ХаДиДиШь• 29 августа в 20:15
Я устала от жизни, ничего не радует.
заварний look• 29 августа в 20:17
Ответ дляПургену мне
А якщо пуйло здохне? Не порадієте?
Це святе!
Завжди з рушником• 29 августа в 20:19
Вчора хріново було, сьогодні вже краще. На бадах сиджу та й взагалі треба жити як інакше. Післязавтра день народження, треба бути в тонусі!
Заместитель Анонима• 29 августа в 20:20
Ответ дляЗубная фея
Я себе постійно витягую. Мушу
И я так.
Зубная фея• 29 августа в 20:21
Ответ дляЗаместитель Анонима
И я так.
Зараз коньячку з колою і лимоном бахнула. Не так все і погано))) вірніше в мене в себе добре, але новини щодня мене добивають......
Завжди з рушником• 29 августа в 20:23
Ответ дляЗубная фея
Ой новини то звісно біль суцільний😢
Через біль ми мусимо жити і йти далі… важко
Зубная фея• 29 августа в 20:25
Ответ дляЗавжди з рушником
Ой новини то звісно біль суцільний😢
Я постійно думаю про загиблих, пропускаючи через себе. Психолог сказала не читати новини....я ьак не можу
Завжди з рушником• 29 августа в 20:27
Ответ дляЗубная фея
Та як не читати? Куди не зайди, скрізь новини😢😢 сьогодні про собачку постять, яка чекає загиблу свою людину😭 це розбиває серце💔😢
Зубная фея• 29 августа в 20:28
Ответ дляЗавжди з рушником
Собачка ще вчора бачила. Серце розривається
Йосип_молодий• 29 августа в 20:29
душ насильно приводят в этот мир,
никто в здравом уме на это бы не согласился
Завжди з рушником• 29 августа в 20:32
Ответ дляЗубная фея
Так ще з учора😿
Зубная фея• 29 августа в 20:43
Ответ дляSo_so
Оказалось, что одна из пострадавших наша знакомая, она ранена, а дочь погибла. Самое страшное(
Бідна жінка(
Замурмишка• 29 августа в 20:49
Нема кінця війни. Чоловік в ЗСУ. Тут небезпечно. Жалкую, що повернулася на початку війни заради сім´ї. Чоловік потім зробив свій вибір-типу ховатися він не буде і сидіти вдома. А тепер виїхати набагато складніше. І роки+здоров´я вже не ті, щоб починати десь реалізовуватися/вчити мову. Але ризики тут зростають.
Завжди з рушником• 29 августа в 21:03
Ответ дляSo_so
💔😭😭
Завжди з рушником• 29 августа в 21:08
Ответ дляSo_so
За ней очень хорошая девушка приехала, забрала её.
Це чудово ❤️ я теж читала, що наче має забрати🙏
Шмоточницаца• 29 августа в 21:14
Ответ дляЗавжди з рушником
Даа , зашла сегодня в Тик Ток думала отвлечься, а там эта собачка плачет на руинах и всё меня как порвало, сидела рыдала от несправедливости всего того что происходит в Украине 💔😭
Шмоточницаца• 29 августа в 21:16
Тоже нет никаких сил, постоянная тревожность особенно по ночам, ещё и обещают очередной обстрел сегодня
Завжди з рушником• 29 августа в 21:16
Ответ дляШмоточницаца
Так дуже болить за всіх 😭