Пффф 100%• 27 августа в 19:18
Мог случиться инсульт?
Испугалась и немногт стало давить в голове и пошатывать
Рожки-да-ножки• 27 августа в 19:20
Ответ дляРегионщица
Мрт покаже, мерщій в лікарню, хай терміново зроблять
Ви не місцева ?
Регионщица• 27 августа в 19:20
Ответ дляСоседушка
Мог
Хе, Таке. Хай авторка оплачує інформацію в лікарні...в то тут ми на порадниці ставимо безоплатно діагнози. Бізнес є бізнес
Пліткарка• 27 августа в 19:20
Алина, снова Вы. Давненько не было.
Таки вернулись к старым добрым темам про давление и инсульты
Пліткарка• 27 августа в 19:22
Ответ дляРегионщица
Якраз місцева, з 2012 тут
И таки ведетесь на Алину)
Рожки-да-ножки• 27 августа в 19:22
Ответ дляРегионщица
Якраз місцева, з 2012 тут
Екзамен з порадниці не зданий.:))
Жіночка кожного тижня з інсультом вмирає.
Регионщица• 27 августа в 19:22
Буль ласка, шановні, діагнози зараз дороге задоволення, авторка хоче на шармачка все знати. Пишіть номери карток хай оплачує діагноз.
Регионщица• 27 августа в 19:23
Ответ дляРожки-да-ножки
Екзамен з порадниці не зданий.:))
Знаю. Хай платить, то можна діагностувати, а вона зекономить тут серйозно
Регионщица• 27 августа в 19:24
Ответ дляnutty
Здрасьте. Испуг только яйцом выкапывать и никак иначе
Це дуже просто. Я по фото викатаю, спеціально купила домашні. Це за донейшин, донейшин від 500 грн, щоб домогло, обовязково для енергообміну.
Тишком нишком• 27 августа в 19:38
Так, автор, звісно, міг статися інсульт.
Тепер вас врятує тільки кровопускання - тож мерщій в найближче болото, зайдіть поглибше, як тільки на вас вчепиться хоча б 25 п´явок - ви врятовані.
Плаття-терапія• 27 августа в 19:41
Я думаю що це інфаркт.
Терміново швидку визивайте, бажано добробут. Хай хоч люди на вашій шизі зароблять