Джавеліна• 27 августа 2025

Як вмовити рідну людину з пчихічним відхиленням лікуватись?

Проблему не визнає, говорить, що вона ок, а це ми всі якісь дивні...
Ніякі розмови і вмовляння поки результату не дали.
Асоціативна і дивна поведінка, різке відхилення від звичаної поведінки і т.д.
Метровий сантиметр• 27 августа 2025
Никак. Психические болезни не лечатся, купируются психозы просто. Помогите, если ей надо в быту и возможно деньгами, и оставьте в покое
Поліцейський патруль• 27 августа 2025
все мы немного того...
Фоточки нема• 27 августа 2025
А ви лікар, що поставили діагноз? Може то ви - того?
автор Джавеліна • 27 августа 2025
Ответ дляФоточки нема
По суті нема чого сказати? Тільки провокативні коменти строчити? Тоді проходьте повз, якщо не можете нічого корисного сказати.
Ужгород• 27 августа 2025
Никак. Узнаваемая фраза, здесь каждая вторая пишет эту фразу, кто-то больной, но не она)
Фоточки нема• 27 августа 2025
Ответ дляДжавеліна
Ще раз - діагноз в людини є?
Дівчина Гілмор• 27 августа 2025
Залежить, що за діагноз. Спробуйте частіше вказувати на ненормальну поведінку та слова.
Але з шизофренією так не працює зазвичай
Невидимка• 27 августа 2025
Сочувствую, понимаю Вас, у меня болела сестра. Психиатр объяснял, что отрицание болезни и нежелание лечиться одно из проявлений заболевания. Мы один раз лечили почти принудительно, муж её помог, а потом она отказывалась и всё. Для близких это так тяжело.
Сегодня сержусь• 27 августа 2025
Якщо це деменція, проконсультуйтесь із її сімейним. Нам сімейна для бабусі АД виписувала, коли почалась деменція. Якщо людина молода, то проконсультуйтесь із приватним психіатром. В усякому разі, так ви хоча б отримаєте корисну інформацію.
tereska• 27 августа 2025
Проконсультуйтесь з психіатром, як вони це бачать і як можна вплинути. Терпіння вам та морального духу!
автор Джавеліна • 27 августа 2025
Ответ дляФоточки нема
Ще раз - діагноз в людини є?
Щоб поставити діагноз - потрібно показати спеціалісту, що людина відмовляється зробити. Ви уважно читали допис? Чи тільки так, умняки ганять? От питання в тому, як вмовити людину відвідати спеціаліста. І він би точно сказав що і як.
Я такая - жду трамвая• 27 августа 2025
Это ваша мама?
Сколько ей лет?
Если совсем того
Попробуйте обмануть немного
Скажите, что это просто врач
К примеру чтобы давление нормализовать

Я когда-то так обманом привела отца «типа нужно к знакомой заехать»
Он себя начал странно вести и к врачу идти не хотел
Это была знакомая психолог
И она очень испугалась его
Сказала, что его нужно срочно госпитализировать (там шизофрения оказалась с паранойей)
Дідова баба• 27 августа 2025
У моєму випадку це було попередження: або психіатр, або я тебе не знаю. І у моєму випадку це попердження б було виконано
Розумієте, просто страшно давати такі поради, людина обрала психітра, а якщо б ні?
Все питаю зарання• 27 августа 2025
Ніяк. Коли впаде в психоз та може бути небезпечною, тоді тільки зможете шпиталізувати.
Поліцейський патруль• 27 августа 2025
у меня муж псих точно с каким то диагнозом
даже боюсь заикаться о психиатре ( еще прикопает тихо ночью)
АБВГДейка• 27 августа 2025
Можливо, спробуйте позвати лікаря додому?
Дівчина Гілмор• 27 августа 2025
Ответ дляДжавеліна
А ви підозрюєте що? Почитайте як поводити себе рідним в залежності від діагноза
барабанщица• 27 августа 2025
Я бы вызвала на дом частного психиатра.
Пенек Возмездия• 27 августа 2025
Нічого не змогли зробити, поки зовсім погано не стало, тоді по швидкій забрали. Так ще й родичів лікарі укоряли, що ’куди вони дивилися, треба було раніше’ Зараз теж від ліків відмовився вдома,таке собі житя. Не запхаєш силоміць.
Я тут с краю постою• 27 августа 2025
Автор, наймите психиатра на дом, не говоря родственнику что за врач, или не говоря что єто вообще врач, тут в зависимости от больного, с кем общается, контактирует, психиатр поговорит с человеком и назначит препараты, подмешивать таблетки или пересыпать в др. баночку, типа витамины или от давления..
ШанельКуКу• 27 августа 2025
Моя мама хоч і лікувалась толку немає. Зараз теж відмовляється, та й в лікарні кажуть не везіть більше.
Моя порада тікайте, виберіть себе і своє життя. Я цей тягар вже не виношу, скоро сама буду лікуватися.
Блиск думки• 27 августа 2025
Ответ дляДжавеліна
Пригласить психиатра домой под видом друга/знакомого. Без согласия пациента официальное заключение он вряд ли даст, но объяснить вам ситуацию и дать совет сможет.
Аноним Советчик• 27 августа 2025
Ответ дляСегодня сержусь
При деменции нужен не семейный врач, а психиатр, который выписывает специальные таблетки, которые затормаживают развитие деменции. АД - это немного не тот случай
Фоточки нема• 27 августа 2025
Ответ дляДжавеліна
То звідки ви знаєте,що людина психічно хвора? Може в неї пухлина в мозку, чи неврологія?
ПоЗиТиВнАя• 27 августа 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Рано или поздно, он вас и так прикопает.
Поліцейський патруль• 27 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
значит надо идти на опережение
Я такая - жду трамвая• 27 августа 2025
Ответ дляФоточки нема
Ну вот врач и определит
ПоЗиТиВнАя• 27 августа 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
значит надо идти на опережение
Способность мыслить здраво у вас полностью сохранена. Действуйте.
Поліцейський патруль• 27 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
спасибо на добром слове
я уже в этом сомневаюсь
ПоЗиТиВнАя• 27 августа 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
спасибо на добром слове
я уже в этом сомневаюсь
Дальше будет хуже. Продумайте всё до мелочей и уходите.