Барбітта• 28 августа 2025

Эти джинсы малы?

В районе промежности натягивается

Надо было на размер больше попробовать? Но тогда балахон был бы , не ? Особенно в талии
размахер• 28 августа 2025
Ответ дляПартизанка
Вище хтось написав, що момс - це для високих і худих.
Повністю погоджуся.
В мене 1.65 і я в них як білий гриб
Ну, я носила момси, точніше «морквинки» зі зростом 160, АЛЕ поки важила 45-47 кг, далі вони надто додавали ваги.
І це при тому, що в мене вузькі стегна, я спеціально врівноважувала великі груди. Тобто це таки справді джинси при недоборі маси
ИНЬэтовамниЯНЬ• 28 августа 2025
Вам такое не идёт, становитесь очень низкожопкой, зачем вам это надо?
ротцвеники• 28 августа 2025
Ответ дляразмахер
Ну в мене зараз 62кг, уявіть який колоб я буду в момсах)))
размахер• 28 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Я 54, після 48 кг не вдягаю момси
Скажений гудзик• 28 августа 2025
Автор шукайте мом слім фіт модель. Буде краще
ротцвеники• 28 августа 2025
Ответ дляразмахер
Я 54, після 48 кг не вдягаю момси
Скіні ото наше все, тільки такі щоб не робили гусінь з ніг. Ну і прямі чи широкі
Та_шо_ж_таке• 28 августа 2025
Ответ дляПартизанка
Повністю погоджуся.
В мене 1.65 і я в них як білий гриб
А я ні, у мене теж 165 і момси прекрасно сідали. Просто зараз вони не модні, тому всі і хейтять. Ще кілька років тому всі ходили в тих момсах і всім подобалось. Зараз підмітають вулицю довгими широкими джинсами і радіють, що типу ноги довші))
Фляшунька• 28 августа 2025
Ответ дляБарбітта
Так я хочу свободные

Классика это что?)
Ви хочете вільні, а обтягнули ноги по факту й здаєтесь товстою, бо неправильна модель. Вам 10 раз уже про це написали
Дайте вподобайок• 28 августа 2025
Ответ дляПартизанка
Повністю погоджуся.
В мене 1.65 і я в них як білий гриб
Від моделі залежить.
На мені момси виглядають дуже гарно, якщо підібрати модель. Я 161 см і у меня 30+ см різниці між талією та стегнами. Моми одні з небагатьох, котрі я ношу без ремінця.
Звездолётчица• 28 августа 2025
Mom´s-це найгірша модель штанів ever.
Кому добе-у тих красива кругла дупця, ніжки, що пропорційно звужуються і талія
sur_sur• 28 августа 2025
Ответ дляБарбітта
Хочу чуть укороченные
Хотите, так покупайте, ’штош’) зачем заморачиваться и искать подходящую модель, если можна джинсами дополнительно ноги укоротить. Эти вам не малы.
маминаБубочка• 28 августа 2025
Ответ дляБарбітта
Я хочу носить с объемнве кроссовками там подошва высокая
Будет лучше визуально
Будет гном на ходулях.
Василина Семеніч• 28 августа 2025
Ответ дляБарбітта
Будет лучше визуально
Тогда вам хорошо
Берите)
So_so• 28 августа 2025
Ответ дляБарбітта
У меня обьемные бедра и они будут в обтяг наверное
Где у Вас объемные бедра(
Ганцю в кєдах• 28 августа 2025
Подтяните пояс выше
parele• 28 августа 2025
Ответ дляПартизанка
Эти момсы мало кому идут.
У меня такая же фигура.
Чуть короткие не самые стройные ноги.
Мне мама такие купила ( вместе ходили).
Я купила ещё пару пар других тогда, то муж сказал, что сразу видно, что мама выбирала момсы и что я изуродовала свою фигуру.
Сидят как на вас.
Получился прямоугольник с тяжёлым низом.
Не ношу теперь их((
Обрежьте штанины, получаются прекрасные шорты))
ЦібаФу• 28 августа 2025
Модель вам не підходить,міряйте інші
parele• 28 августа 2025
Ответ дляБарбітта
Будет лучше визуально
Не будет. Вообще не Ваша модель.
parele• 28 августа 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Автор, левайс теж треба міряти. На мене жодна їх модель не сідає і шорти також. Без проблем обираю джинси будь-якого бренду, а від них ще жодних не купила. Донька так само, хоча фігури у нас різні.
Джинси, які ви показали не підходять вам не за розміром, а просто модель така. Шукайте щось інше.
Вот мне тоже 501 не подходит вообще.
Зато широкие или прямые все отлично.
Та_шо_ж_таке• 28 августа 2025
Ответ дляparele
Вот мне тоже 501 не подходит вообще.
Зато широкие или прямые все отлично.
Бо у вас немає зайвої ваги. Мені теж в таких гарно. Але якщо є зайва, то такі моделі роблять з тебе тумбу. В мене подруга з зайвою вагою, то обирає щось по типу момсів. В прямих, навіть класичних вона як спанч боб.
Зупка_цем• 28 августа 2025
Размер нормальный, в талии потянутся, но они не то чтобы вам идут, полнят ляжки . Попробуйте просто прямой крой примирить для сравнения
Доль Чекомбана• 28 августа 2025
Ответ дляБарбітта
Так я хочу свободные

Классика это что?)
Тогда попробуйте хотя бы на размер больше.
автор Барбітта • 28 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Це гарно на високих та струнких) кросівки можна і з палаццо носити, вони будуть видовжувати силует
Можно. Но когда на улице дождь и грязища, хочется надеть то что не будет подметать пол
автор Барбітта • 28 августа 2025
Ответ дляротцвеники
Ну то ви висока, вам можна носити таке
Я 173
Чорнобаївка• 28 августа 2025
джинси само по собі не гарні
автор Барбітта • 28 августа 2025
Ответ дляФляшунька
Ну обтянуты бедра сверху. Дальше где ж вы видите обтяг ?
автор Барбітта • 28 августа 2025
Ответ длямаминаБубочка
Будет гном на ходулях.
Гном при росте 173 ? 😂😂
автор Барбітта • 28 августа 2025
Ответ дляparele
Вот мне тоже 501 не подходит вообще.
Зато широкие или прямые все отлично.
Прямые тоже хороши на худых. Иначе они как мужские
parele• 28 августа 2025
Ответ дляБарбітта
Ну Вы тоже не толстая, и рост хороший)
Попробуйте примерить длину 7/8 прямые, мне кажется, должно быть хорошо Вам.
Цигарний шланг• 28 августа 2025
В цих джинсах ’не ваша посадка’. Тому всі пишуть , що не ваша модель.
Та верхня частина зависока на вашу фігуру. Треба знайти модель, до посадка буде середня, а не така висока. Бо пояс не на лінії талії , а вище. Тому зайва тканина у вас між ніг збирається.