язззззь!!!• 28 августа 2025
Дівчата, а що там з темою про підозру в педофілії?
Бачу попередню знесли....
Крем для арбуза• 28 августа 2025
Ответ дляПечальки.нет
Я не знаю что с ним не так, у меня больше вопросов к матери этих детей.
Девочки писали матери, как я поняла, она ответила, что не видит в этом ничего такого.
Чеширская кошечка• 28 августа 2025
Ответ дляWill_Be...
Мне в С отписывались те, кто успел наснимать его профиль в инсте до чистки. Да и тут в теме было много скриншотов с его профиля.
Какая удивительная погруженность в тему педофилии от аккаунта, который регулярно рекрутит доверчивых женщин на работу на «сайтах знакомств»
И как вы только все успеваете? И в чатах иностранцев на бабло разводить, и мужу на фронт посылки собирать, и пять детей поднимать, и в делах Советчиц участвовать...
Несемо світло разом• 28 августа 2025
Ответ дляПечальки.нет
Как раз они очень шифруются . Здесь когда то была тема со ссылкой на их форум. Они там советовали друг другу как не спалиться.
Вы ответы его читали, он очень примитивный чел, а видео и фото в открытом доступе развращения малолетних выставлял видимо с целью продажи более откровенных приватных сцен. Почему тему удалили, непонятно. Такие преступления против детей требуют огласки публичной, которой как раз педофилы и боятся
Снежнакомка• 28 августа 2025
Ответ дляЛепешечка
Автор, тему знесли? Ще вночі була! Дуже шкода, навряд буде якесь покарання. Дітей дуже шкода. Навіть страшно уявити, скільки таких педофілів є. Плюс не факт, що він педофіл, можливо, мудак-бізнесмен, дуже схоже, що відео та фото були на продаж. В його акаунті було 1300 підписників та автор першої теми стверджувала, що фото з голими дітьми були регулярно, вона за ним стежила десь 4 місяці, дивно, що інстаграм не забанив, ніхто не пожалівся, видно, то все було для привернення уваги клієнтів. Словом, дуже страшно. Хоч би кібер-поліція взялась.
Боже, ну які клієнти, які фото на продаж?
Мені оце дуже подобається тут, накрутили, напридумували, там того чудака скоро сусіди забʼють, а вам ото аби погомоніти.
Подали вже заяву до поліції, хай займаються, не, мусолим.
В моїй хаті моя правда• 28 августа 2025
Ответ дляПечальки.нет
Надо быть полным дибилом чтоб выставлять такие компроматы на себя будучи педофилом.
Бо воно ще й дурне.
Несемо світло разом• 28 августа 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Я успела сохранить скрины ответов Юры
Ого, какая вы молодец, что заскринили его признательные показания развращения малолетней и оставления ребенка матерью, чужому для ребенка мужчине с целью снятия голого тела на камеру с последующим публичным размещением в интернете. Там еще девочки выкладывали ответ матери, которая знала и одобряла публичное размещение фото и видео материалов развращения этим мужчиной своих голых малолетних детей
Несемо світло разом• 28 августа 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Какой толк, если он удалил все фото и видео с ИГ?
Если бы девочки не стали писать ему в директ и давать ссылку на тему, то он бы не замел следы и был шанс притянуть к ответственности.
Сейчас тоже можно, но уже сложнее и с киберполицией, а тогда можно было обойтись и обычной. Если бы девочки его не предупредили об огласке, а сразу заявили в полицию с ссылкой на его профиль
Несемо світло разом• 28 августа 2025
Ответ дляСнежнакомка
Как вы переживаете за мудака
Снежнакомка• 28 августа 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Как вы переживаете за мудака
Та я просто давно тут, але не перестаю дивуватися тутешній публіці
Два-три тижні і фсьо• 28 августа 2025
Дівчата, молодці хто в кіберполіцію залишив звернення!!!!!
Два-три тижні і фсьо• 28 августа 2025
Ответ дляНесемо світло разом
так, вони все достануть, але то є так, краще одразу хоча би онлайн звернення в кіберполіцію кидати із посиланням.
Несемо світло разом• 28 августа 2025
Ответ дляСнежнакомка
У вас дивовижна лояльність ло покидьків, які розбещують дітей, що наводить на певну причетність до таких справ
Несемо світло разом• 28 августа 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Дівчата діяли на емоціях, замість того, щоб увімкнути холодний розум та одразу кинути в кіберполіцію посилання на його профіль, поки він ще не здогадувався про розголос та не видалив докази розбещення малолітніх
Снежнакомка• 28 августа 2025
Ответ дляНесемо світло разом
То вже і я педофіл?
