IQ 80• 18 августа в 19:43
Це в робочому стилі?
Разом працюємо з чоловіком. Кілька днів тому святкувала наша колега ДН, чоловік як керівник теж її привітав. Сказав їй, щось типу: "дякую, що така гарна і розумна прийшла до нас працювати, ми тебе дуже цінуємо, дякуємо за роботу в нашій компанії". Все б нічого, але мені не приємно стало від слова "гарна", це ж не має ніякого відношення до роботи. Яка різниця як вона виглядає, важливо який працівник. Хіба я не маю рації?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 августа в 19:45
то ваш муж лоханулся, не сдержался.
забыл, что у вас рука тяжелая.
Чупа-чупс• 18 августа в 19:45
Якщо більш ніяких немає в її сторону кроків від чоловіка то я б не звертала уваги.
IQ 80
• 18 августа в 19:45
Ответ дляЧупа-чупс
Ні, нічого більше
Крайня невістка• 18 августа в 19:46
Ну сделал мужчина комплимент симпатичной девушке, чего тут такого?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 18 августа в 19:46
Ответ дляКрайня невістка
повинен смерти, сущеглупый холоп
IQ 80
• 18 августа в 19:46
Ответ дляКрайня невістка
Він дійсно вважає її гарною?
Чупа-чупс• 18 августа в 19:46
Ответ дляIQ 80
Ні, нічого більше
Якщо будете підіймати на обговорення то покажете свою невпевненість. Я думаю що не треба. Я на роботі якщо мені роблять комплімент не сприймаю як флірт . А тут навіть привітання. Всі одружені. Дякую та і все.
Потринділиця• 18 августа в 19:47
Бабій ваш чоловік, не дарма ви його і на роботі пильнувати мусите
IQ 80
• 18 августа в 19:48
Ответ дляПотринділиця
Не помічала за ним такого
Чупа-чупс• 18 августа в 19:48
Ответ дляIQ 80
Він дійсно вважає її гарною?
А що в цьому поганого? Ну ось є гарні чоловіки, ну куди їх діти, та я обираю і люблю свого. Він для мене найгарніший. Так і ви для чоловіка. Багато гарних жінок, а ви його кохана і тому найгарніша для нього жінка і дружина.
Крайня невістка• 18 августа в 19:49
Ответ дляIQ 80
Він дійсно вважає її гарною?
Может и так, а может и нет. Или вы думаете, что после женитьбы мужчины слепнут? Нет, они видят красивых женщин, делают им комплименты, могут даже флиртовать по-легкому. Просто порядочный не станет трахать все гарное и доступное.
Пацелуйнитуда• 18 августа в 19:49
От скотиняка...її звільнити фірму закрити і продати...з чоловіком розвестися
IQ 80
• 18 августа в 19:50
Ответ дляКрайня невістка
Я просто раніше не бачила, щоб він на роботі робив комусь компліменти
IQ 80
• 18 августа в 19:50
Ответ дляЧупа-чупс
Тепер в мене комплекси
Крайня невістка• 18 августа в 19:51
Ответ дляIQ 80
Если вы чего-то не видите, это не значит, что его не бывает. Вы пингвина видите? А он сидит на льдине сейчас.
IQ 80
• 18 августа в 19:52
Ответ дляВ гости звали?
А вона страшна?
Ні, точно не страшна. Вона на роботі багатьом подобається
Крайня невістка• 18 августа в 19:52
Ответ дляIQ 80
Тепер в мене комплекси
Он что, сказал - наконец появилась у нас в коллективе красивая женщина, ура!?)) Или поздравил как самую красивую из окружающих его дам?))
В гости звали?• 18 августа в 19:53
Ответ дляIQ 80
Тоді логічно,що вона гарна.
IQ 80
• 18 августа в 19:53
Ответ дляКрайня невістка
Нічого з цього. Але я раніше не чула, щоб він на роботі казав комусь ’гарна’
Чупа-чупс• 18 августа в 19:53
Ответ дляIQ 80
Тепер в мене комплекси
Ви думаєте що він нікого ніколи не вважав гарною жінкою до цього привітання, тому що не казав цього?
Сподіваюсь до порно не ревнуєте?)
Крайня невістка• 18 августа в 19:54
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
повинен смерти, сущеглупый холоп
Что это за роль у вас такая? Попрошу к мужу автора ее не применять!
Чупа-чупс• 18 августа в 19:55
Ответ дляIQ 80
А що з вами? Якщо вона гарна то …. Що ?
IQ 80
• 18 августа в 19:55
Ответ дляЧупа-чупс
А що з вами? Якщо вона гарна то …. Що ?
Ну може вона йому подобається, а мені б цього не хотілось
Чупа-чупс• 18 августа в 19:58
Ответ дляIQ 80
А якщо гіпотетично подобається то як ви можете на це вплинути?