Дело было давно• 30 августа 2025
Багатий хлопець це який?
Багатий хлопець - це який в матеріальному плані?
Що по Вашему має мати хлопець щоб Ви рахували його заможним?
Чим багаті чоловіки відрізняються від небагатих?
Цікавить Виключно Ваша Думка.
Спасибі!
Цікавить Виключно Ваша Думка.
Спасибі!
Невгамовна сила• 30 августа 2025
Самостійний, без маминого контролю, з успішною справою. Може надати безпеку та комфорт своїй дівчині чи створеній сім´ї. Безпека- це місце проживання, побутові питання, відпочинок. Не важливо найм чи своя справа. Дохід примножує, планує наперед своє життя.
Рання пташка• 31 августа 2025
Для меня это мужчина, который дает возможность тратить без ограничений и контроля. Я не имею ввиду самолеты-параходы, но так чтобы можно было тратить и не думать. Который оплачивает помощников по дому. Чтобы я могла комфортно жить и не думать откуда берутся деньги.
Донька подруги• 31 августа 2025
Ответ дляРання пташка
А вы ему зачем?
Если даже язык не смогли освоить.
У него очередь из таких прынцесс с лапками и развитием рыбки.
Если даже язык не смогли освоить.
Дело было давно
• 31 августа 2025
Ответ дляnutty
Если Цесна есть, то богатый
Що таке ЦЕСНА?
Ananasprotivogaz• 31 августа 2025
Ответ дляДонька подруги
А вы ему зачем?
Если даже язык не смогли освоить.
Она ему для любви
Рання пташка• 31 августа 2025
Ответ дляДонька подруги
А вы ему зачем?
Если даже язык не смогли освоить.
Не знаю, спросите моего мужа зачем я ему🤣 Говорит, что любит)) и говорит, что это я прынцесса 🤣
Про язык не поняла
Яйцеголовая• 31 августа 2025
Щомісячний дохід його від 10 тис доларів. 5 - середнього рівня, менше 2 - бідний.