На привозе• 27 августа 2025
Sos аденома простати в 37 років. Як бути? Ліками не лікується?
Чоловік помітив, що не може повністю випорожнити сечовий міхур. На обстеженні показали: відтік сечі поганий, об’єм зріс з 35 (2022 р.) до 37,5 кубів. Лікар припускає, що причина — простата, радить дослідження під наркозом і подальшу операцію. Чоловік вагається, бо боїться нашкодити.
Всюди влазю• 27 августа 2025
1) еще пару консультаций с другими врачами. потом решить.
2) категорически не запускать. так может начаться рак простаты. у меня папа умер от этого.
Сіґеле-міґеле• 27 августа 2025
Зверніться ще до кількох лікарів. Їхня думка буде більш корисна, ніж те, що скажуть порадниці.
Малоймовірно, що тут зараз збереться консиліум урологів
На привозе
• 27 августа 2025
Ответ дляВсюди влазю
на узі немає запалення
Сирожено_пирожено• 27 августа 2025
Молодым может нормально, а вот старые только попадают в больницу им кирдык долго не живут
Крем для арбуза• 27 августа 2025
А як він нашкодить лікуванням? Аденома далі буде рости і ситуація погіршуватися, це і запалення нирок і т.д через поганий відтік сечі.
Бритоножка• 27 августа 2025
Йдіть до іншого лікаря ще за одним поглядом на ситуацію. Здайте аналіз ПСА. З ним та УЗД лікарю буде зрозуміліша ситуація. Є ліки, які допомагають стримувати ситуацію, може навіть дещо зменшитися аденома. Якщо справа прямо дійде до операції, то є лікарні, де роблять малоінвазивну операцію без розрізу, здається лазером, там головне не доводити до велетенського розміру аденоми, яка вже зовсім перекриває вихід сечі. Такі операції платні, наприклад у Феофанії.
Ответ дляБритоножка
В Александровской больнице 22000 грн.