Непереможна• 29 августа в 10:48

Дівчата, можливо хтось знає, як вивести запах нового килима?

Купили килим, постелили в кімнаті, запах дуже сильний, не можливо спати в приміщенні. Напевне прорезинена основа дає такий запах. Винесли на балкон, декілька днів провітрився, але запах все рівно є. Що з ним робити?
автор Непереможна • 29 августа в 10:49
Запах такий характерний для нового килима, всі вони так пахнуть, але цей занадто сильно і довго…
ЛюблюДевчонок• 29 августа в 10:49
время
Не кую, не мелю• 29 августа в 11:01
Может вернуть? Не должен он вонять так.
Та_шо_ж_таке• 29 августа в 12:15
Мы покупали в детскую огромный ковер, ничего не воняло вообще.
Как нефиг делать• 29 августа в 12:57
хай кіт нассить.