Пампушечка• 30 августа в 19:30
Як привчити підлітка до чистоти?
В кімнаті не бардак. І коли я домовляюсь, що сама поприбираю - це прм трагедія на цілий день
НЛОша• 30 августа в 19:32
Разбросанные вещи более менее терпимо, может ему так удобно, но влажную уборку делать нужно обязательно, пылью дышать вредно
младокошкина• 30 августа в 19:33
Просто будьте прикладом. Впевнена у вас не стерильна чистота по квартирі
Пампушечка
• 30 августа в 19:35
Ответ дляНЛОша
ну ми домовлялись, що в шкафи і тумбочки я навіть не заглядаю. Тільки ззовні. І все одно трагедія
Мольфарочка• 30 августа в 19:35
Змиритись, домовлятись і йти на поступки, типу їсиш в кімнаті, але посуд винось в мийку; я не буду заходити прибирати і нагадувати, але якщо ти сам раз в тиждень-10 дн- 2 тижні будеш пилесосити. Ну і т.д.
Але ключове - змиритись, що тепер не буде тільки так, як хочете ви. Почалася сепарація)
Пампушечка
• 30 августа в 19:35
Ответ длямладокошкина
Звичайно в мене не стерильна чистота.
Яким бути прикладом? Ви справді думаєте, що я прибираю лиш в кімнаті дитини, а у всіх інших ні?
Обнимашкина• 30 августа в 19:37
Їх кімнати їх клопіт. Мию підлогу все з підлоги на ліжко крісло і столи. Все інше мене не цікавить. Підлітків двоє.
Пампушечка
• 30 августа в 19:37
Ответ дляМольфарочка
до чого тут сепарація і бардак. Тут питання не про особистий простір. Він же дотримується. Я в кімнату не заходжу, шкафи не трогаю. Інколи прошу винести брудний одяг
Але прибирати хоч трохи треба. Хоча б вологе прибирання і явний бруд на меблях
младокошкина• 30 августа в 19:37
Ответ дляПампушечка
Звичайно в мене не стерильна чистота.
Думаю, що вас нервує дещо інше. В мене два хлопця і проблеми прибрати немає
Пампушечка
• 30 августа в 19:38
Ответ дляОбнимашкина
отож. Але якраз такий варіант трагедія. Бо хтось заходить в кімнату і порушує особисті кордони
Мольфарочка• 30 августа в 19:38
Ответ дляПампушечка
Ок, нав´язуйте, намагайтеся перемогти, псуйте стосунки, ваше право
Пампушечка
• 30 августа в 19:39
Ответ длямладокошкина
ее.. в якому плані інше? що саме інше мене ще має нервувати
Всюди влазю• 30 августа в 19:39
Ответ дляПампушечка
Звичайно в мене не стерильна чистота.
мой опыт - у нас было два подростка (близнецы), у каждого в комнате был срач и закрытые двери. Была договоренность - уборка раз в неделю и вещи грязные самостоятельно в стирку. Все изменилось резко - оба влюбились, и началось в душ очередь, так как там два дельфина по очереди, порядок в комнатах и белые носки))) Дайте свободу - все наладится.
Пампушечка
• 30 августа в 19:40
Ответ дляМольфарочка
якось ваші відповіді беззвязні. то сепарація, то псуйте стосунки
до чого це все?
Я зайшла обговорити якраз як зробити прибирання не таким трагічним для дитини
до чого це все?
Мольфарочка• 30 августа в 19:41
Ответ дляПампушечка
То не заходьте, логічно ж.
Але ви поки не розумієте.
Моєму вже 20, багато чого було і така ж історія з прибиранням. Але я поводилась як раджу вище вам
Але ви поки не розумієте.
Пампушечка
• 30 августа в 19:41
Ответ дляНЛОша
Пускай живёт в бомжатнике
Через какое-то время самому надоест
За роки 3 не набридло. А от в мене урвався терпець
Пампушечка
• 30 августа в 19:41
Ответ дляВсюди влазю
Я швидше хвилююсь, що цей бардак переросте в норму
Одна_на_всей_планете• 30 августа в 19:41
Мы делаем вместе уборку. Она в зале и в своей комнате я в остальной квартире. Ну вот раз в неделю и разгребает залежи
Напланетянка• 30 августа в 19:41
Ругалась, скандалила, психовала, а что делать? Глаза не закрывала на срач точно. А вот когда он остался уже жить один в квартире, то как ни странно чисто всегда до идеала прям. Техника начищена, посуды грязной нет. Я конечно думаю, что в этом моя заслуга, но кто знает..)
Всюди влазю• 30 августа в 19:42
Ответ дляПампушечка
ну... тогда боритесь. Но это нарушение маленьких, но уже личных границ.
Пампушечка
• 30 августа в 19:42
Ответ дляМольфарочка
То не заходьте, логічно ж.
Але ви поки не розумієте.
це ви не розумієте ні питання ні задачі
Кава з адреналіном• 30 августа в 19:42
Це триндець. Лишіть квіточку в спокої, хай ’пахне’. Він не знімає кімнату, він член сім´ї. І прибирати має не лише за собою на своїй території. Вже пора мамі допомагати
Мольфарочка• 30 августа в 19:43
Ответ дляПампушечка
до чого це все?
Я пояснюю вам причини того, що відбувається (сепарація), даю пораду, що з цим робити (як ви і просите) і попереджаю про можливі наслідки, якщо ви будете наполягати зі своїм прибиранням.
Невже доросла людина, мама підлітка, не розуміє зв´язку?
Пампушечка
• 30 августа в 19:43
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Ну це чудово, рада за вас. що ж можу сказати.
В мене навіть варіант самостійно чи з допомогою прибрати свою кімнату не підходить
Пампушечка
• 30 августа в 19:43
Ответ дляМольфарочка
Як сепарація повязана з бардаком?
Гравіцапа• 30 августа в 19:44
Последний раз убирала у дочери в комнате лет 5 назад, тогда ей было 11 лет, и вероятно во время уборки я что-то нужное выбросила или переставила куда-то, что ребёнок не смогла найти, с тех пор дочь убирает у себя сама.. обычно раз в неделю, если вижу что пару недель не убирала, просто спокойно, немного с юмором, говорю, что какая у неё красота в комнате , чистота и всё сложено на места...дочь реагирует нормально, обычно смеётся и обещает убрать, и в ближайшие дни таки убирает в комнате.
Мольфарочка• 30 августа в 19:45
Ответ дляПампушечка
Як сепарація повязана з бардаком?
Почитайте про психологію підлітків, ну я ж не можу вам тут кілька сторінок написати, якщо для вас це така новина і ви не розумієте, чому ці речі пов´язані
Пампушечка
• 30 августа в 19:45
Ответ дляВсюди влазю
я ж прийшла за нормальними порадами. а не за ’боротись, порушуйте, стосунки ломайте, психолога шукайте’ і тд
Мольфарочка• 30 августа в 19:45
Ответ дляПампушечка
Вчіться розмовляти як з рівним і домовлятись
Пампушечка
• 30 августа в 19:46
Ответ дляМольфарочка
Я знаю, що таке сепарація
Питання в тому, чому ви ту сепарація привязали до бардака