ПадаюВреверансах• 27 августа 2025

На які дитячі будинки збирають Усики, якщо....

Для прикладу Інна Мірошніченко їздить з ревізіями і не раз говорила, що держава шалені кошти виділяє на дит будинки.
Просто дисонанс якийсь
автор ПадаюВреверансах • 27 августа 2025
Ясно що ці кошти мало йдуть на дітей, але де гарантія, що зібрані кошти дійдуть.
І взагалі, враження, що Усики просто вечірку хотіли влаштувать, потусить і потанцювать
SantaMonika• 27 августа 2025
В Миколаєві дітей привʼязували мотузками, викликали і поліцію і служби
Ответ дляSantaMonika
То як ваш коментар пояснює для чого збирати кошти на будинки, на які виділені мільйони...
SantaMonika• 27 августа 2025
Дуже поважаю Інну за все, що вона робить. Про гроші Усиків не знаю, можливо, вони хочуть як краще
Їм то нема часу розбиратися куди що
Ответ дляSantaMonika
Їм то нема часу розбиратися куди що
Ну не можуть же люди не знать, що коштів і так валом від держави, але просто вони по карманам.
Відкрито який рік вже про це говорять і все одно збирають кошти, але ніхто не може вплинуть на ворюг
SantaMonika• 27 августа 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Можуть
Ответ дляSantaMonika
Можуть
Це тільки говорить про те, що пофіг на що збирати кошти. Аби імідж
Odetta Furs• 27 августа 2025
усик...была у него форма гугл на помощь в начале войны - знаю всех кто попадал под критерии и заполнил - получили все - его за...пу на воротник - тварье одно с этими сборами и фондами - чтобы они подавились все
А ось конкретно пост про будинок на Миколаївщині, куди Усики кошти збирають

А ті хапуги хай далі грабубть, добрі ж люди запросять Монатіка, потусують, потанцюють в гарних сукнях з фотографами і зберуть гроші

https://www.instagram.com/p/DGyCWhdM5Lg/?img_index...
Kittaa• 27 августа 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Ага усікам як раз грошей на вечірки і не вистачає
Kittaa• 27 августа 2025
Ответ дляПадаюВреверансах

Бюджет на рік?
Ответ дляKittaa
Бюджет на рік?
Да, мабуть
Kittaa• 27 августа 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Да, мабуть
З цього бюджету і зп виплачують чи ні?
Strelka_007• 27 августа 2025
Ответ дляKittaa
З цього бюджету і зп виплачують чи ні?
Якщо ЗП на 98 працівників на рік, і харчування дітям з комуналкою, то 22 млн то сльози.
Kittaa• 27 августа 2025
Ответ дляStrelka_007
Я про те саме(
Star.nata• 27 августа 2025
Прежде чем выкатывать такие заявления и уже поливать людей грязью, Вам стоило бы глубже изучить вопрос, а не просто «я слышала кто-то сказал» и «вроде где-то писали».
Если у Вас есть вопросы и обоснованные сомнения, уверена можно найти больше информации, обратиться с вопросом в фонд, который собирает деньги и т.п.
Что_по_чем• 27 августа 2025
Ответ дляПадаюВреверансах

А теперь посчитайте сколько в месяц на одного человека получается. А сюда входит еда, одежда, средства гигиены, зп и тд… не большая сумма, если разделить 22млн на 254 чел и на 12 мес
Это я так, никого не защищаю, но этого бюджета откровенно очень мало
Alia-Kiev• 27 августа 2025
Ответ дляStrelka_007
98 работников на 254 ребенка, правильно? ...
Strelka_007• 27 августа 2025
Ответ дляAlia-Kiev
На скріні 156 дітей і 98 співробітників. Якось на око забагато персоналу на 1 дитину. Може, ’мертві душі’ оформлені? Таке в теорії може бути.
Еленка14• 27 августа 2025
Ответ дляStrelka_007
Це так здається. Вихователі, вчителі, медики, ’прибиральники’, техперсонал - це тільки те, що згадала. З дітьми знаходяться 24 години.
Кухарів ще згадала
Alia-Kiev• 27 августа 2025
Ответ дляStrelka_007
Не понятно, что могут делать такое количество людей.
156 детей- это же, как раньше был небольшой пионерский лагерь, только дети в школу ходят и днем их развлекать даже не нужно. Если кормить такую прорву персонала реального и нереального, детям, действительно, ничего не останется...
Irisha0604• 28 августа 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Які мільйони? Ті, що розкрадуть ще по дорозі до дитбудинків? Ви там були, хоч в одному з них? Бачили там ’вкладені’ мільйони?
автор ПадаюВреверансах • 28 августа 2025
Ответ дляIrisha0604
Хіба тема про це?
Ви що не улоалюєте цей дисонанс, коли виділяються мільйони і доводиться збирать кошти.
Це нормально, що крадуть?
Мовчки дивиться і збирать?
Чомучка• 28 августа 2025
Ответ дляStrelka_007
врахуйте що одна доба - то 3 зміни. дітей же не кинеш з 17 00 до 8 00