Своего не предлагать• 27 августа 2025
Зла на себе , бо накупила всього непотрібного
Мільйон кремів
Одяг
Місцеві делікатеси
Сангрію
Паштети
Солодощі
Хамон
Оливкову олію
Шоколад
Просто ще +23 кг покупок…
І мені здається ніхто так ніколи не купує на відпочинку
Майорка… а я неначе хочу привезти Іспанію додому і жити цим всім..
Одяг
Місцеві делікатеси
Сангрію
Паштети
Солодощі
Хамон
Оливкову олію
Шоколад
Просто ще +23 кг покупок…
ИНЬэтовамниЯНЬ• 28 августа 2025
Про море... Я три роки в серпні їзжу в одне і те ж місце в Іспанії і кожен рік відчувається відпочинок по-різному. Два роки тому шторм був такий, що берега не було, в минулому році казка і парадайз, в цьому році є медузи нові, грози три рази за тиждень, все зелене, а не вигорівше. А, і акулу ми бачили, хоч і маленьку)
Якби один раз, то і враження лише одне б було.
Зараз сиджу на балконі, холодно) А я не мерзлява, вдень грозу обіцяють. Нехарактерне літо цього року
Кто крайний?• 28 августа 2025
Ответ дляДобра всем!
А для кого це все ви накупили?
У вас нет родных?
Добрая свекровь• 28 августа 2025
Люди, вы из ссср? Вас так травмировали девяностые с дефицитом и безденежьем? Сейчас все можно купить дома, заказать любые кремы, хамоны и оливковое масло. Ну ладно шмотки, надо мерять, да и то, такое изобилие. На Майорке ходить и скупать это все? Вам заняться нечем?
Ко мне подруга приезжала, тоже всяких продуктов набрала в чемодан 🤦🏻♀️ я думала, что так уже давно не делают, а вот оказалось нет.
Добрая свекровь• 28 августа 2025
Ответ дляКто крайний?
У вас нет родных?
Родные голодные сидят?
Своего не предлагать
• 28 августа 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Це ви в якому місці? На Майорці сухо
Чу Ча• 28 августа 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Вы не знаете автора. Это ее, без преувеличения, 25 тема. Сначала она выбирала страну, потом пляж, потом билеты, потом путь до аэропорта. Теперь будет пол десятка тем про чемоданы, багаж в билетах, обратный путь и рассадку в автобусе домой.
Своего не предлагать
• 28 августа 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Родные голодные сидят?
Ви розумієте, немає в нас такої смакоти як в іспанських магазинах
Не заздріть тьоті• 28 августа 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Кіпр, Протарас, Айя-Напа. Вибачте, не втрималась, відповіла, хоч ви і не мене питали. Ще Флорида нічого так, Карибський басейн, Багами, тепло, гарно, але далеко та дорого. Кіпр краще!
Якраз море в Айя Напі такого ж лазерного кольору , тільки ще краще. І не смажить так безбожно як на Кіпрі, вітри і клімат м´якший. Може ви просто не в тих місцях на Майорці були? Ми і на Кіпрі знімали апартаменти на Ніссі біч, і на Майорці були на Кала Дор.
Добрая свекровь• 28 августа 2025
Ответ дляЧу Ча
Я таких людей боюсь 😆
Катастрофа• 28 августа 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Я з Греції деякі спеції везу щороку. Рідні вже замовляють деякі. Реально в нас вони не такі
Добрая свекровь• 28 августа 2025
Ответ дляКатастрофа
25 килограммов?
Своего не предлагать
• 28 августа 2025
Ответ дляКатастрофа
Ось і я теж везу
Бо в нас таких смаків немає
Люди просто не були в інших країнах
Нічого не знають
Бо в нас таких смаків немає
Люди просто не були в інших країнах
Нічого не знають
Добрая свекровь• 28 августа 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Ну съездили, попробовали, поели. Зачем переть еду домой?
Кто крайний?• 28 августа 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Родные голодные сидят?
Я всегда привожу огромный чемодан подарков, особенно мужу и маме,им это приятно.
Кто крайний?• 28 августа 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Родным
Катастрофа• 28 августа 2025
Ответ дляДобрая свекровь
25 килограммов?
Ні, але багато. Крім спецій ще косметику собі і доньці купила випадково, оливок різних, їх там море видів, я вже знаю, які смачні, одяг дітям по дрібницях - футболуи, поло. Малі скрізь із-за кордону везуть харібо, яких в нас немає, і собі, і друзям на сувенір, так по чуть-чуть набралось багато всього. Але все в свої валізи вдалося, втрамбувати, діти стрибали зверху, щоб закрилися. А ще 8 л олії взяла оливкової, але вже в багажник автобуса здала. Тому тотал може і 25 кг вийшло.
Катастрофа• 28 августа 2025
Ответ дляДобрая свекровь
А рідним гостинець, чоловіку. Я своєму якось манго з Іспанії везла, всі живими довезла.
Не против• 28 августа 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Потому что это попытка заткнуть зияющую дыру бессмысленности вселенной.
це точно, напуркуа цей висІр?
Добрая свекровь• 28 августа 2025
Ответ дляКатастрофа
Мы с вами из разных миров 😆
Советничаю тут• 28 августа 2025
Ответ дляПросто Фіфа
Аналогічно!!! Взагалі нерозумію нафіга таскати , якщо все можна купити в себе. Лише за виключенням, що цього немає в продажу, то можу взяти декілька одиниць чогось там такого
Ну я например ездила в аутлет под Берлином. На Майкл корс минус 70 на все. От 69 евро сумки, кошелек купила за 25 Евро. Я набрала и себе, и подружке по 2))) много что по таким ценам, за которые у нас не купишь, да и не продается многое у нас.
Ms. Сама прямота• 28 августа 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Чому вам не сподобалось? Ви в якому регіоні проживали?
я по Новой почте , нашла услугу через фейсбук отправила покупки домой, отдыхала в Нерха
Ms. Сама прямота• 28 августа 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Извините, жила 2 года ... абсолютно не согласна. У нас и выбор больше и вкуснее.
Ms. Сама прямота• 28 августа 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Ось і я теж везу
Бо в нас таких смаків немає
Люди просто не були в інших країнах
Нічого не знають
Бо в нас таких смаків немає
Люди просто не були в інших країнах
Нічого не знають
Были, по-этому и не везем , то , что можно купить в наших магазинчиках испанских продуктов
Кудрі кручу сама• 28 августа 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Не розказуйте..
Дефіциту вже немає і доступ до замовлень є, але це пшик порівняно з вибором продуктів, які реально доступні в інших країнах.
Все-все-все Ви не замовите в Україну, особливо це стосується продуктів харчування. Доступ і вибір всерівно залишається обмеженим.
Ms. Сама прямота• 28 августа 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Не розказуйте..
в каких? Жили в Испании в двух городах, очень скудненько ,
Меркадона, карефул. диа
Вопрос по выбору еды сомнительный,
Меркадона, карефул. диа
Вопрос по выбору еды сомнительный,
Добрая свекровь• 28 августа 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Не розказуйте..
Вас заклинило на продуктах, реально. Голодное детство?
Добра всем!• 28 августа 2025
Ответ дляКто крайний?
У вас нет родных?
Є, але ми так не купляємо. Майже те саме можна купити в магазинах в Україні
Прокачую сідниці• 28 августа 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Ось і я теж везу
Бо в нас таких смаків немає
Люди просто не були в інших країнах
Нічого не знають
Бо в нас таких смаків немає
Люди просто не були в інших країнах
Нічого не знають
Люди просто не схиблені на їжі.