Своего не предлагать• 27 августа в 23:56

Зла на себе , бо накупила всього непотрібного

Мільйон кремів
Одяг
Місцеві делікатеси
Сангрію
Паштети
Солодощі
Хамон
Оливкову олію
Шоколад
Просто ще +23 кг покупок…
І мені здається ніхто так ніколи не купує на відпочинку
Майорка… а я неначе хочу привезти Іспанію додому і жити цим всім..
ЖующаЯКонфету• 28 августа в 00:47
Ответ дляЛюбви вам!
Так зачем ее везти, ее на месте мешать надо из вина и фруктов. Зачем это синтетику готовую пить вообще???
Це ж не паелья в садочку. Є сувенірні варіанти, є «готові» варіанти та місцеві також попивають готові. Не всі готують свіжу. Хоча дійсно, свіжа смачніше. Є купа рецептів. Якщо ще й рецепт вдалий, то взагалі вогонь. А ось для туристів і такі варіанти є непогані. Я ось хамону не розумію, бо не люблю, а люди і ноги везуть та ще й як.
KROX@• 28 августа в 00:48
Ответ дляЖующаЯКонфету
Думаю, наймав перевізників, там складний переліт з Марокко, багаж в нього дійсно був великий. Максимум, що дозволялося. В їхній групі фахівців не всі везли подарунки, хтось зовсім скромно. 50 кг це як дві валізи умовно. Підняти можна, на транспорт. Але ось спогади в мене і зараз такі теплі. В 90-ті це було для мене наче людина з космосу прилетіла. Стільки емоцій. Я ніколи стільки подарунків не бачила.
Я вас розумію) Бо я наприклад досі пам´ятаю, як вперше скуштувала банан)
це були 80-ті.
Трусиковед• 28 августа в 00:48
Ответ дляPrervana
А я не выкинула, представляете. И нет, денег было не жалко, хоть и рассчитывала на сумму поменьше. Я везла гостинцы всем своим, они никогда такого не пробовали. И лукумы/щербеты/пахлава вкусные, когда свежие и не за 5 баксов кило
Баклава совсем не приторная. Очень вкуснющая! То ви не їли справжньої турецької баклави. То зовсім не те, що в нас можна купити
Просто Фіфа• 28 августа в 00:49
Ответ дляЛюбви вам!
Удивительно. И за собор Пальмы даже глаз не зацепился? И старый город прям не впечалил?
Ні, звичайні стіни, нічого привабливого, такого більшість скрізь.
Любви вам!• 28 августа в 00:49
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну это как везти концентрат борща из Украины. Хотя многие на нем готовят. Что, конечно, наказуемо в отдельном круге гастрономического ада.
Цвіпканя• 28 августа в 00:50
Ответ дляPrervana
Саусепа нет. Лимонных манго тоже нет, и еще много чего нет
Куда ж это они делись? Загуглите, все есть, даже сейчас, во время войны
ЖующаЯКонфету• 28 августа в 00:51
Ответ дляspart-5037
Я тоже про море. Не сильно впечатлило. Но я не дайвер. Не ныряю, не люблю.
А вот цвет воды, ее ласковость....мы объездтли весь Кипр. Да, не плохо, но именно эффект вау от воды , от ее цвета я получила на Майорке.
Зрозуміло. Для мене Кіпр як перше кохання, зайшов у воду, та пропав на 3-4 години, а на мисі черепах у Протарасі взагалі цілий день можна просидіти під водою, якщо черепахи припливають, неможливо відірватися. Хоча Іспанія також чудова, не лише морем, там купа всього, що дихає історією.
Цвіпканя• 28 августа в 00:53
Ответ дляPrervana
Столько боли в комменте, будто я лично ваши деньги потратила и лично вас накормила манго, которое вы не любите)
Ну-ну, не преувеличивайте ) Удивление от нерационального поступка, я уже написала. Не более. И не только я удивлена, как видите по комментариям )
ЖующаЯКонфету• 28 августа в 00:54
Ответ дляЛюбви вам!
Можна ще гаспачо в бутліку прихопити з супермаркету. Щось мені підказує, що то зовсім не те гаспачо, що готують іспанські пані вдома.
Prervana• 28 августа в 00:54
Ответ дляЦвіпканя
Ну и? Даром или что? В чем суть совета ’загуглите’?)
Цвіпканя• 28 августа в 00:55
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ногу я бы тоже приперла, если честно, гггг )))
Цвіпканя• 28 августа в 00:56
Ответ дляPrervana
А я писала, что даром? Суть совета загуглить - ответ на ваше ’тут его нет’. Так вот - он тут есть
Любви вам!• 28 августа в 00:56
Ответ дляЖующаЯКонфету
Та гаспачо продается в тетрапаках уже во всех сетях, сещонно, конечно. Я его летом беру как просто овощной сок. А вот их домашний гаспачо для меня стремная холодная похлебка как раз.
Цвіпканя• 28 августа в 00:57
Ответ дляПросто Фіфа
Це дуже важка праця, не кожна людина її витримає, не те що просто пр вулиці ходити, а ще й працювати і цілий день.
Але у вас такі тепов, ширі спогади лишились і це так добре що у вас були такі щасливі моменти вжитті.
Это жуть, он реально герой. А сколько времени он так там работал?
Любви вам!• 28 августа в 00:57
Ответ дляЦвіпканя
Там к ноге нужен специальный нож, иначе так не получится нарезать. Проще продолжпть покупать нарезкой. Хотя как подарок к рождеству отличная штука, целый комплект.
Цвіпканя• 28 августа в 00:58
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я представляю..... это сколько вам лет было?
П´яна вишня• 28 августа в 01:00
Ну в готелі залиште замість чайових))
Цвіпканя• 28 августа в 01:01
Ответ дляЛюбви вам!
Ага, у наших друзей такой, но там муж обожает, у них эта нога (тоже привезли) стояла прям на подставке, и он подходил и отрезал периодически. Нога была не оченьбольшая, правда
Ацетилсалициловая кислота• 28 августа в 01:02
Я давно перестала привозить сувениры с поездок) С последней привезла 1 магнитик, все!)))
Prervana• 28 августа в 01:02
Ответ дляЦвіпканя
Его тут нет. Это все везут под заказ. Просто пойти и купить в магазине это нельзя
Любви вам!• 28 августа в 01:06
Ответ дляЦвіпканя
Респект и уважуха! Сама обожаю хамон, но полуобглоданную ногу держать на виду не вынесу ;)
ЖующаЯКонфету• 28 августа в 01:20
Ответ дляЦвіпканя
Роки два точно чи навіть більше. Потім була Ангола. Також спека нереальна.
ЖующаЯКонфету• 28 августа в 01:27
Ответ дляЦвіпканя
Років 8 мабуть. Треба пошукати. Може трохи більше. Я в школу вже ходила. І ми листи коли писали, то я конверти підписувала друкованими англійськими літерами (бабуся просила, вона іноземної не знала), тоді ні мобільних у нас не було, ні інтернету. Саме цікаве, що дідусь просив передати (якщо хтось їхав з колег та мав місце для передачі до 1 кг, іноді до 500 г, то це шмат сала та чорний хліб, такого в Марокко точно не було, в Анголі також). Зараз це все мої приємні спогади дитинства. Я дуже сумувала за дідусем. І раділа, коли він вдома. Коли нема більше відряджень. Але нині розумію, наскільки важко людям на чужині. Тут також теми читаю іноді, як дівчата сумують.
Ненька наша• 28 августа в 01:48
Не, ну там реально вкусно...
Я так раньше из Италии ехала, даже макароны везла 🤣
Їжак в панчохах• 28 августа в 01:50
Ответ дляМанкоголік
в вашей голове только. не флудите. Автор не просила анализ ей проводить.
Задело чем то.. ну сорри
Конфиденциальность• 28 августа в 01:52
Ответ дляПросто Фіфа
Напевно те, що очікувалось Вау, а воно все звичайне, ні архітектури гарної ну не було чому оку зачепитися. Наскільки це було ніяк, що я і не памятаю як там і що.
Навіть не знаю, на якій Майорці ви були
Манкоголік• 28 августа в 01:54
Ответ дляЇжак в панчохах
Задело чем то.. ну сорри
Тебе обратную связь дают - причем здесь задело . Задело тут только тебя которая проецирует свое Г на других
Їжак в панчохах• 28 августа в 01:55
Ответ дляМанкоголік
Ого, тише тише)
Манкоголік• 28 августа в 01:55
Ответ дляЇжак в панчохах
Ого, тише тише)
🤡🤡🤡🤡
Їжак в панчохах• 28 августа в 01:55
Ответ дляМанкоголік
🤡🤡🤡🤡
Я вас так себе и представила:)