Чарівна патика• 29 августа в 20:06
Есть ли у вас кольцо с бриллиантом? Может и фото покажете?
Есть ли у вас хоть одно кольцо с бриллиантом? Красивое?
Результат:
вже голосів:
46 (62.16%)
Есть
28 (37.84%)
Нет
Мольфарочка• 29 августа в 20:11
Есть
Помолвочное и в обручальном камни.
Не ношу 8 лет никакие кольца вообще, очень мешают, прям до невроза, и не нравятся украшения на пальцах.
Только крестик ношу и серьги.
Помолвочное и в обручальном камни.
Только крестик ношу и серьги.
Любовь Калистратовна• 29 августа в 20:11
Є кільцем. Є сережки з невеликими діамантами. Є ще три пари з крихтою діамантовою.
Жерица ночи• 29 августа в 20:12
Есть, обручалка. Мне нравится, иначе его не было бы, логично же. И серьги и подвеска есть, но там только мелочь
Чарівна патика
• 29 августа в 20:13
Ответ дляМольфарочка
Есть
Помолвочное и в обручальном камни.
Только крестик ношу и серьги.
Помолвочное и в обручальном камни.
Только крестик ношу и серьги.
Ну может по особым случаям можно надевать. Ежедневно я тоже кольца не люблю носить.
СКИБИДЫШь• 29 августа в 21:16
Є, доріжка з діамантів. Ношу вже років 20, тільки міняю палець, на який одягаю. Спочатку було великовате для лівої руки -носила на середньому пальці правої, потім стало тиснути-перейшло на середній палець лівої руки, потім на праву на безііменний палець, дивлюсь скоро перейде знову на ліву