Заздрість то погано• 31 августа в 08:31

Германия даёт защиту если уже была?

Недавно в теме кто-то говорил, что могут уже и отказать, вроде как изменения произошли. Кто-то недавно имел такой опыт?
Само_достаточная• 31 августа в 08:40
Дає
СкокоМнеДадите• 31 августа в 08:49
Не дає
автор Заздрість то погано • 31 августа в 08:52
Ответ дляСкокоМнеДадите
Не дає
Звідки інфа, дайте будь-ласка ссилку
Солоденька цукОрка• 31 августа в 09:06
Якщо попередній захист був оформлений не в Німеччині, то Німеччина з 13.08.25 захист більше не надає. Ось вам інформація з україно-німецького чату
Крайня невістка• 31 августа в 09:08
Ответ дляСолоденька цукОрка
а можно прямую ссылочку на чат?
Солоденька цукОрка• 31 августа в 09:09
Ответ дляКрайня невістка
а можно прямую ссылочку на чат?
https://t.me/helpUkraine_Gemany/737805
Дама-мадама• 31 августа в 09:24
В группах пишут, что уже защиту не дают, только отсрочку депортации.
автор Заздрість то погано • 31 августа в 09:26
Ответ дляДама-мадама
Да, пошла в чат, то увидела про такое.
Ну тогда разве что азюль.
Похоже война скоро или закончится, или ’закончится’.
Крайня невістка• 31 августа в 09:27
Ответ дляСолоденька цукОрка
https://t.me/helpUkraine_Gemany/737805
Спасибо!
Пацан к успеху шел• 31 августа в 09:37
Ответ дляЗаздрість то погано
Да, пошла в чат, то увидела про такое.
Ну тогда разве что азюль.
Про азюль еще не принято решение. Говорят, пока дают,. Посмотрите на ютубе последнее видео ’Біженці в Німеччині’ , она вроде переименовала в ’Українці в Німеччині ´. Ведущая канала все время дает актуальную информацию и анализ законов, а не что написали в группах.
Весотехник• 31 августа в 10:15
Ответ миграционной в группе Германии
как тебе такое илон маск• 31 августа в 10:28
А прошлую защиту вы куда дели? Туристы
Шкварочка• 31 августа в 11:21
Підкажіть, будь ласка, а якщо побути декілька місяців в Україні? І потім заїхати до Німеччини?
автор Заздрість то погано • 31 августа в 11:21
Ответ длякак тебе такое илон маск
А прошлую защиту вы куда дели? Туристы
Закрыли через 2 месяца и вот 3 года живем в Украине. А вы откуда будете?)
Солоденька цукОрка• 31 августа в 13:35
Ответ дляШкварочка
такий заїзд в Україну не має значення.
ваші попередні оформлені захисти є в базах і Німеччина їх перевіряє, відповідь міграційної служби-захист від війни у вас є у безпечній країні, ви можете і надалі там перебувати, Німеччина не зобов’язана вас приймати в такому випадку.
До того ж зараз вимагають підтвердження вашого знаходження в Україні з 2022 року-звісно умови безвізу не відміняли, але якщо ви знаходились десь більще заначеног періоду і не є нелегалом то вже мали захист/ робочу візу/ ...
Перевірка ця може зайняти не один місяць, але вона точно буде зроблена. І навіть якщо обдурити і не вказати попередній захист, оформити його зараз в Німеччині, в свій час надійде ’лист щастя’ з вимогою покинути Німеччину і повернути всі виплати які були отримані-допомогу на проживання, медичне страхування, оплату житла і комунальних послуг...
Такі листи вже отримували ті, хто раніше не підпадав під захист в Німеччині (з попереднім захистом країн не ЄС).
У документах, які ви оформлюєте по захисту, ви підписуєте що ви надаєте правдиву інформацію-за порушення цього покарання.
Як варіант-заборона на в’їзд в ЄС на кілька років.
Бюрократична машина Німеччини працює не швидко, але таки працює надійно і по групам вже достатньо питань ’що робити з нарахованими боргами на тисячі євро?’ від тих, хто не пройшов перевірку на законність отримання захисту, і від тих, хто поїхав з Німеччини в Україну нічого не закривши, не повідомивши жодну інстанцію а тепер повернувся знову.
Це не ’лякалки’, а просто сухе попередження з володінням інформацією.
Бо дехто не хоче чути законну інформацію, шукає в тік-токах тільки відповіді, які подобаються про чийогось кума/ свата/ брата який всіх чудово обдурив і далі голосять вже на місці ’не прийняли, жити нема де, грошей нема, шукаю адвоката з міграційного права!!’ А вартість послуг адвоката теж сотні євро і результат відомий для порушника закону.
Життє Бентежне• 31 августа в 14:04
Нет
Шкварочка• 31 августа в 20:26
Ответ дляСолоденька цукОрка
такий заїзд в Україну не має значення.
Ок, а якщо я мала захист в одній країні,виїхала і побула вдома,захист втрачено. І вирішила просити захист в Німеччині. Так може бути?
На початок війни була в Україні
Солоденька цукОрка• 31 августа в 20:42
Ответ дляШкварочка
На початок війни була в Україні
Німеччина не прийме для надання захисту -з 13.08 значно змінились правила.
Дама-мадама• 31 августа в 21:08
Ответ дляСолоденька цукОрка
такий заїзд в Україну не має значення.
В 2023 році я вже надавала підтвердження що була в Україні на початок війни.
Бритоножка• 31 августа в 23:16
Я бы уже не рисковала.
Шкварочка• 01 сентября в 11:55
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ох(( а які ж варіанти? Якщо в одній країні захист вже втрачено