Маю декілька думок• Изменено 29 августа 2025
А ви виходите вчасно на роботу після обстрілу?
Ситуація. Магазин працює з 10.00.
На ранок після обстрілу прийшла о 10.00 забрати замовлення. Чекала 30 хв продавця. В неї пояснення - ніч важка. Я так само після важкої ночі. Але мені неможна запізнюватись. Все ж таки я запізнилася. От як бути? Прийти в інший час не могла, треба було терміново забрати замовлення. І їхати за ним далеко. Я спеціально вибрала зручний для себе день. На сайті магазину не вказано, що часи роботи магазину можуть відрізнятися після обстрілів.
Маю декілька думок
• 29 августа 2025
Ответ дляТумба-юмба
Загризти свого співвітчизника - улюблена забава багатьох українців.
Принцип ’якщо в мене згорів сарай - нехай у сусіда згорить хата!’ - ваше улюблене?
Звичайно. Саме про це і тема.
Завжди з рушником• 29 августа 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
На думку автора, смерть це не причина не виходу на роботу.
Как-то так. Наверное. Совсем с ума посходили. Со своей незламностью
Капуста Маша• 29 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Я так само провела ніч в сховищі. Не спавши ані години. На роботу Прихожу вчасно. Теж їду. Я без претензій. Просто цікаво як в кого і як тепер планувати свої дії після обстрілів.
Ото вы спохватились на 4 году войны. У всех по-разному. Кто может - едет, кто не может - не едет
Зрадорозганячка• 29 августа 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ну раніше ніяк.Час на дорогу і збори,меньше не буває і то в темпі і швидко.
Тумба-юмба• 29 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Звичайно. Саме про це і тема.
Якщо у вас хрінова робота і начальник самодур, - ви прагнете, щоб так було у кожного?
Борщичок• 29 августа 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Година після закінчення тривоги,але маленьке місто.В великих містах,думаю,може бути 1,5-2 год.
Вчера после окончания тревоги через пол часа началась новая . Метро с левого на правый остановилось. И многие не могли выехать .
Но авторица с нимбом сейчас напишет, что метро в ее городе нет, и продавец могла приехать за десять минут на работу
Сегодня сержусь• 29 августа 2025
Автор, если в магазине всего один продавец, то человеческий фактор неизбежно время от времени будет срабатывать и без всяких бомбежек.
Раз одела не бу• 29 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
На усмотрение руководства у всех. Видела хозяйка магазина косметики говорила, 2 часа допускает опоздание своих людей. Кто не может ждать, их дела
Звездолётчица• 29 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Не всі так можуть.
Чому? Шо у вас за робота?
Белоснежко• 29 августа 2025
Если Киев, то вторая тревога закончилась в 9:33, интересно КАК продавец должен был явиться к 10? На шахеде прилететь, говорят они теперь низко летают?
Привіт з ботойбіччя• 29 августа 2025
Люди не роботы. Вы можете, а кто-то не может. Я еле себя в кучу собрала вчера, чтобы работать целый день. Качало от недосыпа. И да, приступила к работе позже. Это форс-мажор.
Психологічка• 29 августа 2025
я вчера просто отменила заказ.И сама бы не доехала-вокруг транспорт стоит и метро на левый тоже,и,уверена,что и магазин бы не открылся-там тоже рядом прилет и перекрыто. Потом как-нибудь закажу.Это все мелочи,на самом деле
из желе я• 29 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Я після кожного такого обстрілу йду вчасно на роботу. Не спавши. Мені не можна запізнюватись
а может она с Дарницы, живёт рядом с домом, где 22 человека уже достали мертвыми?
какой-то пост нелюдский
Психологічка• 29 августа 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Це нормально приходити невчасно на роботу після обстрілів.
+ и не надо геройствовать..забрать заказ вовремя..прям подвиг.Все это такая ерунда
А вот недавно• 29 августа 2025
Я из Харькова, у нас обстрелы вообще не учитываются
И на тревоги ничего не закрывается
рукиЖимолости• 29 августа 2025
Ответ дляА вот недавно
И на тревоги ничего не закрывается
Это не нормально.
А вот недавно• 29 августа 2025
Ответ длярукиЖимолости
Это не нормально.
Безусловно, я тоже так считаю
Можно вообще на работу не выходить
А вот недавно• 29 августа 2025
Ответ дляdulenok
Если будет закрываться, то никто и ничто работать не будет. Перерыв между тревогами минут по 15. Город загнется
Люди, у которых тревога раз в неделю, вас не поймут
А по факту и в трускавце закрывается, и в Черновцах. А в Харькове видимо не люди
Железобетон• 29 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Я була тоді у відпустці. Але б повідомила керівництво і вийшла б моя заміна.
Насправді цей випадок дрібниця. Дійсно страшно, коли приліт. Не бажаю нікому такого.
А де ви працюєте?
Сегодня сержусь• 29 августа 2025
Ответ длярукиЖимолости
Это не нормально.
Попробуйте пожить с всегда закрытыми из-за тревоги банками, поликлиниками, магазинами, почтами, тогда и узнаете, что такое ненормально.
Проверила сейчас по Сумам. Вчера в рабочее время тревоги не было суммарно 2.5 часа
Цікавий писочок• 29 августа 2025
Автор теми. Ну так якщо Вас щось не влаштовує в поясненні продавця - пишіть скаргу в книгу скарг.
Тільки вкажіть, що це було після пекельної ночі.
Капитошечка• 29 августа 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну просто ’свідоміти’ якісь!
ПробілНеПрацює• 29 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
якщо вам не можна, то це не означає що й іншим також не можна запізнюватися - хоч іноді думайте не про себе у першу чергу
Наизнанку• 29 августа 2025
Ответ дляРостки жимолости
Ну вона просто могла не доїхати вчасно, наприклад біля мене після влучань (а вони є майже кожен раз) перекривають вулицю, а по ній їздить 5-6 різних маршрутів громадського транспорту, плюс станція метро. І як людям їхати?
Як,як- на дельтаплані, бо вже стоять біля магазину і копитом б´ють
ПробілНеПрацює• 29 августа 2025
Ответ дляМаю декілька думок
а ви зараз не плануйте, при наймні поки війна - завжди майте план Б на той чи інший випадок
Цідило правди• 29 августа 2025
У нас на работе вообще выходной можно взять после обстрела, и что это значит? Это ж не самолет на пересадку почки отменили. Я б с пониманием отнеслась к опозданию.
Зупка_цем• 29 августа 2025
Працюю віддалено, в 9 маю підключитись і працювати, нікого не хвилює, яка була ніч. Міжнародна компанія, ніяких поблажок у звʼязку з війною, ставлення як і до всіх інших країн в межах компанії. Аргумент: ну ви ж вже звикли, пристосувались до війни