Бойцовская• 30 августа в 12:56
Дівчата, якою ви косметикою користуєтесь при розацеа,куперозі, проблемній шкірі?
Що вам допомагає тримати шкіру в більш менш нормальному стані?
Ранковий базар• 30 августа в 13:26
Найкраще сходіть на консультацію до толкового лікаря дерматолога-косметолога. Вам потрібна дермокосметика, яка підійде саме під вашу шкіру, щоб не нашкодити.
Бойцовская
• 30 августа в 13:58
Ответ дляРанковий базар
Вже була, але нічого не допомагає з того що радить косметолог.
Звернулась до іншого, така ж сама фігня.
Робила 3 рази процедуру на лазері,не допомагає(
Ранковий базар• 30 августа в 14:09
Ответ дляБойцовская
Шкода(( Ви були у лікаря чи просто косметолога після курсів? бо це різні речі якщо є така проблема.
Може, хтось з подібною проблемою відгукнеться.
Взагалі хороша іспанська дермокосметика, але конкретне щось не зможу порекомендувати по такій проблемі, бо інша шкіра.