Кошка Мурка• 30 августа 2025
Накидайте порад, як жити на 25к в місяць вдвох
Якщо 15к віднімає оренда. Треба протриматись так десь півроку, а скоріш за все більше. Питання не в роботі і заробітках, поради знайти другу роботу не пропонувати. Роботи і так дві. Це все, що можна витрачати. Я не знаю, як. Допомоги з села різної не було і не буде ніколи. Живемо в Києві, двоє дорослих. Договір по оренді спливає аж у червні 2026. Купляти по акціях - то і так знаю. Треба щось прям супер дієве.
ВерСаСе• 30 августа 2025
Ответ дляКумедна
Тут є тролі, які на двох харчуються на 3 тисячі
И откладывают ещё.
Кошка Мурка
• 30 августа 2025
Ответ дляКумедна
Ну от хай напишуть, як! Я б залюбки!
Кумедна• 30 августа 2025
Авторе, можете не платити ще за обидва телефона, це теж економія 500 гривен
Кошка Мурка
• 30 августа 2025
Ответ дляКумедна
А як без них? Ціни конські, і мене мінімально можливий пакет, і той - 250грн.
Крим мій• 30 августа 2025
В скрутні часи мене ще дари лісу виручали.
Попереду грибний сезон. Якщо у вас є поряд де збирати гриби - прогулянка буде з користю. І збагатить ваш раціон.
КрестьянинДиор• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
10000 лишається(
Купувати одяг на олх, готувати самій супи, борщі, голубці, короче звичайну їжу. Ми з малою виживаємо на 16 тис, ще відкладаю кошти на машину
Кумедна• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
Не годуйте другого члена
Все буде• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
10000 лишається(
Ну так у вас 10 тис на місяць, а не 25.
А комуналка в 15 входить чи виявиться, що з 10 ще мінус комуналка?
Одне питання - навіщо вам оренда за 15 з такими данними?
Я здаю за 9 тис. - в 2 хв до підземного метро. І таких варіантів вистачає, звісно не люкс, але косметика і чисто.
Відморожена• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
Тоді втрачу завдаток… не буде сенсу шукати дешевше житло, якщо завдаток за 2 місяці не повернуть(
А где берут задаток за два месяца? Всегда можно объяснить сложившееся положение, все люди, хозяева вам пойдут на встречу скорее всего
Чу Ча• 30 августа 2025
Нуууу если честно. Минимум каждый в Киеве по 20000 точно может получать, не областной центр и не район.
Кошка Мурка
• 30 августа 2025
Ответ дляКрим мій
Всі гриби можна їсти, але деякі - один раз) ще можна полювати з дрючком на мілких тварин… ех…)))
КрестьянинДиор• 30 августа 2025
Ответ дляКумедна
Він з якої причини не працює?
Може від тцк ховається
Кошка Мурка
• 30 августа 2025
Ответ дляКумедна
Не годуйте другого члена
Член і так негодований, бо зараз геть не до того.
КрестьянинДиор• 30 августа 2025
Ответ дляЧукИГеки
Как вариант поехать на выходных на электричке далеко в села и купить на рынке в три раза дешевле чем в Киеве еду
Не смішіть. В селах ще дорожче ніж в супермаркетах
Кумедна• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
Зараз до вас підтягнуться ваші колеги, тролі, і підете в ліс
Крим мій• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
Білий гриб чи маслюк ні з чим не сплутаєте.
Кошка Мурка
• 30 августа 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Та я і так його на секонді купую. Але точно знаю, що можна купувати менше. От тут точно зекономлю.
ЭмчЭндЭм• 30 августа 2025
Ответ дляЧукИГеки
Это где такие глупые селяне, что продают задаром? Дача в 50 км от Киева, там даже дороже, чем на рынке в Киеве
КрестьянинДиор• 30 августа 2025
Ответ дляКрим мій
Це погана ідея.
Вже скільки разів стикалася з тим, що по селах дорожче, ніж в Києві на ярмарках або стихійних ринках біля метро.
Оце написала😅 Людина взагалі не розуміє) В селі один магазин і ніяких акцій, все в три дорога
Кошка Мурка
• 30 августа 2025
Ответ дляВсе буде
Ну так у вас 10 тис на місяць, а не 25.
Звісно, ще й мінус комуналка( орендували за 15, коли не думали, що доведеться якийсь час триматись на одній зп.
Кумедна• 30 августа 2025
Ответ дляКрим мій
У автора один суцільний капелюх
Крим мій• 30 августа 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
Весь час мене це дивує.
Відморожена• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
Так с коммуналкой у вас в сухом остатке еще меньше. Говорите с хозяевами. Это ваш единственный выход
Даха-сваха• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
А зачем вообще покупать каждый год- Вы что растущий ребёнок? Носите прошлогоднее.
КрестьянинДиор• 30 августа 2025
Ответ дляКумедна
І це реально, маючи своє житло. Ми так з дитиною живемо. Їмо все, ну звісно, крім лобстерів та інших дорогих делікатесів
Кумедна• 30 августа 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Ми вас чекали.
Добрий день
Кошка Мурка
• 30 августа 2025
Ответ дляДаха-сваха
Я росту) тільки по ширині) то в плюс, то в мінус. А ще нозя виросла з 36 розміру до 41 за 5 років.
Все буде• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
Тобто взимку буде залишатись 7 тис на двох?
І як ви проживете, навіть на акціях?
Хіба що в раціоні буде лише картопля, капуста і дешева вермішель.
Може ваш чоловік хоч онлайн влаштується?
І як ви проживете, навіть на акціях?