Королева Сарказма• 29 августа в 11:14
Що покласти у ланч бокс в школу
У кого діти не харчуються в школі, що даєте в школу в ланч боксі
Мой_ужин• 29 августа в 11:15
банан, виноград, протеіновий батончик, горіхи, бутерброд, цукерки, сливи - що є вдома. Чай в термосі
А_мій_самий_самий• 29 августа в 11:17
Я б не відмовилась від половини яйця та двох ложок гречкі з маслом. Плюс йогурт.
Чаклунка-ведунка• 29 августа в 11:17
Смотря какой возраст
Мой уже подросток
Берет отбивную в лаваше и какой то фрукт
Мой уже подросток
Скажений гудзик• 29 августа в 11:18
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Смотря какой возраст
Мой уже подросток
Вот и мой подросток, есть хочет постоянно, то ему нужен полноценный обед.
220В• 29 августа в 11:24
Ответ дляКолдунья-вещунья
Они у вас там до вечера?
Дети быстро тратят энергию, становятся вялыми, раздражительными и невнимательными. Их-таки надо подкармливать )
Непереможна• 29 августа в 11:29
Ответ дляКолдунья-вещунья
Они у вас там до вечера?
Ну 10-11 класс по 8 уроков. Да, почти до вечера
Просто Фіфа• 29 августа в 11:37
Дехто дає те, що їсть дитина і не псується. Перекус печиво, фрукти, бутерброд. А дехто термос з повноцінним обідом
Швидка Настя• 29 августа в 11:40
Якщо в молодшому класі то бутербродики, пиріжки печені, яблучко, бананчик, печиво якесь в упаковці, сочок. Можна спекти міні піци.
А старші вже самі скажуть)
барабанщица• 29 августа в 11:43
Кулінічі бурекас з сиром чи штрудель з чимось. Хочу купити Леваду тісто і самій робити з шинки чи з грибами та сиром/ сир - зелень- кунжут. Фрукти, ягоди, фісташки. Батончик чи цукерка.
Доросла дівчинка• 29 августа в 12:09
Бутреброд, варені перепелині яйця, помідори-черрі, йогурт в маленьких пляшечках, печиво, фрукти (яблуко, банан). Іноді печу сама маленькі кекси - то кладемо.
Galina_vinsport• 29 августа в 12:13
Мой сам себе собирает, делает себе бутеры, берет батончики, бананы.
НеГолосую• 29 августа в 12:15
1. Лаваш з різним наповненням (М’який сир + огрірок, курка+сир+листя салату, соус+курка+зелень)
2. Порізані огірки, перець, маленькі помідорки
3. Актімель
4. Яблуко
5. Солодощі дитина бере сама))
Дитина з 8.00 до 16.30 у школі
3. Актімель
4. Яблуко
5. Солодощі дитина бере сама))
Дитина з 8.00 до 16.30 у школі
Анонім Перший• 29 августа в 13:37
Бутерброд с ветчиной, СК колбасой, листом салата, чтобы съесть после 1 урока, дома не завтракает. Обед после 3 урока. Плюс бублики, крекеры, круассаны, банан, пастила, сушение манго, курага, пюре фруктовое в пауче, вода, сок, чай в термосе. В буфете можно купить булочку, пиццу. В школе с 8.10 до 15.30
Тарабарщина• 29 августа в 15:21
Дочка рано не може їсти тому кладу зазвичай те, що їсть вдома на сніданок. Молодша школа.