Танцепесенная• 11 августа 2025

Побачила резюме працівниці

Я провідний hr менеджер у компанії. Ми постійно моніторимо та аналізуємо резюме на ворк.юа. Кілька днів тому я випадково побачила резюме нашої співробітниці, оновлене 04.08.2025 про пошук роботи. Донесла дану інформацію до керівництва, з нею вже провели бесіду. Тепер вона на мене ображається. Але це ж не нормально таке робити, якщо вона працює у нас. Чи у чому я винна?
Морожена_курка• 11 августа 2025
А про що саме провели бесіду? Їй пояснили, що вона раб і не має прав?
Крижана бурулька• 11 августа 2025
Вы хоть премию получили???
Благоуханочка• 11 августа 2025
Ви не винні, ви просто стукач
Виннипуховна• 11 августа 2025
В чому ненормальність?
Снегурочко• 11 августа 2025
Прям провідна💪 шістка хіба що
А я з косою• 11 августа 2025
Донесла так донесла - молодець, вислужилася
автор Танцепесенная • 11 августа 2025
Ответ дляМорожена_курка
Що її не влаштовує в компанії, що вона вирішила шукати роботу. Ну і чому не говорить відверто
Кривая спроса• 11 августа 2025
Каким внутренним документом компании запрещается иметь анкету на сайтах поиска работы и какое наказание за это предусмотрено? В КЗОТе нет запретов на поиск работы при действующем договоре с работодателем.
ЯблокоРаздора• 11 августа 2025
Що вона повинна сказати ? Що ви її не влаштовуєте , а вона хоче де краще?
Морожена_курка• 11 августа 2025
Не знаю як на Ворк, а на Robota є ’дозволити доступ зареєстрованим роботодавцяь, крім ...’
Х** би ти мене колись там знайшла, провійдний ХР.
Морожена_курка• 11 августа 2025
Ответ дляКривая спроса
Навіть немає заборони на сумісництво двох або більше робіт.
Снегурочко• 11 августа 2025
Це нормально щупати ринок праці, тримати руку на пульсі.
Може як раз кращу за вашу роботу не знайде. Хоча тепер зявиться ще одна причина для пошуку-гнилий колектив.
І бесіду вона провела і керівництву доклала.
Латексне альтер ЕГО• 11 августа 2025
Я б ще й Вам вмазала
ніколи такого не було• 11 августа 2025
Ответ дляТанцепесенная
як ви працюєте ейчаром, якщо не розумієте в чому ваша робота???
В моїй хаті моя правда• 11 августа 2025
Зіпсували дівчині репутацію в колективі. Молодець
А я кумедна• 11 августа 2025
А що вона порушила??
Скрізь в світі фахівці таке практикують. Працююють на одну компанію і десь там через LinkedIn відкриті до пропозицій інших.
Потім так і кажуть керівництву «В мене є пропозиція від…, або піднімайте зарплатню, або бувайте»
У вас працюють кріпосні? Чи що?
75В• 11 августа 2025
Ответ дляТанцепесенная
То ви підлизали, радійте!
Фу в мене тільки відраза від шісток і стукачів🤮
Були такі скрізь
Колгоспниця• 11 августа 2025
А че все накинулись на автора? Я бы прощалась с таким сотрудником. Зачем мне люди, которые работают и мечтают о другой работе. Это все равно что жить с женой и параллельно искать что-то получше.
Гжегож Бженчишчикевич• 11 августа 2025
жабогадюкинг энтерпрайз
Оченьценная• 11 августа 2025
Цей пост написала сама працівниця виставивши нібито від імені Hr
В моїй хаті моя правда• 11 августа 2025
Ответ дляКолгоспниця
Ви теж керівник? Назву б компанії, щоб ніколи не стикатися з вами
Колгоспниця• 11 августа 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Не переживайте, не столкнемся. Я не в Украине
Гжегож Бженчишчикевич• 11 августа 2025
Ответ дляКолгоспниця
вы из какого века? не из каменного случайно?
нормально в современном мире ходить по собеседованиям и проверять что происходит на рынке труда
Морожена_курка• 11 августа 2025
Ответ дляКолгоспниця
Вона може не шукати, а прощупувати ринок.
Це нормально для спеціаліста.
Треба знати, що відбувається за дверима твого офісу.
А я кумедна• 11 августа 2025
Ответ дляКолгоспниця
Є така штука , зветься «карʼєра»
Не чули?
Дуб береза• 11 августа 2025
вот поэтому я крайне редко выкладывала резюме в открытом доступе.
вы, может быть, и сделали правильно, что сказали руководителю, только все последующее было сделано через жопу. если девушка так важна, что ее поиск работы вас напугал, то нужно было просто предложить ван ту ван с руководителем (или с вами, вы же ведущий hr), где не упоминая о ее резюме, просто поговорить - что нравится, что не нравится, какие задачи ей интересны, устраивает ли ее зп и тд.
в этом случае никто бы не обиделся, да еще и подобной лояльностью реально можно было бы удержать сотрудника. а теперь она 1) злая 2) по прежнему, скорее всего, хочет уйти
Ні грама• 11 августа 2025
Ответ дляТанцепесенная
? с вами откровенно говорить, при наличии других предложений.
Она же неглупа
Love_Love_Love_• 11 августа 2025
Ответ дляТанцепесенная
Як неадекватих беруть на посаду провідних спеціалістів?
Колгоспниця• 11 августа 2025
Ответ дляА я кумедна
Є така штука , зветься «карʼєра»
Не чули?
Умничать - это не Ваше, не утруждайтесь
Фрекен бок• 11 августа 2025
Всегда считала HR-юшек, совершенно бесполезными на любом предприятии.