НЛОша• 28 августа 2025
Ответ дляСнежнакомка
Чудака? Вы видео видели? Взрослый мужчина, который танцует с голой девочкой. У девочки видно все, мне взрослой женщине было смотреть неприятно. Что удивительно, что мама девочки выставляла на продажу платье и лицо девочки было закрыто. А тут такие видео с голым ребенком
Снежнакомка• 28 августа 2025
Ответ дляНЛОша
Неприємно дивитись і педофіл - то трохи різні речі, не знаходите?
І ні, я не дивилася, бо за вами не угонишся, як понаписуєте 100500 сторінок, в мене стільки часу немає
Лепешечка• 28 августа 2025
Ответ дляСнежнакомка
Ви здуріли? Ви відео бачили голої дитини? Там відео вже на кілька статей тягне. Це мудило їх мережу зливало. Дитяча порнографія та її поширення - це стаття. Відео були порнографічного характеру. На його сторінці. Чому не мусолим? Злочинців, особливо якщо стосується дітей, то слід викривати, а не замовчувати. Саме так, знімати голих дітей - це злочин, викладати голих дітей в мережу - так само злочин.
Снежнакомка• 28 августа 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Це у будь якому випадку зайняло б три-чотири дні, поки від звернення до поліції до задачі реальному виконавцю, то ж ми хочемо щоб усі працювали за помахом пальця, а система трохи інакше вибудована
Снежнакомка• 28 августа 2025
Ответ дляЛепешечка
Ви взагалі знаєте що таке порнографія?
Барвіночка• 28 августа 2025
Дамы, я думаю у всех сильно больная фантазия
Как я увидела эту ситуацию. Семья скажем так не сильно образована и обеспечена, определенный слой населения. Я думаю для них это норма целовать в губы и что дети ходят голые. я когда была маленькая и ездила к родственникам в село, то всегда думала что там все чуть припиздоватые, потому что вели себя вот так как на этих фотках у чувака. Я думаю что они просто небольшого ума и именно от этого он выставлял это в инсту. Потому что в его черепушке это вообще нормально. Я не думаю что он их насиловал и домогался, в таком случае не будут выставлять на показ такие фото и видео, это скрывается.
Лепешечка• 28 августа 2025
Ответ дляСнежнакомка
Ви взагалі знаєте що таке порнографія?
Уявіть, знаю, досвід роботи в журналістиці змусив багато чого знати, на жаль. Днями ось викрили жінку та її співмешканця, які продавали фото та відео 4-річної дівчинки, доньки цієї жінки, з метою заробити. Збоченцям дали термін. Докази важко зібрати, але можливо. Мудило це так само дітей знімав не просто так, і не просто так викладав в мережу. Жодно пояснення голим дітям він не надав, і не надасть, хіба що сам розколеться.
Снежнакомка• 28 августа 2025
Ответ дляЛепешечка
Днями викрили і вже дали термін? Цікаво, це де, в США?
Барвіночка• 28 августа 2025
Ответ дляСнежнакомка
Тут же женщинам в основной массе, заняться совсем нечем. Они начинают строить из себя следователей, сыскарей, юристов и судей верхового суда. Я в шоке что они устроили
Проня_Прокоповна• 28 августа 2025
Ответ дляБарвіночка
Скільки тут захисників зʼявилося.
Я теж їздила в дитинстві часто в село, але такого там не було. Так що не треба розказувати, що то від відсутності мізків або із за села. Стояк у нього на фото з оголеною дитиною теж від відсутності мізків?
Лепешечка• 28 августа 2025
Ответ дляБарвіночка
Ну да, ну да, накачаний доглянутий бичок, фото з фільтрами робить, гарні, красиві, привабливі, акцент на своєму образі. І дітей він знімав з тією ж метою, прохаваний в цих справах, як заробити на дитячому порно. Клас. А ви його вже в нерозумних записали. Дивачка. Ви в своєму житті багато нормальних людей знаєте, які б знімали підрісших голих дітей та викладали в мережу просто так? Я жодної такої людини не знаю.
Снежнакомка• 28 августа 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Скільки тут захисників зʼявилося.
Оце вже цікаво)) Ви там ще й стояк угледіли?
Проня_Прокоповна• 28 августа 2025
Ответ дляСнежнакомка
Я не скрінила фото, але в темі були фото(скріни з відео з інсти) і там стояк
Барвіночка• 28 августа 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Скільки тут захисників зʼявилося.
Я ж говорю что больное воображение. Где вы там стояк рассмотрели, я бегло прочла ту тему, ещё тогда у виска покрутила про стояк, девочки, вам лечиться нужно, правда. А когда ещё услышала его оправдания и то как он говорит и что, стало все понятно, он же самый обычный сельский, неотесанный чувак.
ЛюбимаЯНЬ• 28 августа 2025
Ответ дляДеловитая
А вона вже з ним не живе? Бо писали в тій темі, а як насправді?
голосовими сказала что вже живе з іншим чоловіком і вагітна від нього