Хитрушка-чекушка• 31 августа 2025

Дівчата, в кого діти в гуртожитку спали на другому поверсі

Це дуже треш, чи можна звикнути? Дитина при поселенні в гуртожиток потрапила в кімнату, де вже діти заселились і лишився тільки другий поверх.
Ходила до завідуючої, але вона сказала, що всюди в кімнатах лишились тільки другі поверхи, так що нічим допомогти не може.
Впораюсь зі всим• 31 августа 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я не влаштовую ніяких цирків. Пішла до завідуючої, спитала чи можливо переселити в кімнату, де ж нижня кровать. Чи це якийсь злочин? Більше проблема, що драбини нема на другий поверх, треба самим її прилаштовуіати
А, у вас саморобна, просто на металевих рельсах одне ліжко над іншим прикріпили?
У мене в свій час так було. Моя сусідка залазила через стіл, а потім через тумбу.
Цирк на дроті• 31 августа 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ні, один на коридор. При чому з 4 кабінок працює дві. Душ 1 на всі 9 поверхів...
вот это треш, конечно
автор Хитрушка-чекушка • 31 августа 2025
Ответ дляХристя в тiстi
Умови це лише частина життя в гуртожитку. З хорошими подругами на деякі питання не звертаєш уваги. Якщо буде погано, будете шукати інше житло
Дівчата наче всі гарні, хоч з різних спеціальностей.
Sinichkina_• 31 августа 2025
Я спала на 2му поверсі два роки, жила в гуртожитку НАУ. Особисто мені було дуже незручно. Одна з неочевидних причин, яка була у нас в кімнаті, я лягала спати о 12 ночі приблизно, а дівчата о 3-4 ранку. І світло не вимикали, домовитись ми не могли ніяк)) І от на другому поверсі тобі та лампочка прямо в око світить, а на першому маєш тінь від другого ярусу і вже легше) Плюс столів у нас було два, більше не влізало (бо це і була кімната на 2х колись, а зробили на 5х - два двоповерховаих і одне звичайне ліжко). І от якщо тобі треба вчитись, то тобі треба стіл точно, і там може бути зайнято/неприбрано від ще позавчорашньої їжі кимось із дівчат і т.д. На першому поверсі ти можеш усістить на ліжко і вчитись на ньому. На другому ж поверсі через низькі стелі, ти як у плацкарті і не можеш вирівняти спину, тобто тільки лежати. Тож в цілому це дуже незручно.
Христя в тiстi• 31 августа 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Видихніть. Не пропаде)
Цирк на дроті• 31 августа 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
при знайомстві усі гарні:))
Пищалка• 31 августа 2025
Зніміть дитині нормальне житло
Цирк на дроті• 31 августа 2025
Ответ дляПищалка
Зніміть дитині нормальне житло
ви спонсоруєте?
Мексиканочка• 31 августа 2025
Ответ дляЦирк на дроті
ви спонсоруєте?
В наше время, где все привыкли жить в нормальных условиях, загонять ребенка в условия, на которые не согласились бы мы, те, кто жил в малосемейках и не имел личного угла? Я бы искала бы хотя бы койко-место, если не комнату.
Мексиканочка• 31 августа 2025
Автор, если комната просторная, нельзя ли снять кровать и поставить на пол?
Свій варік• 31 августа 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
То зніміть йому квартиру, як все не так
Там все розмивчато• 31 августа 2025
Ответ дляSinichkina_
Светильник на пружине, который можно опускать, решит эту проблему
Мексиканочка• 31 августа 2025
Ответ дляСвій варік
То зніміть йому квартиру, як все не так
Вы интересная, конечно. Оно не так! Именно! Один душ на 9 этажей? В нашем общежитии КИСИ, 9-ти этажном, была блочная система, туалет и душ на две комнаты, а другом общежитии, где было три этажа, и коридорная система, душ один на все этажи. Но при этом, были туалет и раковины для мытья ног и стирки на каждом из этажей
Свій варік• 31 августа 2025
Ответ дляМексиканочка
Автор пише, що в неї по іншому
Та не реву я• 31 августа 2025
В нашем такого плана кровати, только попроще, конечно же, и 2 человека в комнате, так что и выбора нет, только второй))
ХуАнита• 31 августа 2025
Ужас. У нас в общаге по периметру было 4 кровати и 2 стола. Никаких вторых этажей
Мексиканочка• 31 августа 2025
Ответ дляСвій варік
Автор пише, що в неї по іншому
Странный ваш ответ. Я вижу, что пишет автор, и это нарушение норм для комфортного проживания. И с этим не стоит мириться и гнобить своего ребенка, заселяя его в эти не людские условия. Кстати, была еще комната для учебы на этаже, куда можно было прийти поучиться
Медсестричка• 31 августа 2025
Какой универ?
Киев?
Мексиканочка• 31 августа 2025
Ответ дляТа не реву я
Так у вас целый комплекс, рассчитаный на одного. И место для учебы и место для сна. Никто снизу не спит, и упасть невозможно
Коплю на груди• 31 августа 2025
Ответ дляСвій варік
То зніміть йому квартиру, як все не так
кому йому?
Помеха справа• 31 августа 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ви навіщо так над дитиною знущаєтесь? Хіба що ви з забитого села, де миються тільки влітку в річці, туалет вуличний, і це єдиний шанс вирватись у місто.
Медсестричка• 31 августа 2025
Моя спит на 2м ,сама выбрала
А в чем проблема,так и не поняла?)
Та не реву я• 31 августа 2025
Ответ дляМексиканочка
Да, сама удивилась, думала, что такого плана не бывает в общагах, настраивались на худшие условия
Метровий сантиметр• 31 августа 2025
Незручно в тому плані, що посидіти нема де
А зі сном проблем нема.
Тим більше ліжко і розібрати можна якщо що
miss.olja• 31 августа 2025
Мене б більше хвилювала відсутність душу і норм туалету. Я б для своєї дитини шукала щось краще, хоча б хостел з норм ремонтом
СпайдерВумен• 31 августа 2025
Это типично для общаги - первый курс занимает самые худшие места. Потом поменяется, со временем, кто-то выпустится или найдет подруг в другой комнате и переедет. У нас нас многие спали, в комнате было по 4 человека и кому-то приходилось спать сверху, для молодежи это не проблема.
Люблю пиво• 31 августа 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Сітка не провисає, але кровать старезна і нема драбини щоб лізти нагору. Матраци дали часів мабудь глибоко радянських, буду купляти або новий матрац або топер
Купите новую, снимите комнату или квартиру, там наверное очередь на это общежитие
Звожу з розуму• 31 августа 2025
Меня бы больше напряг один душ. Другого общежития нет? Может, взятку дать. С другой стороны я когда-то жила в таком, думала, такого уже нет
Lacrimo• 31 августа 2025
У мене одногрупниця коли приїхала на 1 курс , теж пішла в гуртожиток спочатку, але там не мож було ні помитись, ні повчитись, ні поспати. У нас спеціальність креслярська : або на столі ( а він 1 на 4), або на ліжку на планшеті ( на 2 ярусі це робити нереально). То вона якось перший курс де менше треба було креслити перекантувалась, на другий батьки зняли кімнату . За гуртожиток треба було платити стільки, як в 2 за кімнату без власника (2 кімнати).
ЛісАпетная• 31 августа 2025
Звикне, всі, хто в студентському гуртожитку, через це проходять)