Швидкоруч• 29 августа 2025
Хто ближчим часом перетинав кордон
З Польщі в Україну автомобілем, скільки стояли в черзі?
Глаголиця• 29 августа 2025
Цікаво як зараз з чергами, коли можуть хлопці виїжджати , чи це створило бум на кордоні, знайома має летіти з Варшави
АсобеннАя• 29 августа 2025
Ответ дляГлаголиця
як зазвичай, чи ви думаете хлопці тисячами їдуть?
ГоловнаЯ• 29 августа 2025
Ответ дляАсобеннАя
Нуу, 400 тыс это мало?
АсобеннАя• 29 августа 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Все что нужно но стране.
Туда очереди часами. Обратно пусто. 😄
на шегині завжди великі черги
Доставучая• 29 августа 2025
Більше 3-х годин, Польща дуже довго, Україна хвилин за 20, вчора перетинали
ГоловнаЯ• 29 августа 2025
Ответ дляАсобеннАя
на шегині завжди великі черги
Была пересменка люди час стоят ждут, автобусы которое в 5:20 с Одессы выехали еще не прошли. 10 машин за шлагбаумом
Паланка.
Швидкоруч
• 29 августа 2025
Ответ дляДоставучая
Поляки перевіряють валізи?
Дружная семейка• 29 августа 2025
Две недели назад, вообще не было очереди, прошли обе минут за 20
Доставучая• 29 августа 2025
Ответ дляШвидкоруч
Поляки перевіряють валізи?
Ні, тільки багажник відкрити і закрити
Кукусик• 29 августа 2025
Ответ дляШвидкоруч
Поляки перевіряють валізи?
Да, везла колбасу, сказали за 1кг, 500 злотых штраф, у меня меньше была. Ищут сало, сигареты. Раньше не проверяли, сейчас все поменялось.
Жена миллионера• 29 августа 2025
Ответ дляO-Yumi
Три години (неділя, близько 16-00)
через який пункт пропуску їхали? і не знаєте часом, як швидше на машині, чи на автобусі?
Жена миллионера• 29 августа 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Паланка.
а причем тут Паланка к Польше? Паланка єто же пункт пропуска с Молдовой, разве нет?
Швидкоруч
• 29 августа 2025
Ответ дляКукусик
Так це коли їдеш в Польщу, напевно. Я їхатиму а Україну, накупила дві валізи речей і взуття, та питаю чи перевіряють. Напевно, бірки краще позривати