Своего не предлагать• 27 августа в 23:56
Зла на себе , бо накупила всього непотрібного
Мільйон кремів
Одяг
Місцеві делікатеси
Сангрію
Паштети
Солодощі
Хамон
Оливкову олію
Шоколад
Просто ще +23 кг покупок…
І мені здається ніхто так ніколи не купує на відпочинку
Майорка… а я неначе хочу привезти Іспанію додому і жити цим всім..
Одяг
Місцеві делікатеси
Сангрію
Паштети
Солодощі
Хамон
Оливкову олію
Шоколад
Просто ще +23 кг покупок…
Конфиденциальность• 28 августа в 02:00
Ответ дляПросто Фіфа
Мене вразила архітектура барселони, архітектура парижу, для мене це вау. Море, для мене саме вражаюче це адріатика., захоплююча краса. Мене вразив індуїстський храм, я зайшовши туди не стримаала емоцій, від вау. Серелина цьогр храму, схожа на мереживо. Це мілкі узори з білого мрамору. Це така краса, не передати словами.( фото зроблено втихаря, тому що не можна фоткать. Четверте фото це оздобеня з деревом. Але фото не передає всієї краси та враження від неї.
Майорка ні, не вразила, навіть нема що згадати.
Швидше за все, ви просто нічого не бачили
Тундиринда• 28 августа в 02:16
Блин, класс, завидую. На Майорке нереально не скупиться на 23 кг
Тундиринда• 28 августа в 02:22
Ответ дляPrervana
То вы не видели мои чемоданы из Турции) Я оттуда минимум 10 килограмм сладостей тащила всегда, текстиль, шмотки... А со Шри-Ланки напхала чемодан фруктами и заплатила за перевес в аэропорту 600 баксов😆
Не, ну я бы выкинула бы те фрукты
Тріль підпільний• 28 августа в 03:48
Ответ дляЦвіпканя
Ну, на любителя это все, скажем прямо. Мне оно настолько приторное, что аж зубы сводит.
Гостинцы - это все понятно, просто совершенно не рационально, потому что все это можно было купить в Киеве, свежее, потому что профессионально доставленное, и дешевле раз в 5. Но каждый человек делает свой выбор сам, конечно. Просто удивилась такой нерациональности )
В Турции есть очень вкусные и не приторные сладости их . Но они не дешевые и это не то ,что продают на базарах и возле отелей .
Просто Фіфа• 28 августа в 04:03
Ответ дляКонфиденциальность
Оце все для мене звичне , де вау? схоже я бачила вже в багатьох інших містах.
Але ж це класно, що ви отримали свої враження та задоволення. Я не отримала і ще раз туди б не поїхала б!
Катастрофа• 28 августа в 04:14
Ответ дляПросто Фіфа
Згодна! Я Взагалі не зрозуміла цього вау, Майорка. Це більше галочку відмітити, що я там була і ніколи більше туди не летіти! Наскільки не вражаюче, що навіть згадати нічого не можу з цієї подорожі.
А що там не так, розкажіть, бо я мрію побувати. Але світ такий великий не хочу марнувати гроші та час на так собі місце
Катастрофа• 28 августа в 04:37
Ответ дляКонфиденциальность
Навіть не знаю, на якій Майорці ви були
Звичайні пейзажі середземномор´я, нічого вау не бачу на ваших фото. Це якщо нічого не бачили, то, можливо, і вау.
Катастрофа• 28 августа в 04:39
Ответ дляКонфиденциальность
І що тут такого? Ну прикольно, але не вау
Катастрофа• 28 августа в 04:41
Ответ дляLizavel
Ну есть Алания,тоже средиземноморье,там не так красиво)
А фото и пейзажи очень красивые
Звичайні
Бабця в мештах• 28 августа в 04:58
Ответ дляPrervana
Саусепа нет. Лимонных манго тоже нет, и еще много чего нет
Саусеп пахне чаєм тим? Мені завжди було цікаво. Моя трохи глупа мрія це попробувати всі фрукти на планеті)
Просто Фіфа• 28 августа в 05:48
Ответ дляLizavel
А море?
Якщо саме море, то в хорватії мені більше подобається. Ми були там 3 рази і є ще б туди б поїхала б знову і знову.
Просто Фіфа• 28 августа в 05:52
Ответ дляКонфиденциальность
Навіть не знаю, на якій Майорці ви були
На тій що і ви, була 3 роки тому. Напииклад, якщо барселона мене дуже вразила, то я поїхала туди ще раз, щоб знову все побачити. Стамбул мені теж сподобався, я була там 4 рази і кожен раз можна щось знайти нове і якщо буде можливість то я ще б туди поїду. А про майорку і згадати нічого.
Катастрофа• 28 августа в 05:53
Ответ дляLizavel
А что вам вау?
Мечеть в Абу Дабі вразила своєю красою. Собор Святого Віта своїм масштабом та 600+ річним будівництвом, Акрополь
А шо сталося?• 28 августа в 06:41
Ответ дляПросто Фіфа
А где было вау?
Партизанка• 28 августа в 07:40
Ответ дляВічний двигун
чего нет у нас?
А що є? Так, щоб не гола назва, а якісний продукт і ща такі ж гроші?
СкумбріяП8• 28 августа в 07:48
Ех... Іспанські креми то диво засоби, тому не жалкуйте. Тут вони дуже дорогі. І не все є в наявності.
Нашли в капусте• 28 августа в 07:49
Ответ дляЦвіпканя
Ага, у наших друзей такой, но там муж обожает, у них эта нога (тоже привезли) стояла прям на подставке, и он подходил и отрезал периодически. Нога была не оченьбольшая, правда
У нас так. Любов почалася з поїздки до Барселони і відпочинку на морі у компанії іспанського шеф-повара. Щодня свіжі морепродукти, артишоки, тортілья де патата( можу помилятися з назвою), Сангрія ( іспанський знайомий поїхав і купив скляний графін для подачі, найкраще вино, портвейн і інші інгредієнти для домашнього напою), паелья( на місці купувався посуд для приготування, бо у зйомному житлі все не те. Він навіть приїхав зі своїми ножами, щоб готувати ). Цей же знайомий проходив курси по нарізанню хамону. Навчив мого чоловіка , подарував ніж ( ніж куплений у спец. Магазині). Ми купили підставку і ще один ніж . І тепер нога у нас завжди є дома . За цей рік зʼїли вже штук 5 .
Прагматик флегма• 28 августа в 08:45
Ответ дляСвоего не предлагать
Чому вам не сподобалось? Ви в якому регіоні проживали?
Море ок,я имею ввиду шоппинг,везти нечего🤷♀️ и цены немецкие и швейцарские,а не испанские))
Прагматик флегма• 28 августа в 08:47
Ответ дляЖующаЯКонфету
А що не так? Вода холодна була?
Мы покупки обсуждаем)
Но да,один день был дождь
Прагматик флегма• 28 августа в 08:48
Ответ дляПросто Фіфа
Сама Пальма симпатичная,но второй раз желания нет,только по супер цене
Пагуэра