Ума Палата• 27 августа в 21:47
Чим годувати стару чіхуахуа?
Моїй чіхуа 13 років. Здоровʼя міцне.
До 11 років була на сухому кормі. Потім почали сипатись зубки, ми перевели її на натуралку.
Зараз чи то їй вона надоїла, чи щось ще, але взагалі відмовляється від натуралки. Буває по 3 блюда їй готую різні - нічого не хоче.
Я психанула і купила їй вологий роял країн для чіхуа. Уплітає аж за вуха.
Але що по якості рояла?
Хто має стареньких чіхуа? Чим годуєте?
Але що по якості рояла?
Хто має стареньких чіхуа? Чим годуєте?
Снегопадка• 27 августа в 21:52
Моему тоже 13 лет, есть сушку роял для чихов, там очень мелкие гранулы, зубов тоже почти нет, он проглатывает. Влажный не ест. Еще иногда есть сырой говяжий фарш или мелко рублю.
Привет вашему.)
Ума Палата
• 27 августа в 22:08
Ответ дляТрактор Віка
А паштеты для собаки?
Ну от я намагаюсь дізнатись, які є якісні))
Трактор Віка• 27 августа в 22:10
Ответ дляУма Палата
А, я поняла. Если честно, я беру с полок супермаркета и даю домашнюю еду , вплетает и то, и то.
Ума Палата
• 27 августа в 22:10
Ответ дляСнегопадка
Привет вашему.)
Привіт від нас 🤗
Дякую, дізнаюсь за сухий роял, може зайде моїй)))
Ви зуби не видаляли?
У моїй вони вже там на волосинці тримаються… Лікарі наркоз бояться ставити. Якось не дають нам ніякого рішення))
Вона у мене взагалі за свої роки була у лікарів лиш на вакцинаціях))) Здоровʼя дай Боже 🥰
Ви зуби не видаляли?
PORKA• 27 августа в 22:15
Чівава. Стару чіваву. Немає породи чіхуахуа. Породу назвали на честь мексиканського штату Чівава.
наКоблучках• 27 августа в 22:28
У меня йорк 14 годиков. Что я только ей не предлагала. У меня кума зоомагаз держит, отсыпала мне по жмене всего ассортимента. Жрет только эксклюжн для мелких пород ягненок и роял для кастрированных котов 7+ (не прикол). Зубы на удивление еще не все выпали, но она не жует, глотает. Натуралку редко, чаще коты доедают. Мясо не сильно любит, паштетную фракцию не ест вообще. Роял канин норм корм.
Снегопадка• 27 августа в 22:32
Ответ дляУма Палата
Привіт від нас 🤗
Ви зуби не видаляли?
Мой тоже не болел никогда. Резцы сами выпали потихоньку, один клык торчит уже вбок, а премоляры крепкие еще, но много камня, наркоз тоже нам не рекомендуют, пока держимся. 🩷