Сама собі лікар• 28 августа в 22:48
Колегу підвищили на роботі
Кілька днів тому я дізналась, що мою колегу по роботі підвищили, з простого працівника вона зараз стала керівником відділу. Скажу відразу, що я не претендувала на цю посаду, так як працюю в іншому напрямі нашої фірми. Просто мені здалось, що в неї бракує досвіду, в компанії вона працює лише рік, раніше на керівній посаді не працювала. А зараз наш керівник вирішив призначити її керівником. Постійно хвалить її, каже, яка вона молодець, відповідальна, розумна. В неї були не найкращі показники порівняно з іншими. Як думаєте, чому її призначили керівником?
Бочка порохУ• 28 августа в 22:51
О, это про меня , я пришла и через год меня назначили руководителем
ЗдесяЯ• 28 августа в 22:52
А вам то що автор, ви навіть на працюєте разом, щоб оцінити її заслуги . Жаба вона така …
Сама собі лікар
• 28 августа в 22:52
Ответ дляБагиня
Ищете подтверждения всякой хрени, которую уже про нее подумали?))
Ви про що?
Сама собі лікар
• 28 августа в 22:53
Ответ дляСільський ансамбль
Она удобная/сговорчивая ?
Удобна так, я б не сказала, що може з усіма домовитись
Багиня• 28 августа в 22:54
Ответ дляСама собі лікар
Ви про що?
Ну, как же? Она не заслужила же, да? Диванный кастинг не иначе. А вы что на самом деле подумали про нее? ’Какая же ты молодчинка, мразь!’
Сама собі лікар
• 28 августа в 22:54
Ответ дляЗдесяЯ
Це не жаба, я ж написала, що я працюю в іншому напрямку. Але я знаю як вона працює, тому мене це здивувало
Мюллерная• 28 августа в 22:54
И про меня))
Я пришла, через 3 месяца была руководителем отдела из 10 человек,
а через год заместителем директора, компании из 120 человек,
а через еще пол года руководителем группы компаний.
Сама собі лікар
• 28 августа в 22:54
Ответ дляArctic777
Отлично, нужно с ней дружить
Так вона не мій керівник
Сама собі лікар
• 28 августа в 22:55
Ответ дляБагиня
Вона слабенька як працівник, ось і все.
Багиня• 28 августа в 22:57
Ответ дляСама собі лікар
Вона слабенька як працівник, ось і все.
’Я працюю в іншому напрямку, але я знаю як вона працює’ )) За собой смотрите. Сильных руководителей могут не брать, чтобы действующему руководству угрозы не представляли )
Скажений гудзик• 28 августа в 22:57
Ответ дляСама собі лікар
Вона слабенька як працівник, ось і все.
Ви так сказали собі! І подуми, що на її місті мали бутиВи як КЕРОВНІК
Бабуся мороз• 28 августа в 22:58
О, то люблю таких як ви на роботі))) я прийшла на роботу у підрозділ керівником 8-ми вже там працюючих осіб))) чого я тільки не дізналася, і які вони офігенні і недооцінені, що якусь зі сторони взяли ними керувати, а не їх постааили на цю посаду, і чого це ними має керувати молодша за них людина... тай таке)) зараз, звісно, всі такі ’лапочки’ і як добре, що я у них є))
Лгин• 28 августа в 22:58
Ответ дляСама собі лікар
Вона слабенька як працівник, ось і все.
Ага ага. Но повысили ее. А вы такая сильная работница так и плететесь в последних рядах.
А_я_ЛОЖУ!• 28 августа в 22:59
Ответ дляСама собі лікар
Ні дорогенька , це ніщо інше як жаба .
Сама собі лікар
• 28 августа в 22:59
Ответ дляСкажений гудзик
Я працюю в іншому напрямі нашої компанії, і посада в мене вижча, ніж в неї
100%• 28 августа в 22:59
Ответ дляСама собі лікар
Вона слабенька як працівник, ось і все.
есть руководители, есть исполнители. у них разные скилы и разные перспективы
Сама собі лікар
• 28 августа в 23:00
Ответ для100%
Вона не дуже розумна, їй 25 років лише
Скажений гудзик• 28 августа в 23:00
Ответ дляСама собі лікар
Так і добре! Порадійте за людину і заглядайте в своє ліжко
Несу добро людям• 28 августа в 23:00
Не так важны навыки, как умение ладить с начальством ) девочка молодец
100%• 28 августа в 23:00
Ответ дляСама собі лікар
Вона не дуже розумна, їй 25 років лише
я в 25 была финдиром крупной проектной организации. и?
Оцененная• 28 августа в 23:01
Ответ дляСама собі лікар
Вона слабенька як працівник, ось і все.
То вам так здається.Я вам навіть скажу більше по своєму досвіду,майже кожній людині здається,що вона одна працює і всі інші на роботі нічого не роблять)))
Якщо її підвищили, значить на це заслуговує, в крайньому разі так вважає, керівник,і не вам оцінювати її розумові здібності.Піклуйтеся краще про те,щоб підвищили вас)))
А_я_ЛОЖУ!• 28 августа в 23:01
Ответ дляСама собі лікар
Вона слабенька як працівник, ось і все.
Її керівник вважає інакше. А вас, вибачте, хто наділив правом оцінювати?
Оябунчик• 28 августа в 23:02
Повышают не всегда из-за качества работы, можно хоть в 5 раз больше других делать и никто не заметит. Повышают обычно тех, кто нравится в общении и кто умеет находить общий язык со всеми
Несу добро людям• 28 августа в 23:02
Ответ дляМюллерная
И про меня))
Ого карьерный рост. Это в Украине?
Лгин• 28 августа в 23:03
Ответ дляСама собі лікар
Если бы это было правдой, вам было бы какать с большой колокольни, кого и где, а главное как , повысили в вашей фирме.