ХаДиДиШь• 29 августа в 23:56

Гал транс- де зупиняється біля аеропорту Кишинів?

Автобусна зупинка, навпроти АЗС "Лукойл"

Написано так
Це там де і трансмарин зупиняється? Там де статуя літака?
Гл. Амурная• 30 августа в 00:18
Виходите з аеропорту і йдете наліво вздовж будинку. Як дійдете до кінця, то дивіться трішки правіше вдалечінь, там ви побачите літак і скоріш за все декілька великих автобусів. Ото воно. Туди не ви одні підете
Кидстаффовна• 30 августа в 00:38
На остановке всех высаживают, перейдете дорогу и будет Вам аэропорт, 5 минут максимум пройтись надо будет
автор ХаДиДиШь • 30 августа в 00:43
Ответ дляГл. Амурная
Дякую
Стопясят раз обсуждала• 30 августа в 11:56
На остановке , рядом с самолетом . К аэропорту просто вверх подняться .