжавеліна
Дівчата, які клюють вище не хочу гризтись без толку, просто напишіть у вас що ні разу симпатій не виникало в шлюбі? Шо ви уже з г****ом мішаєте?