ГороховаЯ• 28 августа в 23:21

Чи може бути поганий чоловік..

..хорошим батьком?
Дівчина Гілмор• 28 августа в 23:22
Може, може і навпаки. Все від людини залежить
Грушки-яблочки• 28 августа в 23:24
Так
Nathalie27• 28 августа в 23:24
Ні. Хороший батько виховує дітей своїм прикладом
автор ГороховаЯ • 28 августа в 23:24
Ответ дляДівчина Гілмор
Чи якщо він погано ставиться до дружини, то = що він і поганий батько. Бо ж приклад подає дітям 🤔
Сирожено_пирожено• 28 августа в 23:24
Так. Мій тато був поганим чоловіком для своєї дружини, але функції батька виконував на всі 200%.
Грушки-яблочки• 28 августа в 23:25
Якщо ще немає спільних дітей, то подумайте сто разів, чи народжувати від такого
автор ГороховаЯ • 28 августа в 23:25
Ответ дляNathalie27
І я схиляюсь до цієї думки
автор ГороховаЯ • 28 августа в 23:27
Ответ дляСирожено_пирожено
А ви не перейняли мамину роль у сім’ї, ви не так само терпите свого чоловіка?
Дівчина Гілмор• 28 августа в 23:27
Ответ дляГороховаЯ
Хороший батько розведеться з нелюбимою, щоб діти не бачили поганого ставлення
Сирожено_пирожено• 28 августа в 23:28
Ответ дляГороховаЯ
Ні.
Айпишница• 28 августа в 23:28
А потом темы : «Бьет, пьет, алименты не платит»
Смурфик• 28 августа в 23:29
не встречала
хотя смотря что такое плохой муж и хороший отец - все относительно
автор ГороховаЯ • 28 августа в 23:31
Ответ дляСирожено_пирожено
Ні.
Діти сприймають близько до серця, коли допустимо ображають маму чи тата, бо асоціюють себе з ними, уявляють себе їх частинкою. Якщо ваш батько ображав маму, то як ви це сприймали? В чому тоді плюси таких сімейних відносин?
автор ГороховаЯ • 28 августа в 23:33
Ответ дляСмурфик
не встречала
Немає любові до дружини, не бʼє звісно, але непорозуміння, сварки, холодність. Але дитину обожнює. Як тоді бути?
Смурфик• 28 августа в 23:34
Ответ дляГороховаЯ
в чем проявляется хорошее отношения к ребенку?
мой на словах его просто боготворит ( я такого еще не встречала)
но если взять реальные действия - то такое себе в сухом остатке
автор ГороховаЯ • 28 августа в 23:39
Ответ дляСмурфик
Може годувати, купати, гуляти, гратись, матеріально забезпечує, не жаліє на дитину навіть якщо останні гроші. Загалом видно, як любить, не байдуже ставлення як до дружини.
Смурфик• 28 августа в 23:40
Ответ дляГороховаЯ
уйдете и всего этого не будет
автор ГороховаЯ • 28 августа в 23:42
Ответ дляСмурфик
уйдете и всего этого не будет
Розумію. Але позбавити дитину цього важко наважитись. Та й чи справедливо це по відношенню до неї?
Белоснежко• 28 августа в 23:47
Що б вам тут не написали, вибір все одно залишається за вами. І, в даній ситуації, його не уникнути. Вам доведеться обрати: ваші інтереси чи інтереси дитини.
автор ГороховаЯ • 28 августа в 23:52
Ответ дляБелоснежко
Розумію. Важко, бо у свій час моя мама зробила вибір у свою користь і в мене малої тоді був стрес. Там інше, але і залишаючись дитина бачитиме спотворену модель сім’ї, не хотіла б я щоб вона сприймала відносини наші з чоловіком за норму.
Белоснежко• 28 августа в 23:55
Ответ дляГороховаЯ
Дитина виросте і матиме своє життя. А ви живіть зараз своє, щоб потім не було боляче.
автор ГороховаЯ • 28 августа в 23:58
Ответ дляБелоснежко
Дякую вам.
Белоснежко• 29 августа в 00:04
Хороший батько залишиться хорошим батьком, незалежно, від стосунків з матірʼю дитини. Якщо так не станеться - це не ваша провина. Ви маєте право бути щасливою. Доречі, дуже корисний приклад для дитини, особливо дівчинки - вміти обирати себе, а не залишатись жертвою.
Сирожено_пирожено• 29 августа в 00:39
Ответ дляГороховаЯ
Ніхто нікого не ображав, не бив, не кричав, але вони були кожен сам по собі, вкрай мало розмовляли, забезпечував.
Плюсів нема.
ДеньгиНеСдаю• 29 августа в 09:02
Може, приклад мій колишній, як чоловік гівно був, розійшлися як тільки син народився. А ось татом вийшов чудовим, сина любить, виховує і допомагає.
ДеньгиНеСдаю• 29 августа в 09:05
Ответ дляГороховаЯ
Як ви дитині поясните,так вона і сприйматиме, у мене син спокійно ставиться, що ми зараз живемо з його вітчимом, а його тато живе окремо, але дуже його любить.
ХтоЯкщоНеЯ• 29 августа в 09:26
Може, мій батько був для мене хорошим - особливо на контрасті з відношенням матері, яка мене майже відверто не любила. Як мінімум, він жодного разу мене не вдарив, навідміну від неї, і з ним я почувалася - людиною, а не домашньою тваринкою, яка не має права на власну думку та почуття. Згодом я зрозуміла, що дещо ідеалізувала його, насправді він також не завжди був таким класним та приємним, і от що хочу сказати - як людина має якісь вади та особливості, які роблять її поганим як чоловіка - то воно і у спілкуванні з дитиною проявится так чи інакше, але все одно, батьківство то інший рівень відносин та залежить більш від одної сторони - від дорослого, тоді як шлюбні стосунки - то справа двох і відповідальність за них на двох сторонах.
Моя мати мала просто талант провокувати його найгірші риси, вони були несумісні, наче лід та полум´я, тяжіння протилежностей у всій красі - бо вони дійсно притягуються, а от як то їм потім бути разом? Все-таки краще з подібними людьми будувати стосунки. Доречі, я набагато більше подібна до батька, аніж до матері, навіть зовнішність (нажаль, хаха) від нього більше.
Сало не люблю• 29 августа в 10:26
Ответ дляСирожено_пирожено
у мене так само. тато з мамою один одному максимально не підходили і хто знав їх близько, не розуміли, чому вони разом.
але тато був хорошим батьком для мене, присутнім, відповідальним, люблячим.
автор ГороховаЯ • 29 августа в 10:27
Ответ дляСало не люблю
То ж батьки розлучились? Чи терпіли одне одного?
Сало не люблю• 29 августа в 10:27
Ответ дляГороховаЯ
візьміть, почитайте якісь книжки про стосунки, походіть до психолога. можливо, ще можна щось відродити. ви ж чогось поєднали свої долі, що потім змінилося в ньому?