Життє Бентежне• Изменено 28 августа 2025
Вас збуджують напівоголені чоловіки в інтернеті ?
Часто дивитесь, на ютюб, або фейсбук? Чи злить це вашого чоловіка?
Я постійно дивлюсь на качків, спортсменів, моделей, пожежників
Дівчина Гілмор• 28 августа 2025
Ні, от якось взагалі. Мені треба поговорити з людиною щоб вона мені сподобалася
Життє Бентежне
• 28 августа 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
С чего вдруг? Женщины реагируют на другое
Бо подобається, вони гарні, рельєфні, сильні. Мого чоловіка це злить. Він каже що я зову на чоловіків дивлюсь інших
Життє Бентежне
• 28 августа 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Смеетесь?) Там пидары одни.
З чого такі висновки?
Ну що ви, мамо!• 28 августа 2025
Нет, своего можно в реальности увидеть при желании. Зачем мне тот, который в интернете обнажённый.
Гуляю босоніж• 28 августа 2025
ні. з чоловіком має бути якийсь контакт. очима, емоційно чи якось так. щоб він мене збуджував
це чоловіки люблять очима
Тану на сонці• 28 августа 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ну так, це трохи дивно, що ви таке шукаєте в інтернеті.
Скажіть чоловіку, щоб висилав вам такі фоточки, всі будуть задоволені
Життє Бентежне
• 28 августа 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Качки когось збуджують?
Так, вони ж шикарні. Коли не перекачались
Життє Бентежне
• 28 августа 2025
ТрамвайGirl• 28 августа 2025
Ответ дляЗлюка бобер
Смеетесь?) Там пидары одни.
На фарме взрощенные.
всегдаДаДа• 28 августа 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
У них в трусах ничего нет
Бабуся мороз• 28 августа 2025
Возбуждают только те, кто в списке Форбс. Качки вызывают смех, особенно когда фото в зеркале в раздевалке.
Життє Бентежне
• 28 августа 2025
Ответ дляБабуся мороз
Я вам співчуваю
Попихтю та й годі• 28 августа 2025
Вообще такое в ютубе не смотрю.. если в кино могут про себя отметить, что неплохо сложен, но чтобы прям возбуждаться...