включно 22
Аноним ФЕЯ• 27 августа в 17:27
Ответ дляДафна
Короче, шо делать, ехать в 17 или не ехать?)
Дивіться, якщо дитина поступить в Україні зараз, то вже ймовірність того, що захоче кинути все і виїхати в разі загрози і поновлення закриття кордону, дуже велика. Вирішувати лише батькам і дітям особисто
Аноним ФЕЯ• 27 августа в 17:29
Ответ дляДафна
Тобто дуже мала, а не велика
Я уточнила свою відповідь, бо не можу редагувати
Аноним ФЕЯ• 27 августа в 17:30
Ответ дляssss12
ну...между прочим, очень хитрый и где-то даже мудрый шаг сохранить генофонд страны) Зачем теперь уезжать до 18? дети пойдут учиться на месте, а потом сложнее уехать уже
Ось і я про це.
Триндичіха Байрактар• 27 августа в 17:35
Ответ дляssss12
А почему тогда не разрешить выезд до 23,24?
Триндичіха Байрактар• 27 августа в 17:37
Сдается мне в этом постановлении, есть нечто, такое, что обыватель пока не видит..а когда увидит, будет уже поздно.
Ответ дляuma
Большинство в этом возрасте студенты и у них есть приписное. Максимум печать за каждый год нужно в него шлепнуть, чтоб было красиво. Сейчас будет очередной дурдом в ТЦК, кто-то на ускорении процесса заработает.
Вы про электронную форму слышали? Распечатывайте из резерва и вперед
Flower Girl23• 27 августа в 17:46
Ответ дляАноним ФЕЯ
Схоже черги вже стоять зі вчора. Я пройшлась по групах з інформацією з кордонів, то пишуть таке
Так постановление опубликовали сегодня, оно заработает только завтра...
Аноним ФЕЯ• 27 августа в 17:48
Ответ дляFlower Girl23
Ну, можливо молоді люди не дуже розбираються у всяких тонкощах, але кинулись, щоб бути першими, поки влада не передумала. Хз шо там у людей в голові, але в будь-якому випадку, сумно це все.
Ваше Высочество• 27 августа в 17:56
Ответ дляScorpion Fair
Есть мнение, что разрешили выезд молодежи, которая не боится тцк, чтобы не было протестов из-за событий, которые будут дальше.
Какие события будут дальше ?)
Когда-то была Берлинская стена, чтоб плебс с восточной Германии не тянул епло в сторону западной Германии, так сказать скрепы не те, так же и у нас малоросы сделали стену Ермака-Зеленского, можно только представить сколько мусоров и военных брошено на охрану границ чтоб крепосные не сбежали за черту оседлости, думаю на много больше чем воюют на фронте
Ответ дляKittaa
Ну от хто зараз не вивезе синів, то я вже не знаю чим вони думають
Ну дивіться. Закордоном я була, мені там якось дорого, мені некомфортна ця економія, (ну було як: гроші зароблені тут, тобто зп якби менша за європейську), а трати - по їх цінам. Мені некомфортно. Да, згодом працевлаштуєшся, все буде ок ітд. Але це ж не один рік🤷♀️ заначку тупо проїдать - ну таке, коли не маєш даху над головою, зато маєш дитину чи кілька. Це ж не курорт тисчасовий, це пмж чи тмж, но довгострокове.
І якщо люди живуть десь де особо без шахедів, якщо син чи чоловік заброньований/буде мати бронь коли піде на роботу, то вони не виїдуть 50%
Правда якщо всі потенційні мішені тцк поїдуть, то кого ловить. Якось я це нововведення не зрвсім розумію.
А може таке бути що вже відомі строки війни, і тому плавно починають якось ці кордонні блокування прибирати?
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Окремим категоріям дія нового закону ( проект зараз) про повернення і срок. І штраф / або кримінальна за порушення
В топ темі постила від Адвокату інфу з проєкту
Scorpion Fair• 27 августа в 18:14
Ответ дляLudaSHS
На протестах були тищі але це навіть не 5% всіх в категоріях
Активного прошарку, дуже мало
На протестах была как раз молодежь.
Ответ дляScorpion Fair
На протестах была как раз молодежь.
Яка кількість від загальної 17.5 р до 22,+? Нерепрезинтативна кількість
В такому віці хто має відстрочки ( навчання) і бронь т д знову вийдуть при нагрді, і якщо вони представники активного прошарку, і не забажають виїхати
Perfect look• 27 августа в 18:17
Ответ дляLudaSHS
До речі через таку жваву новину у мене питання, хтось з відящих тарологів таке прогнозував? Не чули?
Конечно прогнозировали, сразу после лэнд лиза
Scorpion Fair• 27 августа в 18:18
Ответ дляLudaSHS
Но если от количества 18-25 отнять 18-23, то 2 года всего лишь остаётся. Зачем Вы спорите об очевидном, Люда?
Perfect look• 27 августа в 18:18
Ответ дляScorpion Fair
На протестах была как раз молодежь.
Кому заплатили, то и был, молодые просто более ушлые