Маю декілька думок• Изменено 29 августа в 07:59

А ви виходите вчасно на роботу після обстрілу?

Ситуація. Магазин працює з 10.00.
На ранок після обстрілу прийшла о 10.00 забрати замовлення. Чекала 30 хв продавця. В неї пояснення - ніч важка. Я так само після важкої ночі. Але мені неможна запізнюватись. Все ж таки я запізнилася. От як бути? Прийти в інший час не могла, треба було терміново забрати замовлення. І їхати за ним далеко. Я спеціально вибрала зручний для себе день. На сайті магазину не вказано, що часи роботи магазину можуть відрізнятися після обстрілів.
Мамкиня доця• 29 августа в 08:00
Я б з розумінням поставилась.
Ніч реально була важка. В когось просто безсонна, в в когось страшна, невідомо яка у продавчині.
Помеха справа• 29 августа в 08:02
Вам один раз так встати приїхати, а їй після кожного обстрілу. Совість майте!
Твердая валюта• 29 августа в 08:03
В нас не питають. Повинні бути вчасно. І під час тривоги теж. Не столиця і не Харків, Суми, Миколаїв. Колись їхала на роботу і і 100 м вибух, бо вздовж військового аеродрома дорога.
Але ставлюсь з розумінням до тих, хто прийде пізніше
Гуру троллинга• 29 августа в 08:04
Зовсім совість втратили? Ви не знаєте звідки їй їхати і де вона ніч провела
автор Маю декілька думок • 29 августа в 08:04
Ответ дляПомеха справа
Я після кожного такого обстрілу йду вчасно на роботу. Не спавши. Мені не можна запізнюватись
Твердая валюта• 29 августа в 08:05
Ответ дляМаю декілька думок
Все тимчасово
Гуру троллинга• 29 августа в 08:05
Ответ дляТвердая валюта
Нам дають час доїхати після відбою тривоги.Київ
Ростки жимолости• 29 августа в 08:05
Ну вона просто могла не доїхати вчасно, наприклад біля мене після влучань (а вони є майже кожен раз) перекривають вулицю, а по ній їздить 5-6 різних маршрутів громадського транспорту, плюс станція метро. І як людям їхати?
Отжигающая• 29 августа в 08:05
Вона може тільки в 6 лягла хоч на пару годин. Зараз такий час що не треба засуджувати за запізнення
Гуру троллинга• 29 августа в 08:05
Ответ дляМаю декілька думок
Ну то їдьте. Вчора відбій був пізно. А у людей ще діти, дехто в метро ночує.
автор Маю декілька думок • 29 августа в 08:06
Ответ дляГуру троллинга
Я так само провела ніч в сховищі. Не спавши ані години. На роботу Прихожу вчасно. Теж їду. Я без претензій. Просто цікаво як в кого і як тепер планувати свої дії після обстрілів.
Твердая валюта• 29 августа в 08:06
Ответ дляГуру троллинга
Так і повинно бути.
Помеха справа• 29 августа в 08:06
Ответ дляМаю декілька думок
Ви не знаєте, може людині прилетіло зовсім поруч, а може і в її будинок. Заспокойтесь вже! Забрали і добре! Якщо вам рознесе півбудинку, подивлюсь я, як ви на роботу не запізнитесь!
Твердая валюта• 29 августа в 08:06
Ответ дляМаю декілька думок
Беріть номери телефонів відповідальних. Ви щоранку в магвзини чи що
Гуру троллинга• 29 августа в 08:07
Ответ дляМаю декілька думок
Ви вже пиріжки з´їли? У вас багато вільного часу
Само_достаточная• 29 августа в 08:07
Ответ дляМаю декілька думок
Ніяк не планувати, що встигнете- те встигнете
Тумба-юмба• 29 августа в 08:09
Іноді здається, що зовнішній ворог не такий страшний, як гниди ізсередини...
dulenok• 29 августа в 08:09
Тяжелая / не тяжелая ночь - на работе я вовремя. Было одно исключение, что не пришла совсем- пол квартиры взрывом вынесло. не спала всю ночь из за тревог - не причина опаздывать.
автор Маю декілька думок • 29 августа в 08:09
Ответ дляПомеха справа
Мені рознесли пів будинку. Я зараз без житла.
автор Маю декілька думок • 29 августа в 08:10
Ответ дляТумба-юмба
Так, я і є проблема цієї країни. Все я винна.
Завжди з рушником• 29 августа в 08:11
Я вообще не выхожу на работу после обстрелов. Понимаю всех, кто опоздал
автор Маю декілька думок • 29 августа в 08:11
Ответ дляЗавжди з рушником
Не всі так можуть.
Идууу--уууу блин• 29 августа в 08:11
Ответ дляМаю декілька думок
І в той день Ви без запізнень на роботу прийшли?
Тумба-юмба• 29 августа в 08:12
Ответ дляМаю декілька думок
Загризти свого співвітчизника - улюблена забава багатьох українців.
Принцип ’якщо в мене згорів сарай - нехай у сусіда згорить хата!’ - ваше улюблене?
Завжди з рушником• 29 августа в 08:12
Ответ дляМаю декілька думок
Не всі так можуть.
Ну вот девушка опоздала - значит тоже может
Заберете заказ в другое время. А если б она умерла ? То, что бы делали ?
Борщичок• 29 августа в 08:13
Ответ дляМаю декілька думок
Жирок потек в исподнее
Зрадорозганячка• 29 августа в 08:13
Година після закінчення тривоги,але маленьке місто.В великих містах,думаю,може бути 1,5-2 год.
автор Маю декілька думок • 29 августа в 08:13
Ответ дляИдууу--уууу блин
Я була тоді у відпустці. Але б повідомила керівництво і вийшла б моя заміна.

Насправді цей випадок дрібниця. Дійсно страшно, коли приліт. Не бажаю нікому такого.
Завжди з рушником• 29 августа в 08:13
Ответ дляЗрадорозганячка
Совершенно верно
Досидеть в укрытии и доехать на работу ещё надо
Идууу--уууу блин• 29 августа в 08:13
Ответ дляЗавжди з рушником
На думку автора, смерть це не причина не виходу на роботу.