Кошка Мурка• 30 августа 2025

Накидайте порад, як жити на 25к в місяць вдвох

Якщо 15к віднімає оренда. Треба протриматись так десь півроку, а скоріш за все більше. Питання не в роботі і заробітках, поради знайти другу роботу не пропонувати. Роботи і так дві. Це все, що можна витрачати. Я не знаю, як. Допомоги з села різної не було і не буде ніколи. Живемо в Києві, двоє дорослих. Договір по оренді спливає аж у червні 2026. Купляти по акціях - то і так знаю. Треба щось прям супер дієве.
Рожайтретьего• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
По економії, якісь лайфхаки, як вижити…
Так, прораховувати всі витрати, за два кроки наперед.
Моль Моллівна• 30 августа 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Да, у меня много друзей и парни есть.
Приглашают
Ви тільки по гостях ходите?до себе не запрошуєте і не пригощаєте?
Яичница с беконом• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
По економії, якісь лайфхаки, як вижити…
Як виживали у 90.Иішрк борошна, макаронів, цибулю, картоплю купіть у селі так дешевше. Можна і олію дешевше купить. Але все одно дуже скрутно. Пекти хліб, квасить капусту, огірки, помідори. Якусь консервацію зробить. Але ж все одно м´яса, сиру, молока, риби захочеться.
Зубачистка• 30 августа 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Може від тцк ховається
А віддалено не може, бо він не такий ?
Фима Собак• 30 августа 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Ну, бюджетну рибу можна купувати, з печінки паштет робити, котлети з додаванням хліба, якісь тефтелі з рисом і м´ясом.
Доречі, хліб можна пекти самій - я печу - не задля економії, просто це легко і дуже смачно.
КрестьянинДиор• 30 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
Ви моя рятівниця! Кажіть, як? Записую!
Вище писала
Кумедна• 31 августа 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Вище писала
Ви з 16 тисяч ще й машину плануєте утримувати?
автор Кошка Мурка • 31 августа 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Ну це мабуть тільки хліб з чаєм,да макарони макарони макарони.
Це не вихід,ви так довго не протримаєтесь,через деякий час друг друга будете ненавидіти…а якщо захворіє хто,якщо зубний біль…
Вам треба інше житло,ось і все,просити залог,пояснити обставини.
Не можна так знущатися над собою
Бажаю вам знайти вихід!
Щиро дякую за порозуміння!
автор Кошка Мурка • 31 августа 2025
Ответ дляФима Собак
Блін, я уже так готую… все рівно дофіга на їжу йде(
Мяо мой мяо• 31 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
Тоді втрачу завдаток… не буде сенсу шукати дешевше житло, якщо завдаток за 2 місяці не повернуть(
Сдайте комнату в субаренду,вы ж не однушку за 15 снимаете,надеюсь.
волосатое стекло• 31 августа 2025
Я більше трьох років живу одна з дитиною взагалі без зарплати і без житла залишилися. Я була б щаслива мати хоч 10000 на двох.
автор Кошка Мурка • 31 августа 2025
Ответ дляволосатое стекло
Чому так? Що сталося? Де ваші батьки?
волосатое стекло• 31 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
Чому так? Що сталося? Де ваші батьки?
Мама померла 5 років тому від раку. Батька не було. З родичів нікого немає. Я з лінії фронту і житло розбите. Жили 2 місяці у підвалі взимку без зв´язку, води і майже без їжі. Потім евакуювалися під обстрілами у найближче місто. Жили де прийдеться без елементарних людських умов - навіть душ не могли прийняти декілька місяців. Потім чоловік подав на розлучення, а ми залишилися з дитиною на оренді у прифронтовому місті.
В мене зруйнований кульшовий суглоб вже більше 20 років через вроджену ваду, тому працювати можу тільки з дому, а онлайн без навичок та досвіду роботи нічого не знаходжу.
Барвіночка• 31 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
10000 лишається(
В ЗСУ со старта 20000.
Божа кульбабка• 31 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
Не знаю, що зараз і взимку буде недороге. Дороге все, бляха.
Крупи, кабачки, сезонні овочі відносно недорогі, супи варіть. Мʼясо не їм, але думаю і серед нього є якісь альтернативи, типу не стейк купити а якусь там курку і зробити плов, суп, макарони з мʼясом.
Янгол в камуфляжі• 31 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
А что, сейчас новые условия аренды, что надо уже 2 месячные аренды давать в залог? И зачем снимать за 15, можно найти что-то попроще и подешевле, накрайняк пока комнату в общаге или коммуналке снять?
Янгол в камуфляжі• 31 августа 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
Как как, питаться обычной и самой простой пищей
Купить на зиму пару мешков картошки, а лучше 3-4 мешок лука
а где их хранить? оно ж попрорастает всё. а на балконе вымерзнет.
в съемных квартирах в Киеве нет погреба, в лучшем случае кладовка на этаже, если повезёт. ну или ящик с утеплением пенопластом на балконе, некоторые его своими руками оборудуют.
Ліньки гуглить• 31 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
Закуповуйтесь потроху макаронами твердых сортів, 20-30 грн по акціям. В них нічого не заводиться , як в крупах. А їсти можна з піджаркою з моркви і цибулі, або 200 грам курячої печінки перемолоти йина каструлю макарони, аля по флотські.
Морква й цибуля судячи з усього будуть дешеві, до будь якої каші піджарка, вже їсти можна.
Порахуйте, скільки в Вас зостається саме на їжу. Ще ж і інші обов´язкові розходи з цих 10 тис? Якщо 10 на їжу , то взагалі можна нормально харчуватись вдвох: яйця, курятина, дешева риба типу мінтая й зека по акціям.
автор Кошка Мурка • 31 августа 2025
Ответ дляволосатое стекло
Кошмар який! Обіймаю вас! Можете онлайн наборщиком тексту йти, там особливих знань не треба.
Наизнанку• 31 августа 2025
А чому вибрали саме Київ для життя? Таку невелику зарплатню можна і в іншому місті отримувати, с от оренда буде значно дешевшою. Наприклад, в Одесі можна зняти однушку в спальному районі за 5 тисяч- простеньку, але ж 10 тисяч відразу вивільняться. Ви поки будете чекати той завдаток, то втратите можливості.
ПлюшкамиБалуюсь• 31 августа 2025
Ответ дляМоль Моллівна
У меня особо некуда приглашать. Делаю ремонт с нуля в новой квартире. Даже кухни ещё нет
Хожу по гостях
автор Кошка Мурка • 31 августа 2025
Ответ дляНаизнанку
Я в Києві вже два десятки років. Вибір був зроблений дуже давно. Професія в мене не така, що не неї буде великий попит в інших містах. Я отримала в Києві освіту і лишилась тут. Інша справа, що назбирати на квартиру тут без сторонньої допомоги - складна задача.
КрестьянинДиор• 31 августа 2025
Ответ дляКумедна
Так я її і утримую, кращу хочу😃
волосатое стекло• 31 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
Я це вже проходила. Все розводняк. Не буває таких вакансій взагалі по набору текстів.
Кудлата хмаринка• 31 августа 2025
Відкрийтесь і напишіть номер карточки , я переведу 500 гр
ярослав-a99f• 31 августа 2025
Ответ дляволосатое стекло
Напишіть мені в особисті пов , будь ласка.
автор Кошка Мурка • 31 августа 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Ви напишіть тій жіночці у відповідь на коментар, бо вона може не побачити.
КрестьянинДиор• 31 августа 2025
3-4 к в місяць. Донькі 11
Кудлата хмаринка• 31 августа 2025
Ответ дляКошка Мурка
Я написав у відповідь на коментар , мені здаеться ..
автор Кошка Мурка • 31 августа 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Ні, просто коментар у тему.