СкрипяСердцем• 28 июля в 22:18
Чи піднімали вам оренду за минулий рік?
Знімаємо хрущ поза містом провінція Київщина. Був капремонт років 8 тому
Підняти хоче на1000
НичеНипанимаю• 28 июля в 22:20
Залежить від того риночна у вас ціна, чи ні. Своїм квартирантам підняла.
СкрипяСердцем
• 28 июля в 22:22
Ответ дляНичеНипанимаю
Теж так на1000 ?
У нас було 6000 хоче7000 30 км від Києва
Для драки• 28 июля в 22:23
Що значить за минулий рік? Вам пропонують заднім числом доплатити за минулий період?
СкрипяСердцем
• 28 июля в 22:24
Ответ дляДля драки
Ні. З наступного місяця не піднімали 2 роки нам
НичеНипанимаю• 28 июля в 22:25
Ответ дляСкрипяСердцем
Теж так на1000 ?
Яка ринкова ціна таких квартир у вашому регіоні, я підняла на 1500, але заселилися люди 2022, тобто три роки жили ціни виросли.
Дама-мадама• 28 июля в 22:33
Я піднімала одразу на 2000 грн. через 2 роки проживання.
Було 10 000. Стало 12 000.
І так довго тягнула, але я сама на оренді, тому сильно вибирати не приходиться.
Ринкова ціна цієї квартири уже 14 000-15 000.
Думаю, ще рік піднімати не збираюся, бо люди нормальні і платять майже вчасно.
Коли ці поїдуть, то трохи підмарафечу квартиру і здам дорожче
Було 10 000. Стало 12 000.
МастерЮля• 28 июля в 22:59
Ответ дляСкрипяСердцем
Мабуть у нинішніх умовах це нормально
Нам не в Україні якщо в грн брати то підняли одразу на 8 тис грн....
Кусачая Я• 06 августа в 19:16
Ответ дляСкрипяСердцем
Теж так на1000 ?
Візьміть олх і відфільтруйте ваше місто та кількість кімнат
Перегляньте скільки коштує зараз аналогічна квартира
Якщо ціни стрибнуть і буде 15(як ідіотський варіант наприклад Орєшніком роки знесуть дамбу і лівобережжя затопить), то вам і не на 1000 піднімуть, в до ринкової вартості