Хитрушка-чекушка• 31 августа 2025
Дівчата, в кого діти в гуртожитку спали на другому поверсі
Це дуже треш, чи можна звикнути? Дитина при поселенні в гуртожиток потрапила в кімнату, де вже діти заселились і лишився тільки другий поверх.
Ходила до завідуючої, але вона сказала, що всюди в кімнатах лишились тільки другі поверхи, так що нічим допомогти не може.
СпайдерВумен• 31 августа 2025
Ответ дляSinichkina_
Я спала на 2му поверсі два роки, жила в гуртожитку НАУ. Особисто мені було дуже незручно. Одна з неочевидних причин, яка була у нас в кімнаті, я лягала спати о 12 ночі приблизно, а дівчата о 3-4 ранку. І світло не вимикали, домовитись ми не могли ніяк)) І от на другому поверсі тобі та лампочка прямо в око світить, а на першому маєш тінь від другого ярусу і вже легше) Плюс столів у нас було два, більше не влізало (бо це і була кімната на 2х колись, а зробили на 5х - два двоповерховаих і одне звичайне ліжко). І от якщо тобі треба вчитись, то тобі треба стіл точно, і там може бути зайнято/неприбрано від ще позавчорашньої їжі кимось із дівчат і т.д. На першому поверсі ти можеш усістить на ліжко і вчитись на ньому. На другому ж поверсі через низькі стелі, ти як у плацкарті і не можеш вирівняти спину, тобто тільки лежати. Тож в цілому це дуже незручно.
То вам так повезло с соседками. У нас были настольные лампы и каждый тихонько учился, никому не мешал. И потолки в общаге были такие высокие, что у девочки, которая жила на втором этаже, на шкафу, рядом с которым стояла кровать, был ее рабочий стол, с компом и принтером.
Проблемы бытовые можно решить, при желании, а вот со свинским отношением сложнее.
Аноним_1858• 31 августа 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ні, один на коридор. При чому з 4 кабінок працює дві. Душ 1 на всі 9 поверхів...
В мене в гуртожитку було те саме. Але це було більше 20 років тому. Сумно, що до сих пір це залишилось. Памʼятаю, як вставала о 5:30, щоб спокійно покупатися, без черги і з гарячою водою, бо був бойлер і води вистачало тільки першим. Вижила, звісно, але своїм дітям такого не бажаю.
Впораюсь зі всим• 31 августа 2025
Ответ дляМексиканочка
В наше время, где все привыкли жить в нормальных условиях, загонять ребенка в условия, на которые не согласились бы мы, те, кто жил в малосемейках и не имел личного угла? Я бы искала бы хотя бы койко-место, если не комнату.
В гуртожитку і є койко-місце. Але хоча б з однолітками, а не з прокуреними посудомийками з найближчого кафе.
Впораюсь зі всим• 31 августа 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Душ один чи душ з багатьма кабінками в підвалі?
СпайдерВумен• 31 августа 2025
Ответ дляАноним_1858
Недавно тут была тема, мама спрашивала за общаги КПИ, и скинули список общаг с фотками. Ради интереса посмотрела свою и там ничего не поменялось за 15 лет.
Но я вспоминаю общагу, как что-то светлое, потому что бытовуха забывается, а впечатления - нет.
Аноним_1858• 31 августа 2025
Ответ дляСпайдерВумен
Так, згодна. Але як я мріяла вирватися з цього жахливого побуту. Готувати на своїй кухні, щоб ніхто не заглядав. Купатися, коли захочу. І не стояти в черзі в туалет. Взагалі, мріяла про приватність.
СпайдерВумен• 31 августа 2025
Ответ дляАноним_1858
От человека многое зависит, конечно. Вот моя дочь даже на физру не ходит, потому что переодеваться всей толпой для нее смерти подобно, у меня таких заморочек нет. У нас и душ был общий с мальчиками, у каждого было свое время, но многих это не колыхало. Через год сделали девочкам отдельный, но до того было весело - кто-то мысля, кто-то стоял на стреме)
Мексиканочка• 31 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Под потолком на самодельной кровати, где нет даже лестницы?
Впораюсь зі всим• 31 августа 2025
Ответ дляМексиканочка
Я жила в гуртожитку 6 років і знаю, що таке брак приватності. До речі, через цей момент завжди беру 2 поличку в потязі.
Мексиканочка• 31 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Но мы другое поколение, зачем нашим детям это? Еще и в войну
Впораюсь зі всим• 31 августа 2025
Ответ дляМексиканочка
По-вашому, у дитини автора є окрема квартира біля універа, а автор її селить в гуртожиток просто по приколу?
Nathalie27• 31 августа 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я не влаштовую ніяких цирків. Пішла до завідуючої, спитала чи можливо переселити в кімнату, де ж нижня кровать. Чи це якийсь злочин? Більше проблема, що драбини нема на другий поверх, треба самим її прилаштовуіати
А як інші студенти на другий поверх залазять?
Хитрушка-чекушка
• 31 августа 2025
Ответ дляМексиканочка
Автор, если комната просторная, нельзя ли снять кровать и поставить на пол?
Вона заварена
Хитрушка-чекушка
• 31 августа 2025
Ответ дляМедсестричка
Какой универ?
Киев?
Гуртожиток Нухт
Тролю як можу• 31 августа 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я вас розумію. Не уявляю, як це спати на другому поверсі
Тролю як можу• 31 августа 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Умови жахливі. Я думала, щось змінилося за роки.
Хитрушка-чекушка
• 31 августа 2025
Ответ дляМетровий сантиметр
Незручно в тому плані, що посидіти нема де
А зі сном проблем нема.
Тим більше ліжко і розібрати можна якщо що
А зі сном проблем нема.
Ліжко не розбирається. Це зварена конструкція
Хитрушка-чекушка
• 31 августа 2025
Ответ дляПомеха справа
Ви навіщо так над дитиною знущаєтесь? Хіба що ви з забитого села, де миються тільки влітку в річці, туалет вуличний, і це єдиний шанс вирватись у місто.
Коли вибирали вуз КНУ обіцяли гуртожиток. В них гарні умови. По факту селять тільки пільговиків, всіх інших в гуртожитки універів партнерів. Квартиру зараз зняти не можемо, бо місяць назад я втратила роботу через хворобу.
Хитрушка-чекушка
• 31 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
В душі 6 кабінок
Хитрушка-чекушка
• 31 августа 2025
Ответ дляNathalie27
То в інших студентах може в ліжках є драбина, щоб лазити? Зараз найняла майстра, щоб зробив драбину щоб можна було залізти наверх - 3 тис. Хоча ця драбина просто має бути в двоповерхових ліжках. А коли я в завідуючої спитала як дитина має потрапляти наверх, то сказала, хай на стіл стілець ставить і лізе.
Впораюсь зі всим• 31 августа 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
В душі 6 кабінок
Якщо чесно, в 2000 така сама система була в більшості гуртожитків кну. Просто дівчата когось одного з кімнати посилали зайняти чергу на всю кімнату. Ну і це правда - купалися не щодня.
Всех анонимов аноним• 31 августа 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Дівчата наче всі гарні, хоч з різних спеціальностей.
А що за Внз?
В кого тако було• 31 августа 2025
Автор, понимаю вас. У меня тоже шок от общаги... В комнате на троих - 5 человек втиснули. Одна двухэтажная кровать, тоже без лестницы, три обычных, ремонт никогда не делался, окно старое, дырявое, мебель разваливается. Стол один, стульев нет, душ на 2 комнаты правда, но он поломан, надо чинить. Вода по часам. 8 этаж, лифта нет. Причем я сама жила в общаге 20 лет назад, знаю что это, но такого пиздеца не было...
Хитрушка-чекушка
• 01 сентября 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
А що за Внз?
Шевченко. Але першокурсників не пільговиків селять до гуртожитка НУХТ
Впораюсь зі всим• 01 сентября 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
А факультет який? Співчуваю. Звісно, кнушні гуртожитки кращі за харчові:(