Смешнюча• 28 августа в 07:53
Как выжить школьному учителю? Полное отчаяние
На носу учебный год, а зарплату учителям так и не повысили. Куда бы мы не писали и куда бы не обращались, всюду следуют одни отписки и отмашки. Директора не отстаивают наши права, им плевать на подчинённых. Но как жить, люди? Я понимаю, что наши темы зачастили на форуме, но где людям ещё обсудить своё бедственное положение, если нас не слышат? Наша профессия испытывает самый большой дефицит кадров в стране и проблема никак не решается. Моя зарплата 11 200 Педагогический стаж 32 года
Я Головна• 28 августа в 18:49
Ответ дляПросто красавица
Наш шкільний вчитель фізкультури веде гурток в школі, веде гурток в ДЮСШ. Водить дітей в походи. Гурток шкільний - добавка до зп, гурток в ДЮСШ - ще одна зп, всі походи оплачують батьки - їжа, квитки тощо. Вчитель сам не купує нічого. Діти його обожнюють, людина 100% на своєму місці. І його машина для мене - недосяжна мрія, до прикладу. Я можу тільки на жигуль заробити, а у нього відносно свіжа мазда.
Я Головна• 28 августа в 18:50
Ответ дляВесняний Марафон
Моя сестра собі заробляє додатково ще репетиторством, взагалі не скаржиться, має в місяць тисяч 30-40. Що вам заважає?
Да в тех учителей и тачки и золотишко и одеты.Не бедствуют
Единорог помог• 28 августа в 18:52
Ответ дляСветка-пипетка
Йдіть в репетитори.
Ненапряжно будете мати ще 300-400 уе. зверху.
Або емігруйте, як я ще в 20 році. Тепер моя зп 4100 євро. Але це не просто геть було.
По темі - більше нічого не зробите, мені здається.
Проще и выгоднее быть только репетитором
Не зацілована• 28 августа в 18:57
Жах
В Геомании Австрии начальная зарплата учителю нетто 2700 евро за 22 часа
Ответ дляДама_с_коготками
Тема срач, всегда нормальный директор пишет премии и надбавки, нет таких зарплат на руки как вы пишете. Учеников берите, хороший учитель хорошо зарабатывает. У меня дочь отличница прилично подрабатывала в старших классах на англ уроках, а вы учитель со стажем и плачете
Кому вы то рассказываете, тролю?
Дона Ко Ко• 28 августа в 19:54
Ответ длясказочное_Бали
Учитель в 14:00- 15:00 уже свободен, можно часа два три ещё репетиторством подработать в день.
Не тоді, коли в школах по дві зміни. У нас є вчителі, які приходять на 8:00 і дай Бог щоб до 18-ї звільнились.
Як міряти?• 28 августа в 20:00
Ответ дляПросто красавица
А ви не хочете себе спробувати в ролі інженера? А чому ні? Покажете клас.
А давайте без давайте. Як кажуть, лікувати та навчати кожен вміє
Просто красавица• 28 августа в 20:04
Ответ дляЯк міряти?
Це ж ви пропонуєте іти у вчителі тим, хто отримав іншу освіту. То чого б вам не порадити іти працювати не за вашою освітою?))
ЯяяКакаджамбо• 28 августа в 20:33
Ответ дляМиссис Буркул
Звісно, ситуація жахлива. Але, коли у нас вчителі мали гарні зарплати? Завжди ці люди мало заробляють.Тоді питання - чого жалітись?
учителя мало зарабатівают???????????????????
Мне без сахара• 28 августа в 20:34
Ответ длясказочное_Бали
А вночі підготується до уроків на наступний день, напише конспект, перевірить дз
Мне без сахара• 28 августа в 20:36
Ответ дляMs. Скромность
Какой у Вас предмет? Репетиторство не вариант? Наши учителя хорошо подрабатывали.
Навіть фізруки, вчитель по праці?
Холодная каша• 28 августа в 20:38
Ответ дляПенек Возмездия
Покажіть свою роздруківку зарплати на 11 тисяч
Хотіла сьогодні теж тему створити, якраз прийшла зарплата за дві неділі, на карту 2900 і 500 грн від Зе
ЯяяКакаджамбо• 28 августа в 20:39
Ответ дляНе зацілована
Жах
так для Германии єто средняя зп, у нас у учителей тоже средня зп по Украине
Нафаня Маня• 28 августа в 20:40
Ответ дляПенек Возмездия
Багато бачили вакансії на нянь минулого століття народження 🤣
Це хіба що зі школи забирати і стерегти до вечора у автора 32 роки стажу тільки
Ну знаєте... У нас в садочку старшу групу вела золотий педагог - вчитель молодших класів. Садочок закрили в її батьки ’переманили’ до сина-випускника нянею, підготувати до школи і потім уроки робити до четвертого класу))) пів дня, ставка як за повний у садочку (садочок, якщо що, приватний).
Не зацілована• 28 августа в 20:40
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А, ясно
Ну тогда все отлично, не хуже Германии
Только в Германии даже мать-одиночка может снять трешку, содержать 2х детей и в отпуск 2 р в ноду ездить, и кредит на машину выплачивать
Ну тогда все отлично, не хуже Германии
Нафаня Маня• 28 августа в 20:41
Ответ дляSo_so
Кошмар, и государство рассказывает как важно образование (
Важливо, чому ні. У кого є гроші - отримають освіту. Всім іншим... Країні потрібні будівельники...
Мне без сахара• 28 августа в 20:41
Ответ дляНезнакомлюся
Так можно и за 15-20 на кассе сидеть или за 20-25 бухгалтером рядовым.
Но почему-то не идут))
Цікаво що будуть казати, коли всі вчителя підуть на каси та бухгалтерами працювати?
сказочное_Бали• 28 августа в 20:41
Ответ дляДона Ко Ко
Скільки не сидить, а вдень максимум 3-4 уроки веде з цих 9 годин з 8 до 18. У нас в школі вчителька у вільний час займається онлайн репетиторством. Думаю, вона не одна. Інший вчитель веде гуртки. Я, в свій час, у ’вікна’ бігала в інший університет викладати.
ЯяяКакаджамбо• 28 августа в 20:42
Ответ дляНе зацілована
А, ясно
Ну тогда все отлично, не хуже Германии
у нас мамки косметологи могут и купить квартиру, єто показатель? для Германии 2700, как у нас 8тіс грн
ЯяяКакаджамбо• 28 августа в 20:47
Ответ дляМне без сахара
Не пойдут, там работать надо по 10 часов и больше
ЯяяКакаджамбо• 28 августа в 20:49
Ответ дляНе зацілована
А, ясно
Ну тогда все отлично, не хуже Германии
Кстати кто нашим учителям мешает взять машину в кредит? За 25тис, машина 10т в мес вперед и с песней
Да Щас же• 28 августа в 20:51
Ответ дляВоленс-неволенс
Почему не пойти няней за 200-250грн в час? Репетитором?
Кому нужны эти жертвы за 11тыс?
Де це платять 250 грн няні ?
Нафаня Маня• 28 августа в 20:52
Ответ дляОябунчик
Почему человек должен после работы работать?!
Ну чому після? Під час. Абсолютна більшість працює 40 годин на тиждень. Ставка вчителя 18 академічних, тут мене, звісно, намагались переконати що на кожну академічну треба ще годину готуватись і перевіряти зошити... Повірила б, але маю пів родини вчителів)))
Нафаня Маня• 28 августа в 20:55
Ответ дляОябунчик
Тех, у кого 21к, не могут, это не ноль
Справді? Не так давно в Чернігові не по нолю прилетіло, швидкі одна за одною йшли. І п´ятиповерхівка київська від нуля десь як від місяця
Рубаю олівлє• 28 августа в 21:01
Ответ дляХолодная каша
ну от бачте,він про вас не забуває..
Ms. Скромность• 28 августа в 21:01
Ответ дляМне без сахара
Навіть фізруки, вчитель по праці?
Вы спрашиваете, чтобы поерничать?
У них неполный рабочий день. И возможность дополнительного заработка.
Нафаня Маня• 28 августа в 21:02
Ответ дляПиши-пропало
Читаю коментарі і розумію, що у цій країні немає майбутнього.
Чому? Зараз маю трохи вчителів у родині, то єдине, що кого не влаштовує - дурнувата система, або якщо директор ідіот. Так це не прям щоб лише про учителів біда, це загальна ситуація у всіх професіях. Ну не мільйони, але і не копійки мають (як для України)
Нафаня Маня• 28 августа в 21:05
Ответ дляАнонимарик
Тяжело всем бюджетникам. И вопрос надо поднимать про пересмотр тарифной сетки. Если б ее хоть к минималка привязали, чтоб у уборщицы была ставка 8, а не три тысячи, то и у специалистов ставки выросли б в два раза. И это было бы справедливо. Чтоб разница была. А так уборщице доплатят до 6140, а специалист на одном с ней уровне получит.
Угу. Надрукують ще фантиків, щоб їх можна було лише до туалету носити, і як почнуть платити всім по 4 тисячі))) Щоб щось комусь роздати, треба спочатку заробляти.
Нафаня Маня• 28 августа в 21:07
Ответ дляЛеди_в_ночи
Готовить детей к нмт. Кто в мед идет. Это нормально денег приносит
Щоб готувати до нмт шкільної програми мало.
Анонимарик• 28 августа в 21:07
Ответ дляНафаня Маня
То що ж робити. На зарплатню чотирирічної давності не вижити. Ціни виросли втричі.
І взагалі, як може бути ставка за повний робочий день менше мінімалки. Це просто знущання